• Prodává některé výrobky, které nejsou jinde k dostání.
    • e zbožím nejde návod.

Za reklamaci asi nemohou pracovnícifirmy, ale měli by si testovat dodávky, především z Číny.

Reakce obchodu Alfa-omega

děkujeme za nákup,omlouváme se že ke zboží nebyl dán návod
    budeme se snažit případné nedostatky napravit.

Přeji pěkný den

Simona

• Objednal jsem si redukci na iPad přes kterou jsem chtěl do tabletu nahrát fotky a filmy. Jenže jediné co tato redukce umi, je nabíjet baterii, což mi k ničemu není. Redukce tedy nefunguje a její vrácení vzhledem k její ceně nestojí za to.

Reakce obchodu Alfa-omega

je nám to moc líto,máte právo zboží vrátit, při uznání reklamace
    Vám vrátíme peníze a proplatíme všechny výlohy s tím spojené.

Pěkný den

Simona

• Zbozi neodpovida popisu. Nebylo pro uvedeny typ laptopu

Reakce obchodu Alfa-omega

Pokud Vám zboží nevyhovuzje, můžete ho u nás bez problému reklamovat.
    Prima den,

• nevím o žádných
    • absolutní nepořádek v objednávkách

zboží které jsem si objednal, vůbec nemám, na prodejně kam jsem si ho přišel vyzvednout po jejich výzvě zboží vůbec nebylo, paní dokonce ani nedohledala v objednávkách tu moji, nakonec jsem si odnesl něco jiného, nechápu jak tenhle obchod funguje, děs

Reakce obchodu Alfa-omega

je nám velmi líto, že jste s nákupem u nás nebyli spokojeni.
    Věřím, že příště bude Vaše objednávka vyřízena na jedničku!
    Pěkný den,
    Marta

zboží jsem vyzvedl na prodejně,objednávka nebyla kompletní,i když jsem tam byl sám tak to vypadalo,že paní prodavačku obtěžuji

Reakce obchodu Alfa-omega

Je nám líto, že obchod neproběhl podle Vašich představ a zboží které jste si objednal nebylo k dispozici.
    Polepšíme se.
    Děkujeme za hodnocení a přejeme pěkný den,

• rychlá dodávka
    • Málo informací

Chybí upozornění, že nabíječku nelze připojit do běžných zásuvek (mají zemnící kolík) v této zemi - což je dost zásadní

Reakce obchodu Alfa-omega

děkujeme za nákup a velmi si vážíme Vašeho hodnocení.
    Pokud Vám šňůra nepasuje do zásuvky, můžeme Vám ji vyměnit

Přeji fajn Vánoce. :)

• nevim
    • zboží dorazilo, ale uchyt který je na řiditka vypadavá z držaku mobilu tak že mi ni c jiného nezbyde než to přilepit k sobě.

Reakce obchodu Alfa-omega

Pokud Vám zboží nevyhovuje, nabízíme možnost ho reklamovat a nebo vyměnit.
    Děkujeme za nákup, Marta

• Velice kvalitni pohled prodavacky na zakaznika.Z pohledu na zakaznika usoudila ze on bude mit se zbozim problem.
    • po technicke strance jsou nedostatky v predvedeni zbozi

Nic moc.prodej zbozi je neuzitecny.V mem pripade jde stale o nefunkcni dalkove ovladani.A vyuzivam timto komunykaci k zadosti na vymenu dalkoveho ovladani.

Reakce obchodu Alfa-omega

za zboží, které nebylo funkční vám, prodavačka nabízela vrácení peněz, to jste odmítl s tím, že zboží nutně potřebujete.
    Prodavačka vám vyšla vstříc a zboží vyměnila, potom vám byl vyměněn ovladač a bylo vám řečeno jak ovladač používat, potom se u ovladače vyměnila baterka.
    Pro předvedení zboží prodavačka vás odvedla za servisním technikem, což se běžně nedělá a ten vám zboží dle možnosti předvedl a potřebné věci vysvětlil.
    Ve všech případech reklamace z vaší strany jsme vám vyšli vstříc.

S pozdravem a přáním pěkného dne
    Tým Alfa omega

Zboží jsem musela vyměnit - nefunkční. Vyměněný a fungující zdroj k notebooku byl zabalený v bublinkové kapse. Ten původní (špatný) byl jenom v krabičce. (Šlo o osobní vyzvednutí na prodejně v Brně.) Napadají mě všelijaké myšlenky, ale to by byly jen dohady. Po výměně ok, ale obchodů s podobným sortimentem je tolik, že se příště raději podívám jinde.

Reakce obchodu Alfa-omega

děkujeme za nákup a velmi si vážíme Vašeho hodnocení.
    Je nám líto. že jste s nákupem nebyla spokojena na 100 %.
    Marta

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nekvalitni zbozi.

Zbozi prislo rozbite. Bylo to vsak "kvalitou" vyrobku, nez ze by s nim bylo spatne zachazeno na poste.

Byla me sice nabidnuta vymena zbozi, ale vzhledem k nizke cene a "kvalite" vyrobku jsem o vymenu nemel zajem a zbozi radeji vyhodil.

• Výběr zboží
    • Nedodání objednaného

Nedoporučuji

• nekvalitní výrobky
    • vše

Nikdo mě ani nekontaktoval, zboží nedorazilo.

• Dodrží slíbené.
    • Nevím.

Fajn, ale dávejte si bacha, jestl je zboží určené pro náš trh nebo ho prodejce sehnal někde.. Prodejce se tím na stránkách chlubit nebude - většinu lidí zajímá jen cena. Ale nebudem dělat drama pro pár stovek, že?

Zbozi vubec nedorazilo absolutne bez komunikace ze strany obchodu jiz nikdy nenakoupim u tohoto obchodu a pritom maj skladem 6 kusu

• Zboží vypadalo jinak než na obrázku - jiný výrobek

Tento obchod je na nic

Zboží jsem objednala před 14 dny a po potvrzení objednávky emailem už se mi nikdo neozval a zboží dodnes nedorazilo.... má zkušenost je tudíž bohužel špatná

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.