Odstoupil jsem od kupní smlouvy, ale i přes telefonickou urgenci nevrátili do 14 dnů peníze.

Hezký den,

vrátil jste dle vaší informace rádio, které mělo technický problém a proto muselo být zkontrolováno servisem.
    Proto došlo ke zpoždění cca týden. Platba vam je již zaslána.

ABCSTORE.CZ - Dudová

• Zboží inzeruje a po objednávce po několika dnech ji zruší z důvodu,že zboží neni

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

omlouvám se, ale zakoupila jste tablet, který byl za sníženou cenu a jednalo se o poslední kus, bohužel Vás jiný zákazník s objednávkou předběhl.

Bohužel toto u posledního kusu nemáme jak ovlivnit, denně u nás nakupuje stovka zákazníků. Objednávku jsme stornovali až pár dní později z důvodu poptání dalších kusů, které za danou cenu již nebudou.

Děkuji za pochopení a přeji Vám pěkný den.

ABCSTORE.CZ - Kempný

• velká nabídka zboží, dobré ceny
    • - nekomunikují, nereagují na objednávku ani na email

Zboží jsem objednával 8.11. Téměř okamžitě po odeslání objednávky mi dorazila automatická odpověď s informací o tom, že návrh na přijetí objednávky byl odeslán ke zpracování. Od té doby se ale nic nedělo.
    Dne 13.11 jsem e-mailem kontaktoval obchod s dotazem ohledně stavu objednávky, ale opět bez odezvy. Po dalším týdnu čekání jsem si zboží objednal jinde.

Dobry den,

omlouvame se, u vasi objednavky diky objednani vice zbozi, kdy nektere produkty nyni nejsou skladem, vznikla prodleva pri dodani. Na e-mail jsme reagovali, je mozne, ze dorazil do spamu. Omlouvame se za komplikace.

• Kvalita zboží

TOTO JE ABSOLUTNĚ NERELEVANTNÍ RECENZE

Psal jste nám 8.10. celkem nevhodný e-mail, že Vám dorazilo zboží rozbité (plexi podložka, která byla součásti balení 3D pera), na to jsem Vám vzápětí odepsal, že ODESÍLÁME ZBOŽÍ VŽDY VE 100% STAVU a že tuto skutečnost máte neprodleně reklamovat u přepravce a ne nám psát vulgární e-maily.

Tady si snad každý normální člověk udělá obrázek sám.

ABCSTORE.CZ - Kempný

Toto opravdu ne!Než jsem objednával,telefonicky jsem si ověřil zda je toto skladem a po jaké době mi to doručí (údajně 2 dny)...Po zaplacení mi ani po 14 dnech produkt nedoručili a při volání pak měli neustálé výmluvy.Raději jsem stornoval a znovu...Ani po třech týdnech mi nebyli schopni vrátit peníze zpátky(převodem).Teprve po dalších třech telefonátech jsem se dočkal a už NIKDY více!

Vážený pane,

první věc je, ze jste si objednal elektronickou licenci (tedy virtuální, nikoli fyzický produkt) a to antivirus Kaspersky. Tento antivirus nám nyní poslední 2 měsíce dělá problémy, jelikož jsou komplikace v generování licenci, což nemůžeme ovlivnit a musíme někdy čekat (ovsem jindy je to ihned, proto Vám operátor řekl informaci o 2 dnech). Za tento problém se samozřejmě omlouváme a snažíme se to řešit. Každopádně k další věci - evidujeme od Vás pouze 1 objednávku. Tedy žádné "storno a znovu" neexistuje. Další věc je, ze objednávka byla zaplacena 12.09. a pokud jste tedy čekal 14 dní a po 14 dnech jak říkáte řešil vraceni peněz, tak peníze odcházely 09.10. což je řekl bych v pořádku. Samozřejmě se omlouvám, pokud došlo k nějakému nedorozumění s operátorem. Peníze vracíme a respektujeme přání zákazníků ohledně změn či zrušení.

ABCSTORE.CZ - Kempný

Objednávku jsem zrušila řádně do 14.dnů, že zboží nám nevyhovuje, ale do dnešního dne stále marně čekám na dovyřízení. Nemám ani zpětnou vazbu od obchodu a ani peníze zpět na účtě. Přitom jsem e-mailem urgovala již 2x.

Vážená paní,

doporučuji Vám zkontrolovat složku SPAM ve Vaši e-mailové schránce, čtvrtý den po přijetí zboží zpět, jsme Vám psali e-mail, s dotazem na jaké čú, chcete zaslat peníze zpátky, na to jsme nedostali odpověď.

Mimochodem infolinku máme aktivní po-pá od 9 do 17h, takže stačilo zvednout telefon a zavolat, když jste nedostala ''zpětnou vazbu''.

ČÚ jste poslala až dnes ani ne hodinu po zveřejnění recenze, takže chyba určitě není na naší straně, děkujeme a peníze posíláme zpátky.

ABCSTORE.CZ - Kempný

zbozi oznacili na e-shopu "skladem" 3ks a přitom napsali, že poslední kus byl prodán. Objednávku jsem zadal v pátek. Zrušení obchod poslal v pondělí. Je to téměř na prověření ČOI

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

Dobrý den, bohužel, toto se stává velmi výjimečně a to z důvodu kamenné prodejny, kde takovéto podobné produkty máme běžně k dostaní. Zboží se prodalo v sobotu na prodejně, proto jste dostal v pondělí info a dostupnosti.

V sobotu je již otevírací doba změněna, takže by se to už nemělo opakovat.

ABCSTORE.CZ - Kempný

• Není v pořádku, nesplňuje účel, posílám zpět s reklamací. Zboží bylo v neporušeném přepravním obalu, ale zjevně porušeném obalu vnitřním. jako by už zboží někdo předtím reklamoval

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

Teď jsem mluvil s kolegou, co Vaši objednávku vyřizoval. Jednalo se o krimpovací kleště, zcela nové, originálně zabalené a nikdy nám je nikdo nereklamoval, takže jste žádné reklamované v minulosti dostat nemohl.

Ohledně plnění účelu Vám
    DOPORUČUJI PŘEČÍST SI NÁVOD K POUŽITÍ!

ABCSTORE.CZ - Kempný

2x objednáno, 2x nic nedorazilo :)

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

Situaci jsme s Vámi již řešili, jde o to, že Uloženka.cz Vaši zásilku ztratila a nedoručila.

Domluvili jsme se, že Vám v pondělí pošleme novou zásilku a tu ztracenou s Ulozenkou dořešíme, takže již bude vše v pořádku :)

Za Uloženku.cz se omlouváme a přejeme příjemný víkend

ABCSTORE.CZ - Dudová

Zboží mělo být podle eshopu skladem, ale nebylo.

Vážený pane,

objednávku jste učinil dne 23.08.2018 v 22:23:58, kdy zboží bylo ve stavu "Na objednávku" a o 24 minut později ve 22:47 Vám odešel dokonce i informativní e-mail o skutečnosti, že zboží SKLADEM NENÍ, že je NA OBJEDNÁVKU.

Na výše uvedený e-mail jste nám dokonce i druhý den dopoledne odepsal, takže VAŠI RECENZI VŮBEC NECHÁPU a je zcela mimo mísu :)

Přeji příjemný zbytek dne

ABCSTORE.CZ - Kempný Radomír

• Přehledné stránky
    • Rychlost doručení
    • Nulová komunikace

Zboží objednáno, zaplaceno ihned převodem, během 2 dní odesláno. Čekám už týden a stále nic nedorazilo. Posílal jsem email s dotazem na dopravu a odpovědi jsem se nedočkal. Když jsem 2x volal na 2 různá čísla, tak jsem se nedovolal. Až později odpoledne se ozval prodejce a po vysvětlení problému oznámil,, že to bude řešit. Obchod je zákazníky doporučen, ale já osobně obchod nedoporučuji!

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

ano, tento problém opravdu nastal, ne však naší vinou, ale vinou dopravní společnosti Uloženka, která Vám má objednané zboží doručit. Nyní jsem Vám odeslal na Váš e-mail přepravní list, kde je jasně vidět, že chyba není na naší straně.
    Aktuálně řešíme se službou Uloženka.cz, kdy už budou konečně zboží doručovat.

Vzniklá situace nás také moc mrzí, ale jak píšu výše, nevznikla naší chybou.

ABCSTORE.CZ - Kempný Radomír

zboží mi bylo sice doručeno ale nesprávné a když jsem se ozvala nebylo mi odpovězeno do teď a je to již 2 týdny. nedoporučuji nikomu

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

Ano, toto byla naše vina, kdy se na skladě zaměnily 2 typy klávesnic s identickým názvem, jen s koncovým kódem navíc, proto došla jiná.

Objednali jsme k Vám svoz, klávesnice je již u nás a peníze jsme Vám vrátili poštovní poukázkou, jak jste si přála.

Za tuto komplikaci se Vám ještě jednou hluboce omlouvám a přeji Vám příjemný víkend.

ABCSTORE.CZ - Kempný

EDIT: Minulý týden byla celá věc vyřešena, pro zásilku byl zaslán náš svoz a peníze byly vráceny poštovní poukázkou na přání zákaznice.

• Zboží jsem řádně objednal a zaplatil, ale ani po jedenácti dnech nic nedorazilo a obchod dělá mrtvého brouka...

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

Dobrý den, jedna se o antivirus v elektronické licenci za 1000 Kč. Kaspersky má nyní celoevropské problémy s generováním licenčních kódů a nyní čekáme jejích vyřešení. Máme několik zákazníku, kteří čekají na licenci, všechny jsme informovali vč. vás. Pokud se vám nezdálo, že vám licence ještě nedošla stačilo nás kontaktovat pro vysvětlení nebo s žádostí o vrácení peněz. Omlouváme se za komplikace, byť nejsou způsobeny námi ale výrobcem antiviru Kasperskym a usilovně je s dodavatelem řešíme.

ABCSTORE.CZ - Dudová

• dopředu nevědí jestli je zboží dostupné,přitom objednávka proběhla

Hezky den,

pokud je zbozi tzn. na objednavku, tedy neni ihned skladem, musi se zjistovat dostupnost u dodavatele nebo vyrobce. Toto se musi overit a nelze predem rict dostupnost pozadovanych kusu a termin dodani, az nasledne po zjisteni u dodavatele.

Pěkný den, s pozdravem Petr

Dětské naušničky sice přišly,ale úplně jiná barva,než jsme chtěli.Doporučuji zaměstnancům lépe číst objednávky.Pokud jste naušnice neměli,měli jste se ozvat.Né poslat jiné!

Dobry den,

omlouvam se za komplikaci. Mohlo dojit k manipulacni chybce, prosim kontaktujte nas na [email protected] nebo tel. 777 638 285 a zaridime vymenu na nase naklady nebo jine reseni, ktere vam bude vyhovovat. Jeste jednou se moc omlouvame.

• Prakticky nulová komunikace obchodu
    • Dodání zboží 3 dny po termínu (po několika urgencích)
    • Dodané zboží ROZBALENÉ!

Tento e-shop určitě NEDOPORUČUJI, objednávka byla dodána 3 dny po termínu po několika urgencích. Komunikace obchodu hrozná takřka nulová...Online chat se při dotazu na stav objednávky vypnul, na e-mail mi nebylo odpovězeno dodnes, telefoní infolinka...zjistím a dám vědět-samozdřejmě bez reakce.

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

bohužel nevíme presne o jakou objednávku slo. V kazdem pripadě veskere zbozi je nove, nerozbalene a nesetkal jsem se s tim, ze by si zakaznici stezovali, ze by bylo rozbaleno. Pokud se zakaznik setka s necim nevyhovujicim pak nas staci kontaktovat a muzeme vytvorit kompenzaci, slevu, vraceni zbozi, proplaceni postovneho. To vse resime individualne a tak, aby byl zakaznik spokojen. Samozdrejme ma take narok na odstoupení od smlouvy ve 14 denni lhute. Telefonicky/emailem jsme k dispozici a objednavky odesilame v co nejkratsi dobe. Online chat mel mozna vypadek. Co se tyce dopravy - muze se samozdrejme stat menší problem s prepravou, svozem - vznikne prodleva napr. den, ale stava se to vyjmecne v 1% pripadech.

Jsme k dispozici po-ne 9-21 na lince +420 777 638 285, tedy nevahejte nas kontaktovat v pripade potreby.

• Špatná komunikace s prodejcem
    • Dlouhá dodací lhůta (čekám již 10dní!)

Platba uhrazena ihned přes el.bankovnictví a zboží mi stále nebylo doručeno i přesto, že bylo urgováno! NEDOPORUČUJI!

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

jsme s vami průběžně telefonicky v kontaktu a omlouvame se za situaci. Zbozi vam jiz dorazilo.

Omlouvame se za prodlevu, ktera vznila vlivem chyby u VS platby a automatickému nesparovni, ktere se tedy provedlo rucne.

Petr

• Obchod mlžil a nepodával pravdivé informace. Zboží měli uvedené na svých stránkách za cenu, za kterou to pak nechtěli prodat, i když byla z mé strany objednávka již zaslaná. Později si vymýšleli, že zboží nikdy neměli a nevedli, i když na jejich webu bylo uvedeno skladem a ne skladem u dodavatele!

Obchod mlžil a nepodával pravdivé informace. Zboží měli uvedené na svých stránkách za cenu, za kterou to pak nechtěli prodat, i když byla z mé strany objednávka již zaslaná. Později si vymýšleli, že zboží nikdy neměli a nevedli, i když na jejich webu bylo uvedeno skladem a ne skladem u dodavatele! Ke konci ani nekomunikovali a po pár dnech v tichosti mnou objednané zboží stáhli z webu. V žádném případě nemůžu doporučit. Nebyla snaha o kompenzaci nebo vzájemnou dohodu. Všechno mám i zadokumentováno.

Dobry den,

k recenzi bychom se radi vyjadrili. Uvedene zbozi nebylo k dispozici od chvile objednavky, celou dobu jsme vam rikali (asi 3x jste s nami hovoril), ze patrne doslo k nejake technicke chybe v ramci dat u naseho dodavatele coz se cca 2 dny prosetrovalo, jelikoz ani my a ani dodavatel, uvedeny produkt nemel skladem. Snaha o kompenzaci je - radi vytvorime indiviudalni slevu na jine zbozi.

Samozdrejme se jeste jednou omlouvame za technickou chybu na webu a podnikli jsme již kroky pro odstranení. Take nás velmi mrzí, že jsme Vám nemohli dodat produkt za 30% normální prodejní ceny konkurenčních obchodů.

Pěkný den, s pozdravem Novák

• Komunikuji slusne.
    • Viz nize

Objednavku obchod zrusil pry kvuli nedodani tovaru od dodavatele.
    Bud teda tovar prodali draz oni, nebo dodavatel, muj nazor vzhledem na zajimavy argument ze vsech 6ks (to je ale nahoda) tovaru bylo poskozeno.

A jako kompenzace nabidnuta sleva 500ks na tovar v hodnote 13.000 - na tovar, ktery je mozne zakoupit celkem bezne za cca 11500kc i pres to, ze byva casto nedostupny.

Moznost filtrace produktu na webu dost neprehledna.

Dobry den,

bohuzel jak zminuje zakaznik - 6 ks produktu nam po objednani dodavatel zrusil, udajne kvuli poskozeni zbozi. Takto jsme to reflektovali nasemu zakaznikovi. Stava se to vyjmecne a jelikoz byla tato informace ze skladu dodavatele, muzeme jen spekulovat.

Na filtraci na webu pracujeme a dekujeme za zpetnou vazbu.

Pěkný den, s pozdravem Novák

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.