rychlá objednávka

• dobrá cena
    • hezky zabaleno
    • přišlo do 2 dnů od objednání

• Vše v pořádku, spokojenost!

3.1. objednáno. Do 8.1. inventura - nevyřizovali objednávky, což bylo na stránkách uvedeno. Přesto už 10.1. byla objednávka doma.

dobré

Přehledná nabídka, rychlé jednání a doručení.

Super jednání a ochota s poradenstvím...Doporučuji...Profíci !!!
    Děkuji...!!!

Velký výběr, dobré ceny.
    Rychlé dodání.
    Skvělá komunikace, chtěla jsem něco k objednávce ještě přidat a super domluva :)

• Rychlost a spolehlivost

S nákupem jsem byl spokojen.

spolehlivost

Vše OK

Ok

Cena a rychlost dodání.

• široký sortiment
    • výborná komunikace
    • rychlost vyřízení objednávky

• Rychlost ochota a profesionalita personálu.

• Nabídka produktů za solidní cenu

• Na eshopu mají napsáno skladem a když jsem chtěla osobně vyzvednout, tak mi bylo řečeno, že můžu až za 3 dny.
    • Sice mi bylo sděleno, že mají v obchodních podmínkách nějakou dodací lhůtu a že zboží musí dovést někde ze skladu v Plzni. Pro zákazníka je důležité to co je napsané u zboží, které chci objednat. Takže u zboží, které jsem měla objednané bych očekávala informaci - DODÁNÍ DO 3 DNŮ, pak by bylo všechno v pořádku. Dle mého nározu je to klamání zákazníka.
    • Informace o dodání my byly sděleny emailem. Tam jsem tedy reagovala negativně a objedenávku jsem stornovala. Následně mi bylo sděleno něco v tom smyslu, jako že obtěžuji a že si mám jít koupit teploměr do obchodu. Co hodnotím kladně, tak mi byly doporučeny 2 obchody v mém bydlišti. Nicméně teploměr neměly ani v jednom obchodě. Za mě tedy zkušenosti s obchodem špatné.

Odpověď na reakci ALDOTRADE týmu:
    Od obchodu mi opravdu byla poskytnuta možnost si lihoměr vyzvednout v Plzni. Dále jsem na eshopu ALDOTRADE pátrala po pobočkách jejich firmy a v Plzni jsem žádnou nenašla. Na základě mých zadaných údajů na internetu, mi vyběhla firma M.A.T. grup, kde byl lihoměr ihned k nákupu. Na základě toho jsem kontaktovala sestru, která mi s Plzně lihoměr v pátek dovezla. Koupila ho u firmy M.A.T group na Lochotínské ulici v Plzni.
    Mě to nedalo a pátrala jsem dál a na info lince firmy M.A.T. jsem zjistila, že od nich firma ALDOTRADE nakupuje a vozí zboží v určitých týdenních intervalech. Tudíž na jejich eshopu taková dostupnost zboží. Nicméně, na základě mého negativního hodnocení, mě kontaktoval zaměstnanec firmy ALDOTRADE pan Š. Nevybíravě se vyjádřil k mé negativní recenzi a vyhrožoval mi, že u nich v obchodě již nikdy nic nenakoupím a budu uvedena na černou listinu. Po mé zkušenosti bych se stejně na tuto firmu již nikdy neobrátila. Mrzí mě chování některých lidí. Eshop ALDOTRADE nemusí být vůbec špatný, ale měli by se zamyslet jaké zaměstnávají lidi. Vše jde vyřešit slušným způsobem.

Reakce obchodu ALDOTRADE.CZ

Dobrý den .
    To co tady paní píše je úplný nesmysl. Doporučuji si řádně přečíst obchodní podmínky. Nejsme prodejna, ale velkosklad. Na přípravu zboží na výdejní místo máme 2-4 pracovní dny. Zákazníka jsme po přijetí objednávky ihned informovali, že zboží bude připraveno za 2-3 pracovní dny. Jelikož si paní usmyslela, že ho chce mít hned tak jsme ji doporučili kamenné prodejny v okolí, kde tento sortiment dodáváme. Mezi tím jsme ji ujistili, že pokud si přeje zboží vyzvednou v našem jiném skladě v Plzni není to žádný problém a že zboží je tam připraveno ihned k vyzvednutí. Tento návrh nebyl nesmyls, jelikož se zákaznice dožadovala přípravy zboží s tím , že ji to vyzvedne v Plzni sestra, která údajně za ní jede na Moravu druhý den. Evidentně to bylo také celé nesmyls jelikož nás pak již nekontaktovala a objednávka byla zrušena. Tým Aldotrade s.r.o.

Tak ještě jednou na vysvětlenou:
    Nejsme kamenná prodejna ale velkosklad. Zboží máme dostupné ve vícero skladech po celé republice. Zákaznice si zvolila osobní odběr v Čechách u Přerova a jak máme uvedeno v obchodních podmínkách, zboží je připraveno k vyzvednutí do 2-4 pracovních dnů. To pochopí i malé dítě. Zákazníka jsme informovali o dostupnosti kdy bude zboží připraveno k vyzvednutí. Paní v tom momentu rozběhla tuto mašinérii ,že ona to chce hned. Tak ji byl doporučený maloobchod kde by to mohla sehnat , nebo možnost vyzvednutí této položky ve skladu v Plzni. Ještě jednou nejsme kamenná prodejna ale velkosklad a zboží je nutno na vyzvednutí připravit. Dále to necháme již bez komentáře. Team Aldotrade s.r.o.

• Rychlé doručení
    • Žádnou nevím

rychlé dodání - vše o.k.

Bohužel psáno skladem, ale napsali mi, že zboží je vyprodáno

Reakce obchodu ALDOTRADE.CZ

Dobrý den.
    Bohužel u vánočního sortimentu se nám skladové zásoby mění každou minutou a došlo k vyprodání Vámi objednané špičky na stromek a dodavatel ji také již neměl skladem. Omlouváme se za tuto situaci. Tým Aldotrade s.r.o.