V obchodě jsem zboží objednala, předem zaplatila, zboží nedorazilo a peníze nebyly vráceny. Stránky obchodu jsou zablokovány a prodávající nebere telefon ani nereaguje na emaily. Je to na žalobu.ROZHODNĚ SE TOMUTO OBCHODU A PANÍ MICHAELE PROCHÁZKOVÉ Z MALOTIC ČI LIBČIC NAD VLTAVOU VYHNĚTE!!!!!!!!!

• NÍZKÁ CENA
    • NEDODÁNÍ ZBOŽÍ VE SLIBOVANÉ LHŮTĚ
    • PRAKTICKY ŽÁDNÁ ODEZVA NA URGENCE

OBJEDNAT V PŘÍPADĚ, ŽE JE VÁM JEDNO, KDY ZBOŽÍ DORAZÍ A NEVADÍ VÁM, ŽE OD OBCHODU NEMÁTE PRAKTICKY ŽÁDNÉ ZPRÁVY

• nejnižší ceny
    • PPL a její dodání

Prodejce hodně komunikuje, ale zboží stále není dodáno.

• Netuším
    • Jak už bylo uvedeno, tak absolutně nekomunikují. Jak prostřednictvím mailu, tak telefonicky. Zákazník navíc nemá přehled o stavu své objednávky, což v mém případě vedlo mimo jiné k jejímu stornování.

V tomto obchodě jsem se rozhodla zakoupit kočárek. Zaujal mne design stránek a pak samzřejmě milá pozornost ve formě slevy.
    Po objednání zboží přišlo potvrzení o přijetí objednávky a to bylo za celou dobu vše. Dodací lhůta byla avizována jako 1-3 dny. Zhruba po 8 dnech jsem zasílala mail, v němž jsem se dotazovala na stav své objednávky a nedorazila žádná odpověď. Zkoušela jsem se také kontaktovat e-shop dvakrát telefonicky, taktéž bez úspěchu.
    Objednávku jsem tedy stornovala a ani v tomto případě nepřišlo žádné potvrzení, že by cokoli brali na vědomí.
    Jsem zklamaná ignorací a přístupem e-shopu, ale zřejmě mají zakázek dost a nové zákazníky nepotřebují...
    Objednala jsem stejné zboží u konkurence, kde vše proběhlo bleskově rychle, bezproblémově a k mé naprosté spokojenosti.

• nedodržení avízované dodací lhůty a nezvedání uvedeného mobilního telefonu

• dodací lhůta 9 dnů u zboží, které je skladem, mi připadá dlouhá, dále informace ze strany obchodu, že objednávka bude vyřízena v blízké době, bez udání konkrétního data je k ničemu

neurčitá komunikace ze strany obchodu, dlouhá dodací lhůta na zboží, které je označeno jako skladem

• zatim zadna
    • obednala sem si slunecnik a jeste mi nedosla zadna zminka o stave obednavky a uz je to dost dlouha doba takze nejsem spokojena

nijak

Reakce obchodu Ababy.cz

NA SLOVENSKO NEPOSÍLÁME. PROCHÁZKOVÁ

• špatná komunikace

Dle mého názoru ,nereagují na zákazníka!

• přehlednost a jednoduchost
    • mohl by pskytnout rychleji informace o stavu objednávky

• doprava

bez problému

• Nabízí slevy pro registrované zákazníky, průběžná informovanost o stavu objednávky, výborná komunikace, rychlá dodávka zboží.

Byla jsem s obchodem velmi spokojena, za sebe mohu vřele doporučit dalším nakupujícím.

• Široký sortiment za příznivé ceny

• Sortiment, ze kterého si vyberu! Koupila jsem dětskou ostýlku, kterou jsem nikdy a nikde nenašla a plně mne zaujala, prostě okamžité rozhodnutí a správné.
    • Nemá.

Doporučuji využít.

• Nížší cena než jinde

mohu jen doporučit

• Rychlá dodací lhůta.

Dobrý obchod se úžasnýma cenama, rychlou dodací lhůtou a skvělou komunikací se zákazníkem.
    Prostě vše tak jak má být. Jsem naprosto spokojená a mohu tento obchod jen doporučit.

• Perfektní komunikace s prodávajícím....

Vřele doporučuji!!!

• Jako všechny internetové obchody možnost nákupu z pohodlí domova.
    • Před přislíbením dodání zboží by si měli zkontrolovat zásoby a nenabízet to, co je již vyprodáno.

• výborná komunikace

• Velmi příjemná komunikace, vstřícné a milé jednání po telefonu.

profesionální a vstřícný přístup k zákazníkovi, snaha vyhovět

• Dobrá cena
    • Nejsem si vědom

Doporučuji. Dobré jednání a komunikace po netu.