• 19 ledna 2022 objednávka nedorazila a ani žádná zprava

Reakce obchodu AHprofi

udělal jste objednávku na platbu kartou, ale platbu jste neuskutečnil a proto se nám vůbec nepropsala do systému.
    Pokud máte o zboží zájem, objednejte znovu.

• dodání zboží 14 kalendář. dnů, nadprůměrné ceny, neprofesionální
    • jednání obchodu

extrémně dlouhá doba dodání, vysoké ceny, neprofesionální jednání obchodu, nekalé praktiky, protizákonná rozhodnutí

Reakce obchodu AHprofi

odstoupil jste od smlouvy do 14 dní pouze s jednou věcí z objednávky - neměl jste nárok na vrácení dopravného. Není v tom ani nic nekalého, ani protizákonného - je to vše podle obchodních podmínek.
    Váš tým AHProfi

• Nikdo se zatím neozval.

Reakce obchodu AHprofi

objednal jste o svátcích zboží, které nebylo skladem, ale na partnerském skladu. Dodavatel měl zavřeno od 22/12 do 6/1. Zítra vaše zboží obdržíme a hned pošleme k vám.
    Váš tým AHProfi

• Zboží reklamováno, protože veškeré zboží tohoto druhu je prý poškozeno, byl mi poslán dobropis na vrácení peněz ale peníze ani po několikeré urgenci nezaslány.

Reakce obchodu AHprofi

dobropis vám byl vystaven a měl splatnost 14 dní. Peníze byly odeslány čtrnáctý den z našeho systému.
    Váš tým AHProfi

• Dodáno velice nekvalitní zboží!!! Měl to být dárek.Styděl bych se to někomu dát!!! Zboží jsem vrátil.

• Přišel mi úplně jiný obsah balíku
    • Při vyřízení reklamace se stále nic neděje takže doposud zboží nemám

Reakce obchodu AHprofi

ve skladu skutečně došlo k záměně vašeho zboží, za to se moc omlouváme. Předvánoční chaos bohužel přinesl několik selhání lidského faktoru. Byl vám zařízen svoz, ale PPL mezi svátky balík nevyzvedla. Hned jak se k nám balík dostane, tak vám pošleme správné zboží.

Poškozené zboží.

Reakce obchodu AHprofi

to je nám velmi líto, že Vám zboží přišlo poškozené. Bohužel při posílání dopravci se to občas stává. Proto máme naše reklamační oddělení, které by vám poškozené zboží hned vyměnilo.
    Váš tým AHProfi

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

Na e-shopu vše skladem,ale skutek utek.

Reakce obchodu AHprofi

velmi se Vám omlouváme za technickou chybu, která nastala při přenosu dostupnosti od dodavatele. Vámi objednané zboží bohužel nemají skladem, ale ve feedu na náš web máme informaci 1-5ks, proto to bylo skladem na partnerském skladu. Bohužel se to při přenosu tisíce produktů občas stane. Bude vás kontaktovat naše prodejní oddělení.
    Váš tým AHProfi

• obchod nemá zboží, čekáte až ho objedná od jinud a pak ho pošle. ČEKÁTE.

Reakce obchodu AHprofi

vybral jste si zboží s dostupností "na objednávku do 3 pracovních dní" je proto jasné, že jsme nemohli druhý den expedovat. Většina zákazníků je spokojena s rychlostí dodání, jak můžete vidět v recenzích, je ale nutné vybrat zboží, které je skladem, když pospícháte. Investujeme nemalé částky do rozvoje našeho webu, aby například dostupnosti byli pro zákazníky více a více transparentní.

špatné struna nic nevydrží ---ZMETEK JINA OK MUSÍM KOUPIT JINŠÍ STRUNU

Reakce obchodu AHprofi

mrzí nás, že nejste spokojen s tímto přípravkem. Zatím na něj nebyla žádná špatná odezva. S přípravky od firmy Yato jsou zákazníci spokojeni. Stačí kontaktovat naše reklamační oddělení a to zařídí výměnu za nový kus nebo jiný přípravek.

• Neznám výhodu obchodu
    • Jak bazarové zboží vydávané za nové.
    • Špatně zabalený.

Koupil jsem rozváděč který vypadal že již sloužil někde na stavbě. Celý odřený, vylomená dvířka, prostě pološrot. Kdybych ho nutně nepotřeboval, vrátil bych ho. Firmu jsem si dal na "index" abych náhodou nezapoměl...

Reakce obchodu AHprofi

zkontrolovali jsme rozvaděče a jsou zcela v pořádku. Nové, originál zabalené. Ten co šel k Vám se musel poničit při dopravě, což se bohužel občas stává. Kdyby jste hned po převzetí oslovil naše reklamační oddělení, tak by vše vyřešili k vaší spokojenosti a rozvaděč by Vám hned vyměnili.
    Váš tým AHProfi

• U dodaného zboží byly ve specifikaci špatné rozměry. Pravděpodobně převzato od výrobce, ale solidní prodejce si vše ověřuje.

Reakce obchodu AHprofi

Vaši stížnost bohužel nechápu, protože jsme kontrolovali produkt a rozměry jsou správně. Od výrobce tam byly údaje nepřesné, tak jsme tam dávali naopak reálné po přeměření produktu. Pokud Vám tento produkt nevyhovuje, máte možnost ho 14 dní vrátit k nám.
    Váš tým AHProfi

Objednávka byla okamžitě zaplacena převodem na účet dne 3. 7. 2021 a do 9. 7. 2021 neměli částku připsanou. Tudíž mi zboží neposlali. Naprostá laxnost k zákazníkovi. Nevyšli mi vstříc, aby si znovu zkontrolovali účet i přesto, že jsem jim poslala kopii výpisu z mého účtu. N E S P O K O J E N O S T V E L I K Á !!!!!!!

Reakce obchodu AHprofi

Vaše objednávka přišla o víkendu před státními svátky. Normálně bychom měli 7/7 platbu propsanou v systému a zboží by Vám odcházelo. Vaše platba se bohužel do systému nepropsala a účetní, která by se mohla podívat přímo do banky a platbu vyhledat měla dovolenou. Tuto celou situaci Vám vysvětlila kolegyně po telefonu a Váš balík odcházel hned v pondělí po dohledání platby. Za komplikace se samozřejmě omlouváme.
    Váš tým AHProfi

• Ani po deseti dnech zboží nedorazilo-

Reakce obchodu AHprofi

objednala jste zboží, které nebylo skladem a mělo delší dostupnost, takže Vám ani nemohlo dorazit. O termínu vyřízení Vaší objednávky Vás bude kontaktovat naše obchodní oddělení.
    Váš tým AHProfi

• Rychlost doručení. Co bylo psáno skladem mají skladem.
    • Poslán pravděpodobně již poškozený kufr neboť krabice byla ok.
    • Fotky u tohoto nářadí neodpovídají realitě - kvalita kufru (levný uvnitř měkký plast), některé kusy nářadí s drobnými otrepy nebo nepravidelnymi dulky nejspíš ze špatného zpracování-odlevani.

Reakce obchodu AHprofi

mrzí nás, že nejste spokojený s vybranou golou. Naši skladníci by nikdy neposlali již poškozené zboží zákazníkovi, zboží se většinou poškodí při přepravě. Na krabici přitom nemusí být nic vidět, ale uvnitř se může něco zmačknout nebo se může uvolnit nářadí uvnitř a něco poškodit. Po převzetí stačilo kontaktovat naše reklamační oddělení a vše by se vyřídilo k Vaší spokojenosti. Co se týče kvality Vámi vybrané goly - každý zákazník má ze zákona právo vrátit do 14 dní objednané zboží, které nesplnilo jeho očekávání. Jednalo se o hobby řadu, mohli jsme například vyměnit za nějakou profi golu od značek Licota, Yato apod. Příště prosíme při jakékoliv nespokojenosti kontaktovat naše reklamační oddělení - jsme tu pro Vás.
    Váš tým AHProfi

• Přehledný a profesionálně vypadající web.
    • Skladové zboží - NENÍ SKLADEM
    • Špatná komunikace
    • I přes ujištění, že zavolají zpět se nikdo neozval

Velká nespokojenost. Dám tomu ještě tři dny a pak tu objednávku zruším.

Reakce obchodu AHprofi

mrzí nás, že jste nespokojený, ale ve Vaší objednávce nebyla jedna položka skladem s dostupností 10/7. Na to Vás ještě po víkendu upozornila kolegyně emailem, že Vám tam jedna položka chybí. Dále už od Vás ale nebyla žádná reakce. Objednávka se proto zařadila na čekání na ten chybějící produkt. Po domluvě tedy posíláme objednávku bez chybějící věci.
    Váš tým AHProfi

Ještě jsem jej neobdržela, tudíž nemám co hodnotit.

Reakce obchodu AHprofi

Vaši objednávku jsme hned druhý den předali PPL, ty tam mají za dva dny převoz na jinou adresu - předpokládáme tedy, že jste s nimi v kontaktu.
    Váš tým AHProfi

Zakázku mám zaplacenou 12 dní a nezvedaí telefony.

Reakce obchodu AHprofi

moc se omlouváme za komplikace. U vaší objednávky došlo k chybné komunikaci s dodavatelem, který nám až déle jak po týdnu sdělil, že není schopen toto zboží dodat. Za zboží jsme vám vrátili peníze na účet. Co se týče telefonů - měli jsme několik dní velmi omezený počet zaměstnanců kvůli covidu a je proto možné, že vám kolegyně nezvedla telefon - celou ústřednu obsluhovala sama. Nyní jsme již skoro v plné sestavě a vše snad již bude v pořádku.
    Váš tým AHProfi

Obchod již podruhé poslal jiné zboží než jsem objednal.
    Tentokrát vědomě, a bez předešlého upozornění.
    Pokud se někdo rozhodnete objednávat pertlovačku u firmy AHProfi
    je jedno jakou vyberete, dostanete model AH2125

Reakce obchodu AHprofi

omlouváme se za chybu v naskladnění pertlovaček. Objednali i zaplatili jsme u výrobce dva druhy, ale obdrželi jsme jen ten jeden typ v různých obalech. Po prvním nahlášení problému od zákazníků jsme ten dražší typ sundali z webu a prodává se již jen ten levnější. V žádném případě se z naší strany nejednalo o záměr podvádět zákazníka. Moc si vážíme zpětné vazby od Vás zákazníků, abychom mohli případné chyby hned odstraňovat.