• nakoupil v obchodě ajaxshop před 2 týdny

• Velmi rychle reakce obchodů a doručení zboží.
  • nakoupil v obchodě ajaxshop před 3 týdny

• nakoupil v obchodě ajaxshop před 1 měsícem

• Zboží jsem obdržela rychle a v pořádku.
  • nakoupil v obchodě ajaxshop před 4 týdny

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• nakoupil v obchodě ajaxshop před 2 měsíci

• Ok
    • Ok
  • nakoupil v obchodě ajaxshop před 2 měsíci

Mají na stránkách zboží které nejsou schopni dodat nebo by u takového zboží měli mít třeba poznámku vyprodáno nebo nedostupné.

• nakoupil v obchodě ajaxshop před 3 měsíci

Vše v pořádku, rychlé vyřízení objednávky.

• nakoupil v obchodě ajaxshop před 3 měsíci

• Zboží po Praze doručují vlastní dopravou a je možné si dohodnout přesný čas doručení.
  • nakoupil v obchodě ajaxshop před 3 měsíci

• Doručení proběhlo rychle a v pořádku

+ rychlé vyřízení objednávky

• nakoupil v obchodě ajaxshop před 4 měsíci

• Údaje o dostupnosti zboží neodpovídají skutečnosti.
    • Obchod ověřuje dostupnost zboží až po obdržení objednávky. Zboží deklarované jako "skladem" nebylo ve skutečnosti dostupné dříve, než za několik týdnů.
  • nakoupil v obchodě ajaxshop před 5 měsíci

• přehledný, prostý, dobré ceny, poměrně široká nabídka

Dobrý poměr cena/kvalita nabízeného zboží.

• nakoupil v obchodě ajaxshop před 6 měsíci

• Prodávají dietní stravu pro kočky, kterou obvykle jiné obchody nenabízejí.
  • nakoupil v obchodě ajaxshop před 7 měsíci

Prve nám obchod volal, že se již objednané zboží nevyrábí, i když je stále v e-shopu skladem, a vrátily se nám peníze... Po dlouhém hledání jsme si našli jinou alternativu, ač méně vyhovující, a ihned jinde objednali a zaplatili... Po pár dnech nás obchod opět opakovaně kontaktoval, že se mezitím zrušená objednávka podařila zajistit... Poděkovali jsme, že jsme již museli mezitím vyřešit jinak, načež byla volající dotčena...

• nakoupil v obchodě ajaxshop před 7 měsíci

Výborná nabídka zboží,dobré ceny,rychlé dodání zboží,výborná komunikace obchodu.

• nakoupil v obchodě ajaxshop před 7 měsíci

• Rychlé doručení, zboží dorazilo v pořádku
  • nakoupil v obchodě ajaxshop před 7 měsíci

• velice ochotný a vstřícný personál
  • nakoupil v obchodě ajaxshop před 8 měsíci

• Dobrá komunikace obchodu.
    • Rychlé odeslání objednávky.
  • nakoupil v obchodě ajaxshop před 8 měsíci

• Nemám co vytknout, dobrá zkušenost, chystám se na novou objednávku. Výborné ceny.
  • nakoupil v obchodě ajaxshop před 9 měsíci

• velmi dobrá cena
    • osobní vyzvednutí v Praze
    • info o dostupnosti zboží na webu neodpovídalo skutečnosti

Vybral jsem si tento obchod proto, že zboží nabízel za velmi dobrou cenu a mělo být dle webových stránek skladem (potřeboval jsem to rychle). Bohužel po objednání přišla informace že zboží je "do týdne" a objednáno od dodavatele. Dokoupil jsem tedy prozatím za daleko horší cenu jedno menší balení jinde a čekal. Po půldruhém týdnu mě firma kontaktovala telefonicky (kladně hodnotím, že toto mile a zdvořile učinili), bohužel s informací že ani jejich dodavatel zboží nemá. Objednávku jsme tedy po vzájemné dohodě stornovali a já nakoupím někde jinde.