V obchodě jsem zboží objednala, předem zaplatila, zboží nedorazilo a peníze nebyly vráceny. Stránky obchodu jsou zablokovány a prodávající nebere telefon ani nereaguje na emaily. Je to na žalobu.ROZHODNĚ SE TOMUTO OBCHODU A PANÍ MICHAELE PROCHÁZKOVÉ Z MALOTIC ČI LIBČIC NAD VLTAVOU VYHNĚTE!!!!!!!!!

• NÍZKÁ CENA
    • NEDODÁNÍ ZBOŽÍ VE SLIBOVANÉ LHŮTĚ
    • PRAKTICKY ŽÁDNÁ ODEZVA NA URGENCE

OBJEDNAT V PŘÍPADĚ, ŽE JE VÁM JEDNO, KDY ZBOŽÍ DORAZÍ A NEVADÍ VÁM, ŽE OD OBCHODU NEMÁTE PRAKTICKY ŽÁDNÉ ZPRÁVY

určitě zde nenakupujte, já se taky napálila, objednala jsem dětský vysavač na mimibazaru, je to stejný majitel a nemám ani peníze ani zboží, čekám měsíc a nic, komunikace žádná, pani neodpovídá na maily ani nezvedá telefon

• nejnižší ceny
    • PPL a její dodání

Prodejce hodně komunikuje, ale zboží stále není dodáno.

• Netuším
    • Jak už bylo uvedeno, tak absolutně nekomunikují. Jak prostřednictvím mailu, tak telefonicky. Zákazník navíc nemá přehled o stavu své objednávky, což v mém případě vedlo mimo jiné k jejímu stornování.

V tomto obchodě jsem se rozhodla zakoupit kočárek. Zaujal mne design stránek a pak samzřejmě milá pozornost ve formě slevy.
    Po objednání zboží přišlo potvrzení o přijetí objednávky a to bylo za celou dobu vše. Dodací lhůta byla avizována jako 1-3 dny. Zhruba po 8 dnech jsem zasílala mail, v němž jsem se dotazovala na stav své objednávky a nedorazila žádná odpověď. Zkoušela jsem se také kontaktovat e-shop dvakrát telefonicky, taktéž bez úspěchu.
    Objednávku jsem tedy stornovala a ani v tomto případě nepřišlo žádné potvrzení, že by cokoli brali na vědomí.
    Jsem zklamaná ignorací a přístupem e-shopu, ale zřejmě mají zakázek dost a nové zákazníky nepotřebují...
    Objednala jsem stejné zboží u konkurence, kde vše proběhlo bleskově rychle, bezproblémově a k mé naprosté spokojenosti.

• nedodržení avízované dodací lhůty a nezvedání uvedeného mobilního telefonu

• dodací lhůta 9 dnů u zboží, které je skladem, mi připadá dlouhá, dále informace ze strany obchodu, že objednávka bude vyřízena v blízké době, bez udání konkrétního data je k ničemu

neurčitá komunikace ze strany obchodu, dlouhá dodací lhůta na zboží, které je označeno jako skladem

• zatim zadna
    • obednala sem si slunecnik a jeste mi nedosla zadna zminka o stave obednavky a uz je to dost dlouha doba takze nejsem spokojena

nijak

Reakce obchodu Ababy.cz

NA SLOVENSKO NEPOSÍLÁME. PROCHÁZKOVÁ

• špatná komunikace

Dle mého názoru ,nereagují na zákazníka!

• přehlednost a jednoduchost
    • mohl by pskytnout rychleji informace o stavu objednávky

• doprava

bez problému

• Nabízí slevy pro registrované zákazníky, průběžná informovanost o stavu objednávky, výborná komunikace, rychlá dodávka zboží.

Byla jsem s obchodem velmi spokojena, za sebe mohu vřele doporučit dalším nakupujícím.

• naprostá nekomunikace ze strany obchodu , jak píše více lidí , nereagují na emaily.Zboží,které se v eshopu tváří jako že je skladem, ve skutečnosti nemají a ani se neobtěžují alespoň napsat ,co konkrétně nemají ( při objednání více položek najednou ) a ihned objednavku stornují. Tento eshop nikdy více......

Nebrat

• Široký sortiment za příznivé ceny

• Velmi skvělé ceny
    • příjemná a odborná komunikace

• - velice příjemná komunikace
    • - rychlé dodání
    • - ceny

Osobně jsem byl velmi spokojený.

• také jsem si objednala kočárek,už čekám týden a pořád nic. Jenom přišel email o potvrzení objednávky a nic víc.Na mail nereagují,tak uvidíme,co bude dál.

nedoporučuji

• Nejlevnější na trhu
    • Skvělá komunikace

V tomhle obchůdku ještě někdy určitě nakoupím. Všechno bylo rychle vyřízeno, neměla jsem sebemenší problém. Určitě doporučuju

• Nekomunikace
    • Nekorektnost

Souhlasím s názorem podemnou. Objednala jsem si kočárek, měl být skladem do 2-3 dnů, už je to 10 dní a pořád nic, sice zavolali, že kočárek skladem není, že přijde do týdne, nepřišel, nakonec měl dorazit dnes, nepřišel. Nereagují na e-maily, nelze se tam dovolat, tak vyčkávám. Snad bude kočárek v pořádku, neboť nevím, jak bych s nimi vyřídila reklamaci :-(

• vše

Už nikdy více si tu nic neobjednám. Nevede se žádná komunikace, přijde pouze mail o potvrzení a tím to koncí