• Rychlé vyřízení objednávky

• Poradili mě s nákupem
  • Třetí den jsem měl objednávku doma. Maximálně spokojený. Děkuji

• Bezproblémové včasné vyřízení objednávky.

Nezvolil jsem ideální dopravu. (Č. pošta. Pro balík do ruky jsem musel na poštu).

super

• Žádná

Doporučuji.

• Bezproblémová komunikace
    • Dobrá cena

výhoda

• Spolehlivost, výborná poradenská činnost

• Specifický sortiment
    • Výběr místa doručení pro balíkovnu je otřesný. Nabídne jen pět možností a není způsob jak se dobrat k více. Bydlím pár metrů od několika výdejních míst ale objednávku sem tak byl nucen poslat kilometr daleko, protože to bylo nejbližší místo které se objevilo ve výběru.

rychlost

Rychlé dodání a komunikace s prodejcem na 1*.

• Dobrá cena, přehledný výběr, velmi ochotně poradí.

Velká spokojenost. Ochotně poradí.

Nebyl jsem si jistý, tak jsem je požádal o odbornou konzultaci a radu. Velice ochotně se mnou komunikovali a doporučili mi optimální řešení a následně mi dodali záložní zdroj-UPS a k tomu vhodnou baterií . Již jsem komplet vyzkoušel. Pracuje výborně a podle mých požadavků.

• výběr aktuálně nejpotřebnějšího sortimentu z oboru
    • solidní ceny
    • rychlé vyřízení objednávek
    • pohodlná dostupnost výdejního místa v HK (i pro nákladní auta)

nevýhody neshledány

• Rychlé vyřízení objednávky a rychlé dodání zboží, vše v pořádku.

• Nechali si zaplatit zboží, které chybělo v zásilce. Po telefonické urgenci se a přislíbení že chybějící zboží pošlou se už týden nic neděje.

Reakce obchodu abctech.cz

zboží jste si objednal 28.6. v pátek, ve stejný den byla objednávka expedována. Část zboží, které jste si objednal jsme skutečně zapomněli přibalit, to je naše chyba na kterou jste nás hned v pondělí 1.7. při rozbalení upozornil, my jsme se omluvili a okamžitě šli sjednat náprava tak, že jsme chybějící zboží ještě tentýž den expedovali. Chtěli jsme Vám zboží odeslat kvůli rychlosti a spolehlivosti přepravní službou PPL, ale chtěl jste zboží znovu Českou poštou, což se ukázalo nakonec jako chyba, jelikož Česká pošta balíček někde ztratila, neměla data apod.

Ve středu jste telefonicky urgoval, strávili jsme asi hodinu obvoláváním infolinky ČP, depa, nakonec obchodního zástupce, který balíček nějakým způsobem posunul dále. Dle trackingu je zásilka již o kus dále, ale je 8.7. a stále není doručena. Dnes Vám doposíláme po dohodě zboží znovu přepravní službou PPL.

Omlouváme se za neschopnost České pošty a samozřejmě za prvotní naší chybu, ale dělali jsme skutečně maximum.

Tým ABCtech s.r.o.

• solidní ceny
    • bleskové vyřízení objednávek
    • věci na skladě možné k odběru ihned
    • pohodlné parkování u výdejního místa v HK
    • nevýhody neshledány

velice doporučuji ostatním

Velké díky,je radost vědět, že takový obchod ještě existuje. Ochota ,rychlost,komunikace a kvalita.První den objednáno,druhý den doručeno.

Děkuji

• Velký výběr zboží, přehledný web, výdej zboží bez problémů, určitě zde nakoupím opět.