• Samovolná úprava otevírací doby, bez předchozího upozornění.

Reakce obchodu Alfa-omega

objednávku jste měl přichystanou na prodejně k vyzvednutí od 14. 6. 2019, kdy byla ještě běžná otevírací doba, dne 17. 6. 2019 jste volal, a žádal o storno objednávky.

Změna otevírací doby byla uvedena na našich webových stránkách i Facebooku od 15. 6. 2019, 2 dny s předstihem, než ke změně došlo.

• Nabíječka měla mít 20v 2w.,a měla 5,3 voltu je zcela nefunkční

Reakce obchodu Alfa-omega

Vámi objednaná nabíječka na tablet Lenovo Ideapad Miix má výstupní napětí 20 V a 2A, pokud nejste se zbožím spokojen, kontaktujte mne prosím na email [email protected], domluvíme se na řešení.

Magda, servisní a reklamační technik

Poslali obal na jiný přístroj a v odpovědi mě ještě pokárali, že jsem si někde nepřečetl, ža obal nemusí pasovat. Opravdu profi. NIKDY VÍC.

Vážený zákazníku,

zaslali jsme Vám zboží, které jste si objednal, bylo Vám navrženo odstoupení od smlouvy a vrácení peněz po zaslání zboží zpět na naši adresu. Do dnešního dne neeviduji žádnou reklamaci na Vaše jméno. Pro dořešení reklamace se prosím obraťte na email [email protected].

Magda, servisní a reklamační technik

• Sklicko se odlepilo druhy den

Reakce obchodu Alfa-omega

pokud chcete zboží reklamovat, vyplňte na našich webových stránkách reklamační formulář a vadné zboží zašlete zpět, případně mne kontaktujte na email [email protected] k dořešení.

• Po prodeji nekomunikují

Reakce obchodu Alfa-omega

pokud máte nějaký problém se zbožím, obraťte se na email [email protected].

Magda, servisní a reklamační technik

• popsocket byl rozbalený a zničený

Reakce obchodu Alfa-omega

pokud Vám PopSocket přišel rozbalený a zničený, stačí poslat foto na email [email protected], pošleme Vám nový kus.

Magda, servisní a reklamační technik

• Nedoporučuji nikomu. Psali, že druhý den u zákazníka a přišlo za týden. Doprava přes Českou poštu je katastrofa. Pokud nezmění přepravce, budou lidi akorát naštvaní.

Pokud vám nevadí na zboží čekat týden, pak obchod je v pohodě. Česká pošta by se měla vzpamatovat, zdražují, ale služby absolutně katastrofální.

Reakce obchodu Alfa-omega

máme i druhého dopravce PPL, lze zvolit při objednávce. Stížnost na Českou poštu a nedoručování zásilek směřujte přímo na ni.

Magda, servisní a reklamační technik

Rozhodne nedoporucuji.Objednala jsem ochrane a tvrzene sklo a ani jedno nesedi.

Reakce obchodu Alfa-omega

pokud Vám sklo nesedí, vyplňte prosím reklamační formulář na našich webových stránkách a přiložte foto skla na telefonu, případně napište email na [email protected], posléze Vás budeme kontaktovat ohledně řešení reklamace.

adapter nefungoval

Reakce obchodu Alfa-omega

pokud Vám adaptér nefungoval, je možné ho reklamovat, případně do 14 dnů odstoupit od smlouvy.

• Balík přišel v obálce
    • Nabíječky nezabaleny

Reakce obchodu Alfa-omega

pokud je zboží menšího rozměru jako nabíjecí kabely v plastovém sáčku, standardně jej zasíláme v bublinkových obálkách, zdroje k notebookům jsou taktéž zabaleny v ochranném bublinkovém obalu a následně v bublinkové obálce.
    Magda, servisní a reklamační technik

• Sklo prislo praskle bylo mi receno at reklamaci resim s postou i kdyz obal nebyl porusen. Nedoporucuji

Nedoporucuji

Reakce obchodu Alfa-omega

sklo se mohlo poškodit při přepravě, od nás odcházelo pečlivě zabalené, v rámci vstřícnosti Vám můžeme zaslat nové. K tomu je třeba vyplnit na našich stránkách www.alfa-omega.cz reklamační formulář, kde přiložíte foto prasklého skla, poškozené sklo není třeba zasílat zpět.
    Magda, servisní a reklamační technik

• krátký čas dodání, dobrá cena
    • příjemný dárek
    • chybějící český návod

Obchod měl rekordně krátkou dodací lhůtu a příjemnou cenu, navíc jejich dárek byl skutečně fajn.
    Je proto škoda, že na mne obchod přesto nepůsobil solidním dojmem, protože u dodaného zboží byl jen čínský návod. Tedy ani anglický či německý, natož slovenský. Vzhledem k tomu, že funkčnost náramku spočívá ve stažení apky, bluetooth připojení atakdále atakdále, netěšilo mě hledat to, co jsem měla najít v návodu, postupně na internetu.
    Při tom, jaká je konkurence, by seriózní prodejce (ostatně jak je dáno zákonem) měl na podobné věci dbát.

Reakce obchodu Alfa-omega

omlouváme se za nepříjemnou zkušenost.

Český návod k náramku samozřejmě máme, ale abychom zbytečně neplýtvali papírem, tak ho netiskneme, pouze máme odkaz ke stažení v popisu produktu.

U tohoto řešení jsme bohužel nepočítali s přímým nákupem přes Heureku, kdy se na náš web vůbec nemusíte dostat. Za tuto chybu se omlouváme a již pracujeme na lepším řešení.

Jakub

• Nepřišel návod na použití.

Reakce obchodu Alfa-omega

Dobrý den, pokud potřebujete návod k použití, napište prosím na email [email protected] o jaký výrobek se jedná, zašleme Vám ho emailem, případně odkaz, kde návod stáhnete na internetu.
    Magda, servisní a reklamační technik

• Zajímavé zboží za dobré ceny
    • zajímavé zboží za dobré ceny není skladem
    • po pěti dnech se nikdo neozval, objednávka přijata, zboží skladem
    • po zavolání nikdo nebere telefon v odpoledních hodinách
    • dopoledne dalšího dne jsem se po zavolání dověděl, že zboží skladem asi není a příští týdny ani nebude, zrušil jsem objednávku.

V předvánočním období, první týden v prosinci, toho mají asi moc, web neaktualizuje skladové zásoby, na telefony v e-shopu odpoledne nikdo nereaguje (s volaným číslem se nejde spojit).

Reakce obchodu Alfa-omega

Dobrý den, eshop je v provozu pouze v pracovní dny od 8 do 12, viz sekce kontakt: https://www.alfa-omega.cz/inshop/scripts/shop.aspx?action=ViewTemplate&Path=Contact, proto jste se nemohl dovolat, pokud není zboží fyzicky skladem, samozřejmě nelze odeslat, jinak odesíláme vždy následující pracovní den po přijetí objednávky, webové stránky jsou pravidelně aktualizovány.
    Magda, servisní a reklamační technik

• Reklamace rychle vyřízená.
    • Praslé cd s ovladačem, takže žádná kontrola před odesláním. Zboží bylo dobře zabalené, tak není možné, že by prasklo dopravou.

Video Graber nefungoval pod Win10. Po reklamaci mi poslali jiný. Tam zase bylo prasklé CD s ovládačem a vypadalo jak staré použité, zabalené v pokrčeném obalu. Takže budu někde shánět ovladač a software.

Reakce obchodu Alfa-omega

Dobrý den, zboží od nás odcházelo v naprostém pořádku, v případě nespokojenosti nám zboží zašlete zpět i s číslem účtu, vrátíme Vám peníze.
    Magda, servisní a reklamační technik

Kabel mi přišel a po zapojení nefungoval

Reakce obchodu Alfa-omega

Dobrý den, mrzí nás, že kabel po zapojení nefungoval, můžete nás prosím kontaktovat k vyřešení na email [email protected]? Co se týče dodací lhůty, kabel Vám byl odeslán hned následující pracovní den po objednání.
    Magda, reklamační technik

Ochranne sklo na telefonu mesedelo, odchlipovalo se a nedalo se na telefonu ani psát :/ ihned šlo dolu ...

Reakce obchodu Alfa-omega

omlouváme se za nevyhovující tvrzené sklo a nepříjemnou zkušenost s nákupem v našem obchodě.
    Obraťte se prosím na mne na email [email protected].
    Za sklo Vám rádi vrátíme peníze.

Jakub
    Alfa-Omega.cz

Tvrzené sklo bylo bezvadně zabalené, nicméně po vyjmutí ze tří obalů následovalo zjištění, že je rozlomené

Zboží, které mělo být na můj typ telefonu i s ujištěním, že je sklo zaoblené, dorazilo sklo rovné a ještě ke všemu je menší. Takže popis vůbec nesouhlasil.

• Zabalené v bublinkové folii
    • Tvrzené sklo nesedělo na telefon
    • Sklo ihned při nasazování křuplo => nedalo se reklamovat

Vše bylo v pořádku, až do doby kdy jsme sklo vybavili a dle návodu nasadili na telefon. Sklo prasklo a otvory na přední kameru a horní mikrofon nepadovali - a to se shodoval model telefonu s tím na krabičce. Volali jsme pánovi z obchodu a ten nám řekl, že jediné co pro nás v tuto chvíli může udělat je, ať uděláme novou pbjednávlu na sklo a že nám odpustí cenu dopravy. Tuto možnost jsme ale nevyužili...