• Slabá komunikace

Vadí mi ,že stínidlo došlo škrábnuté . Spoléhala jsem se na solidnost obchodu.

Objednal jsem v tomto obchodě z důvodu rychlého doručení (podle stránek 2 - 5 pracovních dní). První zpráva přišla s tím, že objednávka bude expedována 11.12.17. Když jsem se ohradil, bylo mi sděleno, že toho mají moc ale že se pokusí zboží expedovat 8.12.17. Nakonec bylo zboží expedováno 12.12. a doručeno 13.12.2017.

Udává stav "skladem" u zboží, které skladem není. Odeslání proběhne po týdnu od objednání.
    Chybný popis zboží, u lampy uváděn jiný závit pro žárovku.

• lampa nejde sestrojit, stahovadlo nedrží v požadované výšce

navím zda komplet lampy patří k sobě, návod žádný, plakátek k nepřečtení , navíc není v českém jazyce

Na e-shopu bylo zboží skladem a i mi bylo oznámeno kdy bude k odeslání, ovšem nějak mi zapomněli oznámit, že zboží skladem není a že marně čekám na zprávu od přepravce. Kdybych se sama neiformovala, čekám do dnes marně.

• zboží mi nedošlo, až po urgenci slíben další termín dodání

Měsíc od objednávky nemám světla. volala jsem tam a prý jeden kus světel chybí, ale že mi prověří dodávku a už je to 2 - 3 týdny a nikdo se neozval. Už měsíc mají mé peníze a já jsem bez světel...

• nepoužívá ani Zásilkovnu ani Uloženku, jen drahé dopravce

• pokud máte zboží psáno skladem, nechápu dobu dodání za měsíc a půl. Zlepšit a aktualizovat opravdový stav zboží

První nákup se setkal s problémem dodání zboží, bylo psané skladem. Poté jsem byla informována, že zboží bude dostupné za více jak 30 dní. Pro mě ztráta času a vyřizování něčeho, co se dá vyřešit aktualizací webových stránek a slovem dodání za 4 týdny, pak bych zboží neobjednávala.

• dlouhá doba dodání
    • obchod nekomunikuje

• Zadne
    • Celý obchod a veškerá komunikace je jedna velká slabina!

Už nikdy víc!

• Žádné
    • Nespolehlivé

Vyhnout se tomuto obchodu

Zbozi dorazilo asi cca po 4 tydnech z duvodu jakehosi nedorozumeni prodejce s dodavatelem coz mi vzhledem k tomu, ze svitidla byla do nove otevirane provozovny zpusobilo nemale problemy.

• U všeho zboží je uvedeno, že je skladem a následně se dozvíte, že dodání do 7 dní. A pak přijde mail, že zboží dorazí až za skoro měsíc.

• Obchod nesdělil dopravci adresu doručení, pouze mé číslo telefonu.

• špatná komunikace s firmou
    • příliš dlouhý termín dodání zboží

nevyhovující
    v prvních dnech po objednání zboží nebylo možné se na firmu dovolat - telefon byl nedostupný

• Výrobek je zcela nekvalitní - ořez skla je "chlupatý", s velkou telerancí (nesedí na objímku), ...