Objednala jsem poprvé, zatím nelze hodnotit.

• cena, rychlost
    • nedostatečný popis výrobků

• doručení velmi rychle až do domu
    • nebyly žádné

• dobré ceny, rychlost dodání

• rychlost s vyřízením objednávky, spolehlivost, vždy dobře poradí , příjemné jednání

• Široká nabídka zboží, které jsem poptával a to za rozumnou cenu.

• Obchod má vše NEJ ve všech ohledech !!!

Doporučuji !!!

Vše proběhlo bez problémů vz

Přátelé, zakoupil jsem lis na ovoce, objem 6 l. Již jsem 2 x lisoval révu na burčák a lis je perfektní. Doporučuji. Dodání od Vaší firmy bylo rychlé a vše bez problémů a v pořádku. Děkuji a více takových firem jako je vaše.

V pohodě

• rychlost dodání

• Zboží za přijatelnou cenu.
    • No
    • Trochu delší doba dodání zboží, jinak ostatní dobré.

Doporučuji obchod.

• Kvalitně poskytované služby

Celková spokojenost

Rychlost dodání, výborná cena.

• Zboží skladem
    • Slušný výběr
    • Kurýrní služba je jiná a nedá se sledovat úplně on-line

Objednano na zaklade status "skladem", nasledne objednavka zrusena, ze neni skladem bez vysvetleni a nabidnuti dalsich moznosti. Strata casu.
    Plus je snad jen to, ze alespon dali vedet.

Reakce obchodu ALDOTRADE.CZ

Dobrý den
    Bohužel o dřevěný brikety je enormní zájem a zboží se nám vyprodalo rychlostí světla a výrobce nám není schopen dodat novou objednávku v reálném čase. Omlouváme se za tuto situaci ke které došlo a byli jsme nuceni objednávku stornovat. Tým Aldotrade s.r.o.

• rychlost dodání
    • výhodné ceny

• Dobrý den, tři dny po odeslání mě objednávky jsem se spojila s tímto obchodem a ptala jsem se zdá mi bude zaslána zpráva o doručování popřípadě spojení na řidiče,bylo mi odpovězeno že ano vzhledem k tomu že dělám na směny jsem se chtěla dohodnou jak mi zásilku předat to že jsem měla ztrátu nejakeho hovoru ano, ale jinou zprávu ne což mi vadilo cizí čísla neberu a reaguji.na sms v tomto případě nic takového neproběhla např. Dnes vám budeme dorucovat zásilku tel.na řidiče to by bohaté stačilo,zásilku sice doma mám ale ani jsem o ní nevěděla s pozdravem Pazderova To by chtělo trošku vypilovat?!

Reakce obchodu ALDOTRADE.CZ

Dobrý den .
    Pokud neberete cizí čísla tak pak doporučujeme příště si zvolit Českou poštu a zaslat si balík na poštu. On řidič přepravní služby vždy volá a chce se domluvit na čase předání. To byl zřejmě problém ve vašem případě pokud neberete cizí hovory. Informace o čísle zásilky a kontaktů na přepravce jste musela obdržet do e-mailu pokud jste nám ho správně uvedla do objednávky.Tým Aldotrade s.r.o.

Všechno v pořádku, rychlé dodání zboží, doporučuji!