• Neznalost operátorky na telefonu. Nic neví a všechno zjištuje. Slibuje termín dodání kurýrem, který jste nedodrželi.

• Měl to, co jsem potřeboval, za lepší cenu než kamenný obchod (McPaper v Kotvě, v tomto případě).
    • Jel jsem přes celou Prahu do Letňan vyzvednout zásilku v obchodě. Nebyla tam - i když jsem se emailem specificky ujistil, že tam je.

Názor nemám vyhraněný. Využil jsem Vašich služeb zatím jen jednou. Měli jste to, co jsem potřeboval, za dobrou cenu - ale ztratil jsem hodně času. Takže nevím. Zkuste zvýšit profesionalitu. Pak to snad půjde...

Reakce obchodu Activacek.cz

způsob vyřízení Vaší objednávky jsme prověřili a musíme uznat, že ve Vašem případě došlo k pochybení kolegyně v zákaznickém oddělení, která Vás nepřesně informovala o pohybu zásilky a zbytečně Vás tak vystavila dvojí cestě na prodejnu. Za to se Vám omlouváme.

I na základě této zkušenosti dojde k úpravě způsobu expedice objednávek na osobní odběr.

Na Váš e-mail pošleme na omluvu slevový kupón na další nákup.

S pozdravem,
    Activáček.cz

• věci pro leváky, a sešity pro holky které jsem v obchodě neviděla
    • vyberu si barvu v nabídce a přijde jiná nechala jsem si to ale nemělo by to být

jsem na Vás zvyklá, odebíráme jako firma tak , že OK

Reakce obchodu Activacek.cz

děkujeme za Vaše připomínky. Můžete nám prosím konkrétně uvést, kterou položku z Vaší objednávky jste obdržela v jiném barevném provedení, než jste chtěla? Zboží je buď nabízené v barevném mixu, kde všechny možné barvy, které můžete dostat, jsou uvedené na obrázku, nebo u nejžádanějších produktů má každá barva, či motiv vlastní kartu.

Děkujeme,
    Tým Activacek.cz