Vše O K

Se sortimentem obchodu jsem spokojená.

• Rychlé vyřizení

Musím vám moc poděkovat,v pondělí v podvečer8.4.2024jsem sudy obědnal a ve středu10.4.2024jsem sudy obdržel.Děkuji jste bezva.K.Sochr.

Vše perfektně, velký výběr, kvalitní zboží, rychle dodáno

• dlouhá dodací lhůta (asi výjimka)

• Velky vyběr ,dobré ceny

Našla jsem vše co jsem potřebovala

• Přehledný e-shop
    • Reklamace dopadla úspěšně
    • Nejlepší cena kaskádových závěsných květináčů (5 dílná pr.35cm) co jsem našel
    • Nádherné nákupní tašky s obrázkem Benátek
    • Pojištění balíku se připlácí

Toto byl druhý nákup. Bohužel i tentokrát byla jedna položka poškozena. Kaskádový květináč byl uložen na těsno do krabice a dorazil poškozený. Obchod ale velice dobře komunikuje a reklamaci uznal. Obchod vrátil část kupní ceny odpovídající míře poškození. Jinak doporučujeme nakupovat fólie, pytle, svačinové sáčky, nákupní tašky a další nerozbitné zboží :-) Nejhezčí nákupní taška byla s obrázkem Benátek. Kupovány byly taky dvě dřevěné pinzety (kleště) na obracení při smažení, ideální na teflonové pánve a určitě odolnější než plastové které se při opření o hranu pánve natavují. Vzhledem k tomu že reklamace byla uznána. Obchod se omluvil, reagoval a odpovídal na emaily. Reklamaci řešil slušný vstřícný člověk, nemáme důvod neudělit 100% hodnocení. Obchod doporučujeme všem.

• Maličkosti, které jinde nemají.

• Velmi rychlé doručení

Prodejce zboží ještě neodeslal , přitom ho uvádí skladem. Na přečtený email s dotazem zatím neodpověděl.

Reakce obchodu ALDOTRADE.CZ

Dobrý den .
    Vaše objednávka byla ihned zpracována a předána do 48hod přepravní službě. Dnes by jste měl mít zboží na výdejním místě.
    Na váš dotaz nebylo reagováno z důvodu, že jste ho poslal v neděli a v pondělí byl svátek. I my máme občas zavřeno a čerpáme síly . Tým Aldotrade s.r.o.

• Velmi rychlé vyřízení objednávky a doručení velká spokojenost.

• Skvělá cena, rychlé dodání.

Ok

• Nejlepší cena kaskádových závěsných květináčů (5 dílná pr.35cm) co jsem našel
    • Manželce se líbí Hrnek 390ml KOČKY keramický mix
    • A také sušák na prádlo který šetří místo VILEDA Mixer 4 40m
    • Pojištění balíku se připlácí
    • Vrácené peníze, ale objednané zboží si musíme sehnat jinde

Obchod lze doporučit. Objednávka byla bez pár korun za čtyři tisíce. Zboží dorazilo nic nechybělo. Balení ovšem nebylo nejlepší, všechno zboží bylo nacpáno do prádelního koše, ten došel rozbitý na střepy. Poškozený balík z venku nikde nebyl. Vzhledem k tomu kolik nákup stál, připlatil jsem nabídnutou možnost pojištění za 19Kč, těžko tedy říct jak by dopadla reklamace, kdyby tato položka se kterou jsem se u žádného jiného e-shopu zatím nesetkal nebyla zaplacena. Peníze byly vráceny velmi rychle, ale pro nás to znamená, že si koš musíme zakoupit někde jinde a platit znovu dopravu. Ostatní zboží je v pořádku bez poškození a kvalitní. Při kontrole kvality jsou rozhodně nejslabší nůžky záděrkové rovné i zahnuté za 160Kč kus. Ty jsou kvalitou horší než z Aliexpresu, vypadají v blistru pěkně a kvalitně, ale po rozbalení jsou ulepené od konzervačního oleje, který se používá na čínských šroubech, i po umytí páchnou. Jejich hrany jsou jak v místech, kde se drží tak v blízkosti kloubu obroušené velice hrubou bruskou, jsou tím pádem viditelně rýhované a hrany nejsou po hrubém broušení začištěné, jsou ostré na dotek. Navíc je povoleno je sterilizovat jen horkým vzduchem, pravděpodobně budou po umytí rezavět, proto je na nich ten olej.

• SUUPER RYCHLE

*****