Zboží dorazilo poškozené, díky špatné manipulaci při přepravě. Navíc zboží bylo lajdácky zabalené a platil jsem poštovné 130 Kč, což je dost na to, aby se zboží dalo jako křehké, což nikoho ani nenapadlo.

• Nižší ceny než u konkurence.
    • Dvě klávesy "b" a "n" nebyly funkční. Pracovník reklamace sdělil, že to provedla pošta, což si myslím, že je holý nesmysl. Zboží bylo zasláno již vadné. Pracovník reklamace mi slíbil, že bude zboží vyměněno. Ale náklady na odeslání zboží si musím hradit, i když zboží nebylo v pořádku. Tak čekám jak to dopadne.

Pokud si nemůžete zboží osobně vyzvednout a vyzkoušet, nesete riziko, že budete zboží posílat zpět na své náklady a doufat, že nové zboží bude v pořádku již od prodejce.

• ziadne
    • poslal so mail s tym ze chcem objednavku zrusit a par dni na to mi prisla sms ze objednavka bola potvrdena ...

NEKUPOVAT !!!

• Je dražší než Kaufland :(

problem s platbou zo slovenska a vlastne s celou obj.na svk. v CZ mozno funguje fajn ale zo slovenska by som sa obch.vyhol.

Nabíječka neodpovídala vypsaným parametrům a nedá se použít.

• ziadna odpoved na email reklamujuci nefunkcny tovar bohuzial budem musiet ist osobne

• Nákup v centru Brna.
    • Rychlost reakce na zboží, které je skladem.
    • Obchod lže kupujícím - prodává pod názvem jiného, často lepšího výrobku jiný produkt. Na e-mailový podnět jsem obdržel odpověď: "cena odpovídá kvalitě". Zboží paní vytáhla z igelitového sáčku bez řádného zabalení a návodu k použití, což je nezákonné.

Rozhodně nedoporučuji. Lze koupit několik výrobků, které jsem si vyhledal na doporučení a zde byla nejlepší cena. To bylo dáno tím, že prodejce pod tímto názvem produktu nabízel úplně jiný produkt, nesplňující vlastnosti originálu. Zboží dále nebylo dodáno s návodem a jevilo známky nešetrného zacházení (odřené, zaprášené).

• Žádné, jen jsem zbytečně jela autem do města a ještě jsem měla problém s parkováním.
    • Viz výše. A pokud někdo napíše, že je zboží připravené na prodejně a pak není, tak zákazníka jen pěkně naštvete. Ještě se mi to u žádného internetového obchodu nestalo.

Nikomu bych ho nedoporučila!!!!!!!!!!!!!

• po uskutečnění objednávky nedošlo k žádné další komunikaci ze strany obchodu, objednal jsem tedy jinde.

• Neudělali rozdíl mezi fakturační a dodací adresou

• špatně vystavená faktura, diletanti

Pokud nechcete do účetnictví, tak možn v pohodě

• Totáln nekomunikace, asistentka na prodejně není schopna domluvit se po telefonu, není schopna mi sdělit, jestli reklamované zboží posílají zpět na náklady jejich obchodu.

Podívejte se jinde po lepších výrobcích, toto je absolutní propadák a doufám, že už takto hloupě nenaletím, náplně mallboro pochybuji že jsou originál :), nalepit na úplně čínský výrobek malou bílou nálepku s nápisem mallboro umí každý!! Nikde ani slůvko česky ani označení kde (v jaké zemi)byl výrobek vyroben!! Můžu jen doufat, že je výrobek zdravotně nezávadný, protože nikde žádná adresa po výrobci....

• Rychlost vyřízení a dodání
    • Zboží bylo zabaleno pouze v igelitovém sáčku. Žádný pevný obal nebo krabice - nepůsobí to příliš profesionálně.

• cena poštovného 160 Kč u nákupu za 340? sorry ale zato bych nedoporučil nikomu nákup.

Tento obchod láká na nízkou cenu kterou kompenzuje vysokým poštovným a balným. Jinak je rychlý a spolehlivý, 160 Kč za balík do 500 a 180 od 500 to je fakt divné.