• Dodai lhuta !!!

Zboží jsem okamžitě vrátil. nicméně ani po týdnu, kdy zboží dorazilo zpět obchodníkovi stále nemám zpět peníze ani avízo o tom kdy je dostanu zpět.

Reakce obchodu Absolutsport

zákazník reklamoval zboží, to že žádá zpět kupní častku, tzn. vrácení zboží v zákonné lhůtě, se dozvídáme až ze zákazníkovy recenze zde.

Na vrácení kupní částky máme dle zákona 14 dní. Tato lhůta je vždy z naší strany dodržena.

Za Absolutsport.cz
    Jaroslav Stupka

na svých stránkách obchod píše "skladem", i když zboží již nemá, a navíc to dal vědět až za týden, takže jsem prošvihla narozeninový dárek:(

Když píšu na webu do 1-3 dny odesíláme, tak musí být zboží někde v mezi skladu. Pokud jej objednávám ze zahraničí, tak o tom dám vědět rovnou. Když nedodám zboží ani za týden, tak očekávám, nějakou reakci obchodu typu "máte ještě pořád zájem"?

Komunikace je slabá stránka tohoto eshopu....

• přehledný
    • dobré ceny
    • avizuje zboží skladem, ale nemá ho!
    • zboží bylo skladem, ale po několika dnech mi přišlo že není.
    • nabídnuta zcela neadekvátní náhrada - bez znalosti a odbornosti!

Zklamání z prvního nákupu - další již nebude.

• pomalá komunikace, neaktuální údaje

• mají i kamennou miniprodejnu
    • velmi špatná a zdlouhavá komunikace,ačkoliv mají uvedeno zboží skladem,trvá týden,než se ozvou
    • nedoručí zboží včas

nejsem spokojena

• o žádných nevím
    • všechny možné
    • zboží objednáno 11/04 a ještě 22/04 zboží nemám v ruce!!!

zásadně nedoporučuji!!!

• nekomunikují

• Myslím, že obchod již ukončil činnost.

• Opožděná komunikace

• Nekomunikuje

Obchod se ani po deseti dnech neobtěžoval podat informace o objednávce

• naprostá ignorace zákazníka
    • nedodržení základních pravidel
    • potvrzovací e-mail příjde z jiného eshopu a neobsahuje informaci o termínu dodání
    • nereagují na e-maily
    • do telefonu slibují ale nesplní nic
    • termíny a skladová zásoba na heureka.cz neodpovídají skutečnosti ani tomu, co najdete na absolutsport.cz

najděte si jiný eshop a tomuto se vyhněte velikým obloukem

• nekomunikuje

• dlouhé dodací lhůty. Žádná zpráva o tom, kdy zásilku posílají.

• Nevím, žádné jsem nepostřehl.
    • Na objednávku ani email nereaguje.

Ztráta času.

• Na svých stránkách nabízí zboží, které už v nabídce nemají. Zákazník se to dozví až z potvrzovacího e-mailu.

• dlouhá dodací lhůta
    • nedostatečná komunikace se zákazníkem
    • u zboží chybí info zda je na skladě, příp. kdy bude ddoručeno

• cena, sortiment
    • nefukční web v oblasti "sledování zásilky", neměl jsem možnost si ověřit kdy vůbec zboží dorazí, přepravu jsem objednal přes PPL, dodána byla společností DPD s denním zpožděním po opakovaných telefonických urgencích u prodejce- Naštěstí zboží na poslední chvíli dorazilo (odjížděl jsem do zahraničí), prodejce byl vždy kontaktzní na mobilu a ochotný věc řešit. To považuji za jedno z mála plus.

Vzhledem k velké konkurenci bych se příště porozhlédl po jiném prodejci. Pokud by zlepšili internetové aplikace ohledně možnosti sledovat svoji zásilku a dodrželi slibované termíny dodání, nebyl by problém.