Objednávala jsem granule v akci (roztržený pytel). Následně mi obchod volal s tím, že mají jen jedno balení a nemohou ho expedovat. Údajně e-shop umí objednávky jen po 10 kusech, tudíž mi šlo objednat více kusů. Pán v telefonu napřed tvrdil, že v balení chybí necelého půl kila a na konci hovoru říkal "něco přes kilo". Absolutně nedůvěryhodné.

Veliká spokojenost

Bezproblémový obchod i vyzvednutí, slušná cena.

• velký výběr na e-shopu, příznivé ceny a možnost osobního vyzvednutí v pražské prodejně

Objednávám dlouhodobě a spokojenost

• Speciálka
    • Obtížné parkování vozidlem před obchodem

• super komunikace obchodu

- nemožnost platit kartou, je potřeba platit převodem nebo si připlatit za dobírku
    - jinak vše OK

• Rychlé, a férové jednání.
    • Žádná

Když objednané zboží nebylo skladem. Pán mi nabídnul stejné, sice větší, ale za stejnou cenu.

Informace na webu jsou zavádějící a ani informace sdělené po telefonu neodpovídají skutečnosti.

Všechno v pořádku, rychlé dodání zboží, dobrá komunikace.

Zboží mi dorazilo v pořádku a včas.

Nespokojenost s komunikací....na webu měli uvedeno,že zboží je skladem. Po objednání a zaplacení mi přišla zpráva po 6 dnech, že je objednávka vyřízena, ale zboží nedorazilo. Volal jsem na eshop a tam mi vysvětlila ne moc ochotná paní, že zboží předali dopravci a tím to je pro ně vyřízené. Zvláštní. Nakonec za další 2 dny zboží přišlo.

Rychlost doručení, vstřícné jednání. Maximální spokojenost.

• přehledný eshop
    • v případě hoblin tentokrát cca 1/2 objednaných balíků s narušeným spojem v igelitovém obalu

Čekám na zboží fajn zpráva je ta že obchod se mnou komunikuje kdy bude zboží ba skladě.

• široký sortiment
    • příjemné ceny
    • rychlé odbavení objednávky
    • nemožnost platby kartou při osobním vyzvednutí

Široký sortiment, fajn ceny.
    Palce dolů za absenci možnosti platby kartou při e-shopové objednávce a osobním vyzvednutí. Moc tomu nerozumím a je to pro mě celkem omezení.

• přijatelná cena
    • komunikace