• přišlo mi úplně něco jineho

• dodán jiný typ sešitu než byl objednán

Vážený zákazníku,
    vaše nespokojenost nás mrzí. Dodavatel občas bez informování změní motiv sešitů a může se stát, že obal vypadá trochu jinak. Nicméně typ sešitu je to stále stejný.

• Výběr zboží
    • Plátno, které mi bylo doručeno(1 ze tří) bylo odřené (nevracím, nehodlám platit za další poštovné, v tomto případě by se nevyplatilo cenově)

Vážená zákaznice,

bohužel nám od vás nepřišla žádná zpráva o tom, že bylo v balíku něco poškozené. Pokud bychom od vás informaci dostali, mohli jsme ji ihned vyřešit. Ve většině takových případů vůbec nepožadujeme vrácení poškozeného zboží a posíláme zákazníkovy nový produkt. Na naší straně je vždy zájem o vyřešení nejrychlejší cestou. Bohužel tady jste nám k tomu nedala možnost.

Tým Activáček.cz

Přišlo mi poškozené zboží, jednalo se o plastovou katalogovou knihu a byla na hřbetu prasklá na deskách. Psala jsem ihned po vyzvednutí balíčku a zjištění email, zda mi desky mohou vyměnit, ale nikdo mi neodpověděl.

Vážený zákazníku,
    vaše negativní hodnocení nás mrzí. Obzvláště, když na vaši zprávu o poškozeném zboží naše referentka okamžitě odpověděla a navrhla, že vám náš řidič přiveze nový kus. Bohužel odpověď na zprávu, odeslanou 25.5., jsme dodnes nedostali. Může se stát, že se zboží při přepravě poškodí, nebo že má třeba vadu od výrobce. V těch případech se vždy snažíme situaci co nejdříve vyřešit. Bohužel pokud zákazník nereaguje, nemáme jak takovou situaci napravit.

Problém s doručením přes Zásilkovnu

Reakce obchodu Activacek.cz

z naší strany k žádné chybě nedošlo. Objednávku jsme obratem vyexpedovali do Vámi zvolené Zásilkovny. Svým hodnocením trestáte nás a ne Zásilkovnu.
    Martina Janová, Activáček.cz

Poslali zboží na jinou adresu

Reakce obchodu Activacek.cz

Vaši objednávku jsme poslali následující pracovní den na adresu, kterou jste uvedl. To, že byly zmatky na straně České pošty, mě sice mrzí, nicméně jsme je nezpůsobili. Na naší straně k žádnému pochybení nedošlo. Vaše hodnocení je vůči našemu e-shopu nefér.
    Martina Janová, Activáček.cz

Zcela nevyhovující balení zboží. Konkrétně obaly na učebnice mi dorazili zpřehýbané, přestože byla součástí objednávky podložka na stůl, ke které je bylo možné přiložit bez jakéhokoli (zejména diagonálního) přehýbání. Jeden obal nebyl dodán vůbec. Ostatní zboží dorazilo v pořádku.

Reakce obchodu Activacek.cz

omlouvám se, že zboží nedorazilo v bezvadném stavu. Umíme to rychle napravit. Stačí poslat na [email protected] zprávu a fotku zboží, v jakém stavu dorazilo, a reklamaci vyřešíme.

• Zboží vůbec nepřišlo

Reakce obchodu Activacek.cz

ve své objednávce jste si zvolila platbu bankovním převodem a při úhradě nezadala variabilní symbol. Bez něho se platba nenapárovala k Vaší objednávce, takže jsme ji nemohli expedovat. Jakmile jste se ozvala, dali jsme to do pořádku a objednávku hned poslali. Pokud všechno proběhne tak, jak má, expedujeme objednávky obratem.
    Martina Janová, Activáček.cz

Objednal jsem zde "tekuté zrcadlo", to přišlo úplně vyschlé, nepoužitelné ale nakonec se mi ho podařilo trochu zprovoznit rozředěním isopropylem.
    I tak má výsledek k "zrcadlu" hooodně daleko. Obyčejná stříbřenka ve spreji tento výrobek úplně nahradí :-(

Dobrý den, pane Šplíchale,
    sice se to nestává často, ale i nám se může stát, že dodáme výrobek, který nefunguje tak, jak má. V takovém případě ale stačí využít reklamační formulář a my obratem a s omluvou pošleme 100% funkční. Tekuté zrcadlo je úžasný kreativní výrobek, se kterým se dá čarovat, ale samozřejmě za předpokladu, že dodržíte uvedený postup bez vlastní chemické úpravy.
    Na Vaši adresu zítra poštou posíláme nové tekuté zrcadlo. V galerii u produktu najdete i ukázky našeho testování a zodpovědně můžeme říct, že opravdu zrcadlí.
    Martina Janová, Activáček.cz

Obaly jsou nepoužitelné, protože jsou významně menší. Deklarovaných 363x253 mm nedosahuje ani vnější okraj obalu a brožované učebnice pro 4. tř. ZŠ o formátu 173x250 mm se do obalu vůbec nevejdou. Zboží jsem nereklamoval ani nevracel, bylo by to nákladnější než je vyhodit.

Reakce obchodu Activacek.cz

údaj o rozměru obalů přebíráme od výrobce a pokud není reklamace, nemáme důvod tento údaj přeměřovat. Na základě Vašeho podnětu jsme obal přeměřili a musím Vám dát za pravdu, že rozměr neodpovídá. Situaci už řešíme s výrobcem. I když jde jen o 30 Kč, pořád máte nárok na vrácení částky. Napište nám prosím reklamaci na [email protected] a uveďte rovnou číslo účtu, kam máme peníze vrátit. Je mi líto, že jsme Vám začátek roku takto zkomplikovali.

Martina Janová, Activáček.cz

• Podložka na modelování byla špinavá, s gumou už někdo gumoval.. zboží nebylo dobře zabalené, na volno lítalo v krabici, což si myslím, že u vodovek, pastelek atd. není dobré. Stačilo to vystlat papírem. Za díru v krabici obchod nemůže, to jen svědčí o tom, jak přepravce s krabicemi zachází a proto by bylo dobré lépe zabalit.

Reakce obchodu Activacek.cz

Vaše zkušenost mě mrzí, nicméně použité, ani špinavé zboží neprodáváme. Pokud jste byla nespokojená s dodaným zbožím, stačilo se ozvat a v rámci reklamace bychom obratem sjednali nápravu.
    Martina Janová, Activáček.cz

• Velmi malý obchod s malým sortimentem zboží
    • Doručení objednávky do obchodu trvá dlouho

Reakce obchodu Activacek.cz

mrzí mě Vaše zkušenost, ale ve Vašem případě šlo doslova o minuty. Pokud objednávku přijmeme v pracovní den do 15. hodin, je na prodejně ještě ten samý den. Vaši objednávku jsme ale přijali v pátek po 15. hodině, takže jsme ji na prodejnu doručili nejbližší následující pracovní den. A protože byly zrovna státní svátky 5. a 6.7., tak na prodejně byla objednávka až ve středu. Naštěstí nešlo o život, ale jen o korektor. Prodejna se může zdát malá, ale jako výdejní místo s možností odběru e-shopové objednávky zdarma je velká dost.
    Martina Janová, Activáček.cz

• Krabičky s fixami a barvami přišly odrbané, jak když to někdo tahal silou ze zadního regálu....a to má být dárek.

Reakce obchodu Activacek.cz

omlouvám se za dodání zboží v poškozeném obalu. Pokud nejste s výrobkem spokojená, stačí zaslat svoji reklamaci na [email protected]. Reklamace řešíme obratem.
    Martina Janová, Activáček

• Výrobek měl propíchnuté víčko. Víčko chtěl někdo násilím otevrít.Na upozornění obchodu jsem zkontrolovala balíček od pošty, ale poničený byl pouze obal na razítka. Ragítka fungují dobře.

Reakce obchodu Activacek.cz

podle informací ze zákaznického oddělení jsme od Vás žádnou připomínku na dodání poškozeného zboží ani telefonicky ani e-mailem neobdrželi. Vadné zboží vyměňujeme vždy kus za kus. Nicméně z Vašeho sdělení vyplývá, že šlo pouze o poškození víčka na obalu zboží bez vlivu na užitnou hodnotu razítek. Přejeme hodně zábavy s razítky.
    Martina Janová, Activáček.cz

Objednaný fix na pneu, nesplňuje požadavky uvedené v popisu na E-shopu..
    Můžu shrnout fix =hrozný!

Reakce obchodu Activacek.cz

Vaše zkušenost mě mrzí. S reklamacemi na tento druh popisovače se nesetkáváme. Před prvním použitím je potřeba popisovač aktivovat protřepáním, sejmutím víčka a lehkým pumpováním hrotu na vodorovném podkladu aktivovat inkoust. Pak funguje skvěle. Postup je uvedený v popisu na webu i u popisovače. Na popisování pneu se skvěle hodí i pastelka Woody 3v1. A tam žádná aktivace nutná není.
    Martina Janová, Activáček.cz

Trvalo vše 5dní - to je šílené !!!

Reakce obchodu Activacek.cz

Vaši objednávku jsme přijali 20.1. v 16:53. Druhý den jsem ji předali Vámi zvolenému dopravci, tedy České poště. To, že poště trvalo dodat zásilku až do 27.1., je sice šílené, nicméně těžko to můžeme my jako e-shop ovlivnit. Vaše hodnocení našeho e-shopu je nespravedlivé.
    Martina Janová, Activáček.cz

• Nedošlo mi to co jsem chtěla

Reakce obchodu Activacek.cz

opakovaně se Vás snažíme kontaktovat přes e-mail uvedený v objednávce, abychom zjistili, s čím nejste spokojená. Objednala jste si jednu položku a tu jsme také dodali. Pokud jste nebyla s výrobkem spokojená, stačilo využít kontaktní formulář a zboží ve 14denní lhůtě vrátit. Takto je to jen výkřik bez řešení.
    Martina Janová, Activáček.cz

• Bylo mi doručeno poškozené zboží

Reakce obchodu Activacek.cz

pokud Vám bylo doručeno poškozené zboží, stačilo nám tuto informaci dát vědět a obratem bychom Vám zboží vyměnili. Je to potřeba ale řešit standardní cestou. Pošlete nám prosím popis vady na e-mail [email protected], ať můžeme Vaši připomínku vyřešit.

• nemilé prodávající

Atmosféra nového obchodu v Letňanech velmi podivná před Vánocemi. Naštvaná prodávající, nekomunikativní.

Reakce obchodu Activacek.cz

období před Vánoci je těžké pro všechny, a i když by neměla, energie občas dojde i našim kolegům na prodejně. Omluva je každopádně na místě. Snad radost z dobře vybraného dárku vyváží Vaši nepříjemnou zkušenost.

• Dobrý sortiment
    • Výdej jen do 16:00

Sortiment zajímavý, ale v Letňanech výdej jen do 16 je "nepochopitelný" - zboží nemám šanci vyzvednout když do 17h pracuji.

Reakce obchodu Activacek.cz

v Letňanech nabízíme 2 odběrní místa. Jedno na centrále s výdejní dobou v pracovní dny do 16 hodin a druhé na prodejně Activáček v OC Letňany s každodenní otevírací dobou od 9.00 - 21.00.
    Je pro nás tedy nepochopitelné, proč jste si s pracovní dobou do 17 hodin nevybral jako výdejní místo prodejnu.