• Obchod nabízel zboží které neměl skladem.Zboží nebylo skladem ani u dodavatele.

• místo mnou objednaného zboží.mi bylo zasláno zboží ůplně jiné!musela jsem pak dále několik dní čekat,než přijde zboží,které jsem si opravdu objednala a znovu si pro něj osobně jet ho vyzvednout!!

Popelnice mela byt skladem pak prislo ze to bude do 8-10 pracovnich dnu. 11 pracovni den volal kuryr, ze to chce dorucit. To uz jsem zajem o toto zbozi nemel. Nevyhodou je slaba informovanost o tom, ze je zbozi expedovano, ze je skladem, nebo neni a bude do 10ti dnu... vubec nic mi do mailu neprislo, takze jsem ani nevedel, jestli to plati a probehlo to v poradku nebo nee... Obchod je asi ok, jen mi chybela informovanost o tom, kdy dostanu zbozi.

• - Dodácí lhůta 10 dnů
    • - Špatná komunikace
    • - Není možné objednavku sledovat na webu
    • - Klamání zákazníka, že zboží je skladem
    • - 10 dni čekáte bez jakekoli informace, pak vam obchod objednavku stornuje

Objednala jsem si balík na dobírku 2.10.2012, dostala jsem informační mail, že se objednavka vyřizuje. V mailu byl odkaz na sledování zasilky, ovšem nefunkční. Do 11.10.2012 jsem neobdrřela žádné informace o mé objednavce. Až po 9 dnech (!!!) se nakonec ozvali, že objednavka ze strany obchodu byla zrušena z důvodu nedostupnosti zboží od dodavatele (na webu byla uvedena informace, že zboží je skladem). Mohla jsem objednaný zvlhčovač mít doma z jiného obchodu za 2 dny. Tady si už nikdy nic neobjednam.

• nedodání objednaného zboží, nepříjemná komunikace

• dobrá cena
    • nelze platit kartou

absolutně nespokojen. Hrozně dlouhá dodací doba. Nedoporučuji zde nakupovat

• Dotazník přišel dříve než zboží, takže nemohu hodnotit.

• výhodné ceny
    • dlouhá dodací lhůta, ačkoli je zboží skladem

• Je to 11 dní a zboží zatím nedorazilo:(

• Obchod uváděl, že má skladem zboží, které jinde již nebylo.
    • Zboží není dodáno do 10 dnů.

Nemám s obchodem více zkušeností, ale první je taková, že mi zatím nikdo nedal vědět proč je zboží zpožděné nebo kdy pravděpodobně může dorazit.

• zákazník náš pán, proč bych měla čekat 10 dnů než se někdo rozhoupe a pošle mě zboží já ho chtěla hned

objednávat jedině to co nepotřebuji, protože nemám jistotu že mě zboží přijde

• Zboží jsem hned platila, po 14 dnech nemám zboží a ani peníze.

Nože Fiskars jsem objednala a zaplatila 2x, dorazily pouze jedny. Navíc byly prezentovány jako dárkové balení. Zalití do obalu z plastu za dárkové balení nepovažuji.

• Slušná nabídka zboží
    • nedostatečná pružnost při aktualizaci skladu

Nemohu posoudit, nepovedlo se nic koupit. Peníze ale vrátili.

• ceny, šířka sortimentu
    • dodací lhůta, minimální komunikace

nedoporučuji

• Čekám na zboží, které jsem si objednal- "omylem" bylo prodáno. Snad to není pravidlem.

Těžko mohu doporučit, když jsem vlastně ještě nenakoupil a těžko mohu nedoporučit, mohla to být, v mém případě, opravdu náhoda.

• všechny možné

utečte

Reakce obchodu akcnivyrobky.cz

nerozumím Vaši reakci. Mohl byste mi napsat, co se stalo na mail [email protected], abych mohl tyto nepříjemnosti vyřešit.
    Děkuji a přeji příjemný zbytek dne.

• pohodlí domova
    • nelze si zboží tzv. osahat,nejdříve zaplať a pak máš smůlu

zboží dorazilo poškozené(zjištěno až po rozbalení),ale protože bylo zaplacené na další domluvu s obchodem nedošlo.telefon nikdo nezvedl na mail nikdo nereagoval,ikdyž byl přečten před týdnem.

Reakce obchodu akcnivyrobky.cz

pokud přišlo zboží poškozené, je postup v případě reklamací uveden v Obchodních podmínkách. Je potřeba takto postupovat - sepsat Zápis o škodě s přepravcem a posléze musíme počkat na jeho vyjádření. Tady není v naší moci urychlit vyřízení reklamace. Pro případ reklamací je uvedeno i telefonní číslo, kam se má volat. Telefony skutečně zvedáme, může se stát, že se nedovoláte, protože je telefon obsazený.
    Pokud potřebujete nějaké informace, obraťte se prosím na můj osobní mail - [email protected] - ihned se pokusím vše vyřešit.
    Přeji příjemný zbytek dne.

• nekomunikace, nedodání zboží

objednal jsem si zboží skladem, už je to 14 dnů a nic. Nedoporučuji

Zboží jsem objednala a po týdnu stále nedorazilo. Komunikace s obchodem není moc slavná, psali, že zboží přišlo od dodavatele poškozené a že jej do pátku budu mít...do pátku nepřišlo a informace žádná. Takovéto jednání mi přijde velmi nesolidní.

Reakce obchodu akcnivyrobky.cz

děkuji Vám za sdělení názoru. Celé věci se budu ihned věnovat, aby zaměstnanci poskytovali informace skutečně spolehlivé. Pokud dojde zboží poškozené, můžeme na to přijít opravdu až při jeho balení zákazníkovi, ale poškozené zboží skutečně nepošleme. Může se poté stát, že musíme zboží objednat opět a pár dnů trvá dodání takovéhoto zboží. Skutečností je, že máme poskytnout informaci, která má být blíže skutečnosti opětovného dodání.
    Omlouvám se za komplikace a přeji příjemný zbytek dne.