tento obchod nabízí zboží které nemá

• má zajímavé produkty
    • z objednaného zboží přišla jen polovina.Další zboží za cca 502 Kč v zásilce prostě nebylo a komunikace s obchodem uvízla na mrtvém bodě.Po upozornění (jak telefonem,tak mailem) neposlali ani chybějící zboží,ani nevrátili peníze,ani nenapsali vysvětlení,nebo omluvu a hrají si na mrtvého brouka!

Radši zde nenakupujte,nebo příjdete o své peníze!

• Komunikace se zakaznikem, neodpovida na mail,

Zbozi si objednejte jinde,

• absolutní nekomunikace

nekupujte, tím je nebudete podporovat

Rukojet na poklici hrncu byla jiz pri dodani praskla. U tlakoveho hrnce to narusuje nejen funkcnost ale hlavbe bezpecenost pri pouzivani.

• Týden na dodání zboží na skladě je příliš.

Reakce obchodu akcnivyrobky.cz

děkuji za vaši recenzi. Zboží jste zvolil poslat na výdejní místo a tam je 3x převáženo. V našich obchodních podmínkách to je uvedeno s tím, že termín dodání může být i 10 dnů. Abychom zboží mohli poslat na výdejní místo, je nutné mít určité množství zásilek na výdejní místa, poté je hromadně odešleme a poté dochází k převozům již z Uloženka.cz na pobočky. Zboží jste objednal v pátek odpoledne, tedy v průběhu 5 pracovních dnů jste si jej vyzvedl. Doba se může zdát dlouhá, ale 3 převozy znamenají cca 4 dny, může to být i 5 dnů, to je ten týden.
    O delším termínu dodání jste ovšem informováni. Vždy je potřeba zvážit, zda chcete zboží do 48 hodin, nebo i 5-6 dnů. Poté teprve volit možnosti dodání kurýrem, nebo výdejní místo.

• Nevím.
    • Objevil jsem výhodnou nabídku hledaného zboží.
    • Přímý mail (obsah viz níže) zůstal bez odezvy.

První krabice "Cloth stand" (Item nr.: 22WCHL, ID: GY2014-004-L, 8 591022 232637) byla kompletní.

V druhé krabici zjištěny závady:
    1. Chybí tuba s lepidlem.
    2. Horní "ramínko" bylo rozpadlé na dva - a vzápětí - na tři kusy (jen co jsem vzal ten větší zbytek do ruky). Na "lomu" byly ve všech případech tenké červené drátky, jak již při výrobním klížení byly tyto spoje - zřejmě - zesilovány.

Ramínko z první krabice se rozpadlo při konečném sestavování stojanu!

Protože oba stojany nutně potřebuji již tento víkend, neposílám je zpět. Nemám čas na dlouhé reklamační řízení. V dílně jsem stojany dal dohromady, ale už je to na nich znát. A ještě se uvidí, co bude dál. Zda nepovolí ještě poslední, neopravovaný spoj.

ZÁVĚR: CELÝ VÝROBEK JE VELMI CHATRNÝ, OTŘESNÉ KVALITY (zejména ona klížená "ramínka")! Velmi vám doporučuji, abyste důkladně celou věc projednal s vaším dodavatelem, neboť jsem přesvědčen, že se něco podobného jistě bude opakovat i u dalších zákazníků.
    Osobně jsem velmi naštvaný. Pro mne jako důchodce je vydání přes 700,- Kč veliká částka. Když potom obdržím něco tak mizerného, je to k vzteku!
    Teď jsem plný emocí - a tak váhám, zda si u vás ještě něco objednám!

Reakce obchodu akcnivyrobky.cz

pokud máte jakékoliv problémy s kvalitou výrobku, nebo reklamací, rádi vám pomůžeme na kontaktním e-mailu: [email protected]. Postup reklamace máte také uveden v Obchodních podmínkách.
    Reklamační řízení není dlouhé, to jsou možná vaše osobní zkušenosti s jiným obchodem, kdybyste nás informoval, do 48 hodin byste vše měl vyřešeno, stačilo nás informovat, poslat foto a vše by bylo v naprostém pořádku. Nejsme výrobci, pouze prodejci, přesto veškeré problémy řešíme neprodleně,
    Kvalita výrobku odpovídá jeho ceně, není nekvalitní, ale k pověšení více oblečení je lepší zvážit nákup kovového sluhy.

Vilém Dostál - provozovatel

Pozor! Skutečné rozměry zboží jsou o mnoho menší než uvádí prodávající! Má to mít 180 cm, ale je to jen 155 cm, což je u slunečníku znát...

Reakce obchodu akcnivyrobky.cz

Dobrý den, děkuji za vaši recenzi. Zkuste prosím změřit slunečník ve složeném stavu a skutečnost odpovídá tomu, co nabízíme.
    Příjemný zbytek dne.

• Nevím!
    • Poslali mi fakturu a zboží neměli vůbec skladem,když jsem se ptal ,kdy skladem bude, nevěděli.
    • A ještě lhali, že mi poslali email.
    • Navíc jsem koupil zboží v jiném eshopu a levněji!

• žádní
    • nekomunikace

• Nepravdivé informace na eshopu. I když uvádí, že je zboží skladem, tak není! Pravděpodobně nemají vlastní sklad, takže informace o položce skladem je lživá!

Obchod nemá aktuální přehled o tom co má a nemá "skladem" (viz nevýhody). Objednáte něco co je skladem a druhý den vám příjde informace, že zboží nemají a objednávku ruší.

• Nedoporučuji z důvodu toho, že zboží bylo poškrábané a potah koženkou je hrbolatý. Dál budu nakupovat jen v kamenném obchodě, kde zboží vidím. I když je o něco dražší.

Zbozi i presto,ze jsem zaplatil dopravu, zbozi jsem musel osobne vyzvednout.

Vážený pane Brůno,
    zboží vám bylo odesláno přímo na vaši adresu a to ihned následující den po přijetí objednávky, která byla přijata kolem 16 hodiny, tedy nemohlo být odesláno týž den.
    Protože jste nebyl zastižen na adrese, přes SMS a 2x e-mail, sdělil jste řidiči společnosti, že si zboží vyzvednete na jejich přepravním depu, nikoliv u nás. Mylně uvádíte, že jste zaplatil dopravu a zboží si musel osobně vyzvednout. U nás jste zcela jistě pro zboží nebyl.
    Proč negativně hodnotíte to, že si něco domluvíte s řidičem, to skutečně neumím hodnotit.
    Zcela jistě a objektivně musím sdělit, že nikdo z nás tuto věc za vás neřešil.

• Zadne
    • Arogantni jednani majitele..
    • Absolutni neochota resit problem

Zakoupil jsem keramicke talire, odesilatel je absolutne nevhodne zabalil, jen do igelitu a jeste je dal na sebe. Takze pri minimalnim narazu, talire prasknou. Z 20ti taliru jich je pouzitelnych devet. Obratil jsem se telefonicky na majitele a ten mi sdelil at si to resim s dopavni spolecnosti. Kdyz jsem argumentoval tim, ze na preravni spolecnosti mi sdelili, ze reklamaci ma resit odesilatel.... Rekl ze to neni jeho vec. Nasledne mi sdelil, ze objednavka je pro restauraci a ze jestli to minim dal otravovat, co bych rekl takove navsteve hygieny. Normalne mi vyhrozoval hygienou. Proste ubozak. Absolutne nedoporucuji!!

Reakce obchodu akcnivyrobky.cz

velmi jste mě překvapil vaším popisem situace. Podle fotodokumentace, kterou jste poslal, jste převzal balík, který byl na 3 místech proražený, znatelné díry o průměru cca 10 cm, přitom jste byl informován e-maily, že v případě poškození obalu je nutné sepsat s řidičem přepravní společnosti škodní protokol - 2x při odesílání zboží a při převzetí zboží přepravcem. Toto jste neučinil. Talíře byly zabaleny dobře, problém byl evidentně při špatné manipulaci na přepravní společnosti, již podle průrazů kartonu, proto jsem vás odkázal na přepravní společnost. Přes evidentní poškození obalu jste nesepsal Protokol o poškození zboží s řidičem a následně jste se domáhal výměny zboží u nás, přestože jste si převzal krabici, která byla samá díra. To, co píšete o výhrůžkách, to už je pouze naplnění vámi uvedené skutečnosti, protože vaše reklamace byla zamítnuta a jak jste mi do telefonu sdělil, tak nám to "osladíte" v recenzi. .

Vilém Dostál

Lampu jsem koupil rodicum jako darek.Po rozbaleni lampa jevila znacky pouziti.
    Stojanek byl ze spodu silne rezavy,a bylo v pytliku trochu vody.

• Dodaci termin odpovidal uvedenemu na webu
    • Barva zbozi neodpovidala obrazkum na webu

Kupovali jsme zahradni nabytek a barva podsedaku neodpovidala obrazkum na webu. Pri upozorneni se zastupce obchodu choval stylem: "A co jako chcete? Tak to vratte." Na druhou stranu vymena vadnych dilu probehla bez problemu.

• nepřesnost či neochota zvážit zboží, dle prodávajícího nemohlo být zboží zasláno na výdejní místo z důvodu přesáhnutí váhy 8kg, po doručení kurýrní službou bylo zboží tak jak přišlo převáženo a váha byla necelých 6,5kg. Na zaslanou informaci již prodávající nereagoval.

Reakce obchodu akcnivyrobky.cz

u rybářských křesílek, které jste si vybral, nebyl problém v hmotnosti, ale v délce. V našich obchodních podmínkách máte uvedeno, že na výdejní místo Ulozenka.cz posíláme zboží do 80 cm délky. Toto zboží s balením přesahuje délku, nikoliv hmotnost. Když jsme spolu telefonicky hovořili, tak jsem uvedl, že přesahuje parametry, proto tam křesla poslat nelze. Chápu, že lidé chtějí levnější způsoby doručení, nejnižší ceny (tu od nás máte minimálně o 10% nižší, než u konkurence), dopravné jsme vám snížili o 29,- Kč zcela automaticky, přesto neuvádíte žádné klady. Domnívám se, že recenze zákazníků nejsou od toho, aby "dali osladit" obchodu něco, co sice uvedeno v Obchodních podmínkách je, ale zákazník s tím odmítá souhlasit, ale jsou od toho, aby se hodnotilo alespoň přibližně objektivně. Docela mě mrzí, že žádné výhody jste nespatřoval. Možná proto, že vám velkým písmem nepíšeme - SNÍŽILI JSME VÁM CENU DOPRAVNÉHO, abychom vám vyšli alespoň trochu vstříc.
    Příjemný zbytek dne.

Vilém Dostál

Objednala jsem si dětské švihadlo 2x a přišlo každé jinak dlouhé??? Bez jakékoliv cedulky, EAN kódu, nezabalené. Dětská sada na soft tenis, píšou 2 rakety 2 míčky. V sadě byl 1 míček a 1 košíček.

Zboží jsem objednala 7.1. večer, zvolila jsem platbu předem převodem na účet, 8.2. byly zaslány peníze, současně byl zaslán i email z banky o realizované platební transakci. Naivně jsem si myslela, že to urychlí odeslání zboží. V eshopu bylo vše uvedeno jako skladem ... tak nechápu kde to zboží sakra je???? (objednala jsem 3 položky - sáňky, ohrádku na sáňky a popruh) Zatím stále čekám. Zítra je pondělí tak se snad dočkám.

• -Špatná komunikace
    • -chybové objednávky
    • -neseriozní jednání

Po první objednávce mi stránky nahlásily fatal error, čekal jsem do druhého dne, když nepřišlo potvrzení, objednal jsem znovu, ale udělal jsem nějaké změny a do poznámek dopsal, že je možná objednávka zdvojená, přišlo mi potvrzení objednávky a vše bylo v pořádku, druhý den mi přišlo potvrzení, že zásilka bude ten den odeslána se správnou částkou a o hodinu později mi přišlo že zásilka byla odeslaná s dvojnásobnou cenou (bez jakéhokoliv předešlého upozornění) než bylo na potvrzení objednávky, s obchodem nebylo možné se domluvit, že chyba je na mé straně a že poznámky pro ně nejsou podstatné, že mám balík převzit za danou cenu a peníze potom žádat zpět výměnou za zboží, které nechci .... balík jsem nepřevzal a u tohoto obchodu již nikdy nebudu objednávat a nikomu nedoporučuji