• +++++

• Ochota poradit

Jednoduše super obchod

• funguje ako by mala
    • je z plastu

Zbraň se celá kýve.. pažba .. kýve se.. muška, kyve se... za ty prachy nic moc . V tom obchodě nikdo neověří co se posíla zakaznikovy!! Navíc když PPL otevřel dodávku tak všecky krabice přes sebe.. hnus! .. škoda že jsem to nevyfotil. Zbraň za 15K by mohla byt aspon obchodem zkontrolovana že je v pořadku.!!

Reakce obchodu Bohemia Air Soft

ačkoliv se snažíme výrobky před odesláním kontrolovat a zboží nezasíláme přepravní společností PPL, nemůžeme 100% vyloučit případnou vadu výrobku či jeho poškození při přepravě. Velmi nás proto mrzí, pokud máte se zbožím jakýkoli problém. Bohužel však bez bližší identifikace objednávky, konkrétního zboží, nebo osoby objednatele nedokáži přímo reagovat na vaši stížnost.

Prosím kontaktujte nás ve věci na e-mail: [email protected], nebo se spojte přímo s naším servisem: [email protected], abychom věc vyřešili.

• Rychlé a spolehlivé dodání

• vždy velký sortiment všeho vybavení
    • dlouhodobě příjemný personál prodejny
    • trochu z ruky na okraji Prahy, ale nemůže to vyhovovat všem, jinak je vše naprosto v pořádku.

Rychlé doručení, dokáží poradit a přizpůsobit se.

Rychlé, spolehlivé.

• V případě problému nekomunikují

Přestože jsem změnil dodací a fakturační adresu na novou, objednávku odeslali na starou. Ověřeno na faktuře, že bylo vše zadáno správně. Když jsem jim napsal email ve snaze zjistit, co se stalo, tak se ani po urgenci neobtěžovali odpovědět.

Vážený pane Podlipský,
    velmi se Vám omlouváme. Bohužel lidskou chybou při zpracování faktur došlo k natažení Vaší původní adresy do adresního štítku ještě před tím, než byla z faktury potvrzena Vaše nová adresa. Všechny Vaše adresy máme již v systému evidovány správně a jsme velmi rádi, že Vám nakonec balíček dorazil. Bohužel se Vám také musím omluvit za přehlédnutí Vaší e-mailové korespondence. Odpovědný kolega Vám dnes volal a osobně se Vám omluvil. Spolu s omluvou Vám vystavujeme slevový poukaz pro Vaši další objednávku.

Ceny

• Vše funkční a bez problémů
    • Výborná komunikace obchodu

Celkově spokojený, nemám co vytknout. Příště zde nakoupím znovu.
    Děkuji

• Peníze odešli na váš účet ale a tím to skončilo psal jsem vám bez odpovědi
    • Příště objednávám jinde

Koupil jsem zbraň mám ji doma těd jsem chtěl koupit komponenty odeslal jsem peníze převodem na účet vše jsem vyplnil správně bohužel mi nic nepřišlo seru nějakých 5 stovek a i tento obchod

Vážený pane Jahne,
    velmi se vám omlouváme. Bohužel e-mail, který jste nám odesílal dne 20. 3. 2023 skončil z pro nás neznámého důvodu na e-mailovém serveru ve spam koši, proto jsme jej nezaznamenali a nemohli ani okamžitě hledat na poště ztracenou zásilku.

Vše již bylo vyřešeno a Vaše zásilka Vám byla doručena dne 5. 4. 2023. Ještě jednou se omlouvám za komplikace s doručením vaší zásilky.

Nakupuji občas, vždy OK.

Rychlé odeslání, zboží bylo doručeno to co jsem si objednal. Za mě spokojenost jeden s nejlepších shopu v Česku jak na komunikaci tak sortiment který já preferuji s pozdravem Indy Soga & Southwars.