• velmi rychlé doručení

Obchod je bezproblémový, rychlý + ochotný pan prodavač vše vysvětlil a přidal doporučení, jsem spokojena

Ochota, dostupnost obchodu MHD.

Pomoc-změna objednávky přímo v obchodě. Vstřícné chování personálu, doporučení k péči o zboží

- výborné ceny,
    - rýchlosť vybavenia objednávky a dodania tovaru.

Oceňuji neuvěřitelnou rychlost dodání, děkuji.

Nulová komunikace, zboží po 12 dnech stále nedorazilo, z tohoto duvodu jsem objednavku zrušila.

• Po deseti dnech čekání mi přišel email o hodnocení nákupu. Až na základě mého dotazu proč mi zboží nedorazilo mi po dvou dnech přišla odpověď, že zboží již není v nabídce. Myslím, že taková zpráva mi měla přijít do dvou dnů...

• Najnižšia cena

• Ochotní poradit. Na místě lze vyzkoušet a skvěle popovídat. Dobře ceny a nabídka široká.

• Nikdo nas neinformoval ze zbozi neni dostupne

• klasický e-shop s kvalitním zboží a celkem přehledným

• spolehlivě

• Dobrá cena

• Rychlost doručení.
    • Cena.

• Velmi dobré odborné znalosti outdoorové problematiky prodejce a snaha poradit při osobním jednání
    • Zboží bylo objednáno 10.5 s deklarovanou expedicí ze skladu do 3 dnů, 18.5. jsem ověřovala situaci a bylo mi řečeno, že se zpozdila dodávka ze zahraničí a předpokládané doručení je až v červnu. na zboží spěchám, proto jsem objednávku zrušila.
    • Chápu, že se to může stát, ale očekávala bych, že obchod bude sám o situaci a možných řešení informovat zákazníka

Batoh jsem objednal 1.5.2018 a dodnes se mi z obchodu nikdo neozval, přestože jsem jim už i psal dotaz jak to s mojí objednávkou vypadá. Nulová komunikace. Batoh jsem nakonec zakoupil jinde. Je to škoda. Dříve jsem u nich kupoval jiný batoh a vše proběhlo rychle a hladce.

Sice původně poslali jiný výrobek, ale ihned zajistili jiného dopravce, který přivezl ten správný a odvezl si ten špatný.

Rachlá reakce, bezproblémová komunikace

Malý obchůdek, ale plný zboží, ještě jsem nakoupila dárky pro kamarády. Poměr cena rychlost výborný.