Zboží bylo zasláno do Zásilkovny mimo moje bydliště

• Kvalita caje
    • Zpusob zabaleni, na to ze jsem si objednal dve baleni caje tak mi to prislo ve velke krabici plne plastu:(
    • Na webu nebylo moc jasne ze se jedna o savky bez snurky

Reakce obchodu Ahmad Tea London

děkujeme za Vaši recenzi a jsme rádi, že oceňujete kvalitu našich čajů. Co se týče způsobu balení, tak nás mrzí, že ve Vaší objednávce bylo zbytečně moc plastové výplně. Je pro nás velice důležité, aby k našim zákazníkům čaje dorazily v perfektním stavu, ale zároveň se snažíme využívat plast co nejméně. Pokud plastové výplně bylo ve Vaší objednávce přespříliš, tak nás to mrzí a určitě to není běžné. Situaci prověříme s naším skladem a zapracujeme na nápravě.

Co se týče popisku, objednal jste si produkt s názvem: Earl Grey | 100 sáčků (bez úvazku). Tedy informace o tom, že na čaji není šňůrka byla obsažena v názvu.

Pokud byste měl náhodou fotografii toho, jak balík dorazil (konkrétně podílu výplně k obsahu zásilky), budeme rádi, když nám ji pošlete na e-mail [email protected].

Moc děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že Vám naše čaje budou chutnat.

Přejeme Vám hezký den
    Tým Ahmad Tea

• Obchod nereaguje na reklamaci neúplné zaplacené objednávky

Objednal a zaplatil jsem 4 kusy English Breakfast 250 g . Dostal jsem 3kusy . Obchod nereaguje na reklamaci maile ! V telefonickém rozhovoru jsem byl ujištěn , že mi jedno balení pošlou . Je to 7 dní a nic se neděje .

Ani týden po zaplacení a emailu co je se zbožím se nikdo neozval. Ibchod nekomunikuje

• Velmi dlouhá doba dodání. Objednávku jsem udělala před týdnem a stále je ve statusu "Vyřizuje se"

Reakce obchodu Ahmad Tea London

moc se omlouváme za zpoždění objednávky. Aktuálně řešíme technický problém s automatickým odesíláním, který bohužel postihl několik objednávek a Vaše byla naneštěstí mezi nimi.

S urgencí pracujeme na nápravě, prosíme, abyste nás kontaktovala, až své zboží převezmete na e-mail [email protected] a rádi s Vámi probereme kompenzaci.

Moc děkujeme za trpělivost a přejeme Vám hezký den
    Tým Ahmad Tea

Dosud bylo vse OK, asi se vloudila chybička

Doposud nepřišla žádná informace o stavu, natož vlastní zaplacené zboží.

• Bylo objednáno před týdnem. Vše skladem, ale zboží stále nedorazilo, na mé dotazy o stavu mé objednávky nikdo nereaguje.

Reakce obchodu Ahmad Tea London

mrzí nás opožděné dodání Vaší objednávky. Bohužel jsme řešili technické potíže, jak psali e-mailem a za to se ještě jednou velice omlouváme. Jsme rádi, že se k Vám Vaše objednávka nakonec v pořádku dostala a věříme, že si na našich čajích pochutnáváte. Budeme moc rádi, pokud si u nás v budoucnu uděláte další objednávku.

Přejeme Vám hezký den

• Široký sortiment
    • Ač byl balík nepoškozen byl hrnek, který je zvlášť pečlivě zabaleny rozbitý

Dobrý den, pane Kašpare,

mrzí nás, že jste měl zkušenost s poničeným zbožím. Prosím, obraťte se s reklamací na náš e-mail [email protected], kde s Vámi reklamaci rádi vyřešíme a pošleme Vám nové zboží.

Přejeme Vám hezký den,

Ahmad Tea London.

Objednáno s předstihem, obchod nereagoval, dvakrát urgováno.

Reakce obchodu Ahmad Tea London

zkoušela jsem v naší e-mailové databázi vyhledávat Vámi zmíněnou konverzaci přes číslo objednávky, e-mail i přes Vaše jméno, nic jsem ale bohužel nedohledala. Můžete nám prosím přeposlat zmíněnou urgenci na objednávku, abychom se tomu mohli podívat na zoubek, kde nastala chyba?

Bohužel v období svátků máme obrovský počet objednávek a fyzicky nedokážeme každou sledovat, jestli u ní nastane zdržení nebo ne. Přesto se ale omlouváme, že jste musela na objednávku čekat.

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný den,

Ahmad Tea London.

• Skvělá nabídka produktů

Zjistila jsem, že v Lidlu jsem mohla čaje koupit za 1/2 ceny a bez poštovného. Bohužel jsem to zjistila až po koupi u vás.

Reakce obchodu Ahmad Tea London

fungujeme pouze jako oficiální distributor čajů Ahmad Tea, pokud se obchodní řetězce rozhodnout dát náš čaj do slevy v jejich obchodě, s tím my nic nenaděláme.

Přesto doufáme, že Vám naše čaje budou chutnat a přejeme Vám hezký den.

Ahmad Tea London

• Bohužel jejich skladové zásoby a informace o nich je naprosto tristní. Zboží mají skladem i na Heuréce. Ale skladem nemají.

Když koupím Zelený čaj s jasmínem v Globusu je vždy plný jasmínových květů.Tady jsem se s tím nesetkal.Čaj je samozřejmě Ahmed.Nemohu přijít čím to je.

• Dobra akcni nabidka
    • Rychle dodani
    • Z caju, ktere jsem chtel, jeden je nekolik tydnu na ceste (jiz pred akci), dalsi dva se po dni akce vyprodaly
    • Mala dostupna nabidka

Z caju, ktere jse

Není nikde výdejna, a nebaví mne platit v Praze za zásilky.

Reakce obchodu Ahmad Tea London

děkujeme za zpětnou vazbu, nicméně my jsme e-shop, nikoliv kamenná prodejna. Pokud tedy preferujete nákup čajů v obchodě (ve většině běžných obchodů je náš sortiment k zakoupení) a chcete se vyhnout placení dopravy, náš e-shop a většina e-shopů obecně pro Vás pak patrně skutečně nejsou nejlepší volbou. Ačkoliv i u nás na e-shopu se můžete platbě za dopravu vyhnout, pokud budete mít v košíku objednávku v minimální výši 1 000 Kč.

Přejeme hezký den

• Za týden zboží nedošlo

Reakce obchodu Ahmad Tea London

Vaše recenze nás mrzí, nicméně k mírnému zpoždění zásilky došlo v rámci přepravy, nikoliv vinou naší nebo skladu. Ověřovali jsme Vaši objednávku a podle všeho se zdá, že by měla dnes nebo zítra dorazit. Pokud by se tak nestalo, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese [email protected] a my se Vám pokusíme být maximálně nápomocní.

Děkujeme za Vaši objednávku a přejeme hezký den
    Tým Ahmad Tea

• spatne zabaleni doplnujicim materialem a umisteni v kartonu, vse na jedne hromade a volne v baliku
    • komplikovana reklamace, ktera stoji hodne casu, na to, ze se jedna o britskou firmu

JEDEN KUS ZBOZI PRISEL NAKRAPLY NA ZAKLADE SPATNEHO ZABALENI V BALIKU; NEDOSTATEK NAPLNOVACI MATERIALU OKOLO ZBOZI; BALIK ZVNEJSKU NEBYL POSKOZENY. REKLAMACE PO TELEFONU NEFUNGUJE; JE NUTNE VYFOTIT; POPSAT A ZASLAT FOTKY; S CIMZ SE ZVYSUJI NAKLADY PENEZNI I NA CAS - VELMI KOMPLIKOVANE.

Reakce obchodu Ahmad Tea London

je nám líto, že jste nebyla spokojena s vyřízením reklamace. Reklamační řád naší firmy je daný pro všechny zákazníky stejně a obvykle probíhá bez komplikací a rychle ke spokojenosti našich zákazníků.
    Reklamace nebyla komplikovaná, z Vaší strany stačilo poslat e-mail s fotografií, na základě které jsme Vám reklamaci uznali a zasíláme Vám hrníček nový.

Děkujeme za Vaší objednávku a přejeme hezký den.
    Tým Ahmad Tea

Určite neodporúčam. Objednala som si sadu čajov, ktorá mi prišla už otvorená a použitá spolu so sviečkou, ktorá mi prišla rovnako používaná. Som veľmi sklamaná.

Reakce obchodu Ahmad Tea London

prosíme, mohla byste nám poslat zprávu na e-mail se všemi podrobnostmi? Zkoumali jsme záznam z balení Vaší objednávky a nic zvláštního jsme na něm nenašli. Nicméně velice rádi s Vámi situaci probereme a zařídíme odpovídající kompenzaci.

Omlouváme se za komplikace s Vaší objednávkou a věříme, že celou situaci spolu napravíme k Vaší spokojenosti.

Přejeme vše nejlepší do nového roku.
    Tým Ahmad Tea

dlouhá doba, než přišel čaj, koupil jsem si jiný!!

Reakce obchodu Ahmad Tea London

mrzí nás, že jste musel čekat na Vaši objednávku 6 dní. V posledních dnech jsme měli větší množství objednávek a zabralo nám to tak trochu déle času. Obvyklá lhůta od objednávky po doručení produktu bývá mezi 3 - 4 dny.

Doufáme, že nám přesto zachováte přízeň, až naše čaje ochutnáte.

Hezký den,