neobjednávejte si nic, nic vám nepříjde, telefon nezvednou.

• NIC NEOBJEDNÁVAT, PŘÍJDETE O VŠE !!!

NIC NEOBJEDNÁVAT, PŘÍJDETE O VŠE !!!NIC NEOBJEDNÁVAT, PŘÍJDETE O VŠE !!!NIC NEOBJEDNÁVAT, PŘÍJDETE O VŠE !!!NIC NEOBJEDNÁVAT, PŘÍJDETE O VŠE !!!

• Jsou to podvodníci, zboží nedodají, peníze si nechají. Nekomunikují přes telefon ani e-mail.

Neobjednávat, Neseriozní jednání. Přijdete o peníze.

Prodejce nekomunikoval, po týdnu řekl že daný telefon nemá.

• NEdodání
    • NEkomunikace
    • NEreakce

NE, NE a NE

• Nedorazil daňový doklad

• Kdo chce staré dobré Nokie, dobrý obchod.
    • Žádné

Vracím zboží, je to dobrý telefon, manželka s ním není spokojená.

• Mobil nefunguje ,žádná komunikace

Po komunikaci pres mob. stále neodpovidaji na mail a nechteji vratit fin.prostredky

S tovarom spokojná,s rýchlym vybavením objednávky tiež, ALE nebola mi oznámená cena poštovného na Slovensko, faktúra nezodpovedala konečnej sume a to bol rozdiel 21euro, čo nie je zanedbateľná suma a toto prekvapenie ma čakalo na pošte!!!!!!!!!!!!!

• doslání zboží přímo kupujícímu
    • mobil nefungoval
    • riziko je, že zboží nelze zkontrolovat

věřila jsem, že nákup bude v pořádku
    bohužel jsem měla smůlu a čekám na opravu zboží
    takže nevím zda obchod doporučit

• Žiadna komunikácia

Sklamanie

Reakce obchodu Alfa-phones.cz

bohužel nemůžeme souhlasit. Objednávka byla dělána na Slovenko a zvolil jste, že si přejete zboží zaplatit převodem na účet. Účet Vám byl poskytnout v potvrzovacím emailu k objednávce, bohužel nám ale peníze nedorazili tj. jsme považovali objednávku za zrušenou. V případě, že Vám něco zajímá nebo máte na tuto situaci jiný názor, prosím o kontakt na email nebo na tel. číslo uvedene na stránkách. Odpovídáme do 2 hodin. Snažíme se o maximalní spokojenost nášich zakazníku.

Alfa Team

• Nedostatečná informovanost o výrobku na svých stránkách.

Poukázal jsem emailem na nedostatky, které jsem zjistil po převzetí zboží (chyběl český návod a mob. telefon nemá český jazyk v nastavení),nikdo se mi k tomu nevyjádřil. Proto tento obchod nedoporučuji i když ostatní bylo v pořádku.

Reakce obchodu Alfa-phones.cz

mrzí nás Váše negativní zkušenost. Bohužel jsem ale žádný kontakt od Vás neznamenali ani na email ani na tel. číslo. Váše recenze nám přijde poněkud´ zaujata, jelikož jsme zboží dodali včas a v požadovane kvalitně a jsem ochotni s Vámi řešit jakykoliv problém k Váše maximalni spokojenosti, prosím se ozvat na email nebo na tel. číslo.

Alfa Team

• Rýchlosť,spoľahlivosť.