bez potizi

• Po objednání mi přišel email potvrzující objednávku.Pak se více než týden nic nedělo. Rozhodla jsem se tam napsat sama. 2. Den mi přišel email s tím že čaj který jsem si objednala nemají a jestli tedy mají poslat zbytek objednávky nebo objednávku zrušit. Podotýkám že čaj ,který neměli tvořil více jak polovinu objednávky a na skladě v dobu kdy jsem objednávala bylo několik kusů Pokud bych jim sama nenapsala Určitě by to neřešili A nenapsali mi

Dobrý den Terezo,

Vaše zkušenost s našim jinak vysoce hodnoceným obchodem nás opravdu mrzí. K popsaným situacím opravdu v těchto dnech, kdy jste realizovala Vaši objednávku, docházelo. Důvodem byl přechod na nové technické řešení.

Nyní je již vše v pořádku a k podobným situacím by mělo docházet zcela vyjímečně.

Děkujeme za pochopení, tým Ahmad Tea.

Jednak jsem měl problémy s doručovací firmou, u níž není možné na internetu nastavit kýžený čas dodání, jednak - a to je podstatně horší - mě rozdráždilo množství plastu, kterým byla vycpána krabice s mými dvěma objednanými krabičkami...Nejsem žádný velký ekolog (ostatně si objednávám věci z eshopu), ale zabalit dvě krabičky tímto způsobem mi připadá vážně alarmující a je to i důvod, proč už si z Vašeho eshopu nic objednávat nebudu.

Reakce obchodu Ahmad Tea London

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Pro Vás možná větší množství výplně zásilky vychází ze zkušenosti s dopravci a přání našich zákazníků na dodání neporušených produktů. Plně respektujeme Vaše rozhodnutí a přejeme Vám do budoucna mnoho ekologických zasílek.

Co se týče možnosti zadání doby doručení, tak tato možnost se odvíjí od zvoleného typu dopravy a aktuálních podmínek tohoto dopravce. Doporučujeme se tak do budoucna se specifiky jednotlivých dopravních metod více seznámit.

Vaši zpětnou vazbu samozřejmě postoupíme dále.

S pozdravem,

Ahmad Tea Team.

• Nedoručujete na Slovensko...

Reakce obchodu Ahmad Tea London

pokud máte zájem o zaslání na Slovensko, využijte prosím náš SK eshop - www.ahmadtea.sk.

Váš Ahmad Tea Team.

• A co se mi líbilo, dostala jsem vzoreček Ledových čajů .

Asi jsem neměla štěstí, balíček dorazil cca po 14 dní od objednání. Moje objednávka se včas nedostala do skladu. Chápu, někdy se to může stát. To by mi tak nevadilo.Čaje jsou bezvadné, ráda počkám. Objednala jsem si 2 hrníčky. Jenže jeden hrníček přišel s uraženým ouškem. Při předání balíčku přepravní službou nebylo nic poznat. Balík na první pohled vypadal nepoškozen. Hned jsem psala do obchodu - bylo to hned v úterý a dnes je pátek a nikdo se z obchodu neozval. Je mi to moc líto!!!

• Obchod hezký, přehledný. Krásné zboží.

Vybrala jsem si tento obchod hlavně z důvodu, že se specializuje na čaje, tedy bude mít velký otoč. Koupila jsem 2 dárková balení, přičemž jedno z nich bylo baleno v únoru 2015, min. trvanlivost do února 2018. Mám to jako dárek a takový "ležák" darovat nemůžu. Na moji výtku nikdo ani nereagoval. Takové jednání se mi ještě nestalo.

Reakce obchodu Ahmad Tea London

děkujeme za Vaši přízeň a omlouváme se za vzniklé potíže. Dle informací od kolegyně jsme Vám již na naše náklady zaslali zboží s dostatečnou lhůtou spotřeby.

Váš AhmadTea.