• Společnost něco jiného uvádí na webových stránkách a něco jiného při samotném nákupu

• Obchod zrušil WEB

Obchod bez jakekoliv informace zrušil webové stránky! Tím zmizeli všechny objednávky, doklady, faktury co byly uloženy na webu. Neposlali žádné informace na email a na webových stánkách místo upozornění měli jen reklamy na Black Friday a nákup zboží bez navýšení. Pokud jste u nich objednávali zboží z jednoho účtu na více fakturačních adres (třeba 20), tak Vám vyjdou vstříc, že si máte požádat o 20 přístupu a na všech 20 účtu se přihlásit. U obchodu jsem měl přes 250 objednávek. Po této komplikaci již v TS Bohemia objednávat nebudu a známým doporučím jiný obchod s přehlednějšími webovkami než s tím paskvilem co vytvořili.

• Důvěra v Alfa.cz už není na místě. Jsou schopní prodat za cenu kvalitního výrobku, víc než ubohou imitaci.

Před týdnem objednáno, ještě jsem nic nedostala

• zboží připraveno, pobočka zavřena

Zbozi ani po mesici nedorazilo. Firma neni schopna situaci vyresit ani po opakovanych urgencich. Bohuzel jsem platil predem, takze nemam ani zbozi ani penize. Do tohoto obchodu uz se nevratim.

• Zboží( notebook) jsem jsem měl pouze 6 dnů a to od 27.12.21 do 2.1.22 Zboží bylo koupeno na firmu, takže nemožnost vrácení, pouze reklamace:-(
    Od té doby je v reklamaci. Výrobce přes Alfa.cz ( TS Bohemia) reklamaci neuznal a proto jsem musel reklamovat vadu znovu přímo výrobci (poslat video s projevením závady). Krajní nespokojenost.

Objednala jsem mobilní telefon, který měl být dárkem. Ačkoli vše probíhalo v rámci jednoho města, telefon ani po týdnu od obdržení platby nedorazil a dárek nemohl být včas předán. Nebýt telefonického uhánění, nemám ho asi ani po třech týdnech. K telefonu měl být totiž dárek - dezinfekční ubrousky, které ale firma nemá skladem. Vše mělo tedy být expedováno naráz. Nerozumím tomu, proč nabízí jako dárek něco, co nemá na skladu. Telefon jsem nakonec po týdnu čekání vykomunikovala a další den dorazil, tedy asi osm dní od připsání platby. Ubrousky nemám a ani o ně nestojím. Příště raději nic navíc neslibovat a zaslat zboží včas.

Nespolehlivý obchod.
    V pátek došlo k odeslání objednávky, kdy systém obchodu uváděl 2ks předmětného zboží skladem. Ještě ten den zaslali informaci o vyřizování objednávky s očekávaným datem doručení- následující pondělí. V pondělí obdržel mail s informací o vyřizování objednávky s neznámým termínem dodání. Je to již týden a žádná reakce. Sledování zakázky hlásí stav- "vyřizuje se".
    Nechci na obchod házet špínu, snad došlo k výjimečnému nedopatření.
    Stačilo však napsat nebo zavolat, že došlo k chybě a zboží již nemají jak skladem, tak ani v nabídce, stejně jako zašlu informaci obchodu, že stornuju objednávku a nic od nich nechci.

bohužel už nerozvážejí kurýrem do kolí Ostrava

Ocekaval jsem, ze kdyz ma zbozi vadu (leve sluchatko nehraje), tak bude vymena velice rychla. To mi bylo take sdeleno v Hrabove, ze dalsiho dne si budu moci odnest nova sluchatka.
    Realita je, ze je tyden pryc a vubec netusim, co se s mymi sluchatky deje. Na TS Bohemia neni vubec moje reklamace uvedena.
    Kdyby mi bylo rovnou receno, ze to bude tak dlouho, chtel bych penize zpet.

Od 15.10.Obědnane adaptéry a dosud jsem je neobdržela a stále čekám .

• Zajímavé ceny.
    • Neaktuální informace na webu.

Krabičky uvnitř byly poškozeny, zřejmě se moc utáhl vnější obal, protože jsou to dárky - vadí mi to.

Zboží bylo vadné, ale protože nebylo skladem, domluvili jsme se na dodání následující den. Následující den zboží nebylo připraveno, dle slov prodavače nebylo dodáno a byl mi nabídnuta náhrada o polovinu dražší. Takže jsem objednávku zrušil. O pár minut později jsem při kontrole zjistil, že je zboží skladem.

Část dodávky došla rychle, ale druhá se stále vyřizuje a na webu je již se neprodává. Kromě informace při vyzvednutí prvé položky žádná komunikace ( možná jen nedošel e-mail ). 30.10. uvažuji při nékupech už alfu vynechat. Děkuji za mnohaletou spolupráci.
    Chápu, že jsou dnes dodávky velmi zpožděné, ale nabídka alternativy by potěšila.
    Nedaří se mi ani zadat žádnou hvězdičku.

V sobotu 25.9.2021 jsem si objednal zboží a ten samý den i zaplatil. Je pondělí 4.10. 2021 a zboží mi T.S.Bohemia doposud nedodala. Za 10 dní mi byli schopni poslat pouze 2 ubohé maily, že se objednávka vyřizuje... U této firmy už nekoupím ani tužkovou baterku!

okradli mě při výměně zboží o grafickou kartu, fungovala přesne 1 mesic

Z alfa.cz se stal takový smutný obchod ... kde jsou ty časy kde byla v alfě každý den fronta až ke dveřím , ted jen jedna znuděná brigádnice na přepážce, na prodejně všude prach ... Občas mají lepší ceny než alza.cz proto občas zajdu na výdej ...

• expres v Ostravě není funkční 3x nedoručeno v daný den