• zakoupeno v AirsoftGuns.cz před 1 měsícem

• ceny
  • zakoupeno v AirsoftGuns.cz před 2 měsíci

- zakoupena zbraň úplně nepasuje do zakoupeného pouzdra, ačkoli pouzdro bylo uvedeno v doporucenem příslušenství

• zakoupeno v AirsoftGuns.cz před 5 měsíci

NAPROSTÁ KATASTROFA.

21.03.2021 jsem si v internetovém obchodě Airsoftguns s.r.o. objednal zboží. Po mém osobním převzetí a uhrazení objednávky jsem se rozhodl dle § 1829, občanského zákoníku, vrátit zboží (nepoužité) ve čtrnáctidenní zákonné lhůtě. To, co se dělo po mém zpětném odeslání do obchodu je nad mé chápání.

Za čtrnáct dní mi samozřejmě nepřišlo finanční vyhotovení. Protože jsem ale bral v úvahu možnou vytíženost obchodu, ozval jsem se až po měsíci. Tato prodejna má ve svém kontaktním formuláři uvedené pouze jedno telefonní číslo na zákaznickou linku a jeden mail.

Můj první krok byl osobní telefonát na infolinku, kterou má na starost sice milý pracovník, který avšak, dle jeho slov, není absolutně kompetentní k jakémukoliv ovlivnění kroků finančního oddělení. Já jsem se tedy dostal do slepé uličky. Na infolinku jsem telefonoval celkem asi pětkrát, vždy mi byly ve stručnosti řečeny ty samé informace : ,,Netuším, mrzí mě to, nemohu s tím nic udělat“. Dle mého názoru - pokud obchod uvede kontakt na infolinku, má mít osoba, pověřená vedením infolinky, možnost nahlédnutí do komplexního vývoje objednávek zákazníků, nebo zde má být uvedený přímo kontakt na finanční oddělení.

Padesátý první den (to jest o 37 dní více, než káže zákon) jsem objednávku stále proplacenou neměl, a tak jsem obchodní oddělení kontaktoval mailem, na který prý odpovídají do 24 hodin. Vše jsem pečlivě popsal, dokonce přiložil fotografii podacího lístku z pošty, na němž bylo černé na bílém uvedeno, že Airsoftguns s.r.o. obdrželo zásilku dne 01.04.2021.

Asi nebude překvapením, že mi na mail dosud nikdo neodpověděl. Musel jsem tedy opět bez výsledku kontaktovat telefonickou infolinku, kde mi bylo řečeno, že je finanční pracovnice z neznámých důvodů doma, a že zpětně zpracovává daňové přiznání, které měl obchod podat už asi před měsícem (a to je prý na rozdíl od mé objednávky důležitější, jakoby se porušení § 1829, občanského zákoníku trestalo pouze vztyčeným prstem).

Mé další kroky již vedly za zkušeným právníkem, jehož pomoc jsem při rozsáhlejších právních úkonech naštěstí nepotřeboval, neboť mi 31.05.2021 finanční vyhotovení přišlo na účet. PO 62 DNECH, TO JEST 48 DENNÍ ZPOŽDĚNÍ !!!

Na závěr bych chtěl říci - tento “obchod“ provozuje nezodpovědný člověk, který zcela bez jakéhokoliv špatného svědomí zaměstnává na svém finančním oddělení pracovníky, kteří si pro nic za nic dělají právní přestupky, termín odevzdání daňového přiznání si určují sami a když chcete situaci skutečně řešit, nemáte jak.

Nejsem jediný zákazník co těmto “zlodějům“ naletěl, negativního hodnocení nasbírala tato prodejna více, než dost. AIRSOFTGUNS UŽ NIKDY ! Raději Vám doporučím AirsoftPro nebo Airsoft Morava.

• zakoupeno v AirsoftGuns.cz před 4 měsíci

• Rozumné ceny
    • Slušný výběr
    • Podrobné popisy a fotodokumentace zboží
    • Zpracování objednávky trvá docela dlouho

Expedice objednávky trvá oproti konkurenci pár dní a komunikace je poměrně strohá (pouze informace o zahájení zpracování, příp. expedici. Zboží však dorazilo v pořádku, dobře zabalené a vypadá to OK.

• zakoupeno v AirsoftGuns.cz před 8 měsíci

Zbraň se po třech den rozbila :)

• zakoupeno v AirsoftGuns.cz před 10 měsíci

• Jsem velmi spokojená, odborná pomoc po telefonu byla pro mě k nezaplacení. Moc děkuji a všem doporučuji

rychlý a spolehlivý prodejce

Perfektní, děkuji

• Rychlé dodání zboží většinou do 3 dnů
    • Velký výběr zboží
    • Poměrně dost zboží v určitých sekcích nejsou skladem
    • Dlouhá doba naskladnění zboží
  • zakoupeno v AirsoftGuns.cz před 9 měsíci

Přehledné stránky, rychlé a spolehlivé dodání

• zakoupeno v AirsoftGuns.cz před 9 měsíci

• Po telefonu mi ochotně a dobře poradili s výběrem dílů pro AEG.

• výběr zboží
    • rychlé odeslání zásilky
    • celkově vše bez problémů
  • zakoupeno v AirsoftGuns.cz před 10 měsíci

• Zboží skladem, odeslání do druhého dne

• Výborná komunikace
    • Kvalita zboží
    • zatím nic

• Spolehlivost
    • Vyborne jednani
    • Pohodovy personal
  • zakoupeno v AirsoftGuns.cz před 1 rokem

• Ochotni poradit i přes telefon

• Rychlé vybavení a doručení
    • Dobré zabalení
    • Spolehlivé doručení

• Přehledná nabídka
  • zakoupeno v AirsoftGuns.cz před 1 rokem

Je to v pohodě, zatím nemám žádný problém.

• zakoupeno v AirsoftGuns.cz před 1 rokem

Skvělá komunikace, rychlé doručení, jednoznačně doporučuji