stále nevím, kdy bude objednávka připravena k vyzvednutí....po 10 dnech.

• nekomunikativnost, naslibovana dostupnost, poté se již nikdo neozyva

Na dnešní dobu nezvyklý styl nákupu. Zboží objednáte a až pak jste kontaktováni s tím, že ho vlastně nemají. Objednávku jsem zrušila, protože bych na zboží musela čekat nejméně 14 dní. Komunikace po telefonu dobrá, ovšem internetové stránky pomalé a nepřehledné. Malý výběr druhu dopravy.

Zboží, které nemáte na skladě, a ani mít nebudete, by jste dle mého názoru měli z espohu odebrat. ;)

• Sice mi napsali, ze zbozi neni skladem a ze budu cekat 14 dni. Coz bylo super. Ale ze 14 dni se staly 4 tydny... coz u zimniho fusaku je uz opravdu dlouho
    • Stale se vymlouvali na dodavatele. Znovu se jiz neozvali vzdy jen na muj podnet a vzdy odpovedeli stejne. Je to na ceste od dodavatele (14dni). Dodavatel cech...

• Absence dostupnosti zboží

• Možnost osobního odběru zboží v Praze.
    • Na stránkách u jednotlivých produktů není uvedeno, jestli jsou dostupné a jaká je případná dodací lhůta.
    • O prodloužení dodací lhůty jsem nebyla informována automaticky, ale až po dotazu.

Po objednání vybraného výrobku mi bylo oznámeno, že není skladem a bude k dispozici do 14 dnů. Poté, co tato doba (s rezervou) uplynula, jsem se zajímala, jaký je stav mé objednávky. Dozvěděla jsem se, že zboží k dispozici není a neví se, kdy bude naskladněno. Chápu, že se dodání může protáhnout, ale velmi nepříjemně mě překvapilo, že mě firma neinformovala sama od sebe a v rámci slibované dvoutýdenní lhůty.

• Zbozi stale nedorazilo, urgovano telefonicky, bylo mi sdeleno, ze snad do konce tydne

Od objednávky zboží uplynulo 10 dní. Po urgenci objednávky jsem obdržela strohou odpověď, že zboží není skladem, bude koncem týdne a budu informována..No konec týdne za námi, zboží nikde, nikdo se neozval. Nakupuji přes internet poměrně často, ale tohle se mi tedy ještě nestalo. První a poslední nákup v tomto obchodě.

• Dobrá cena výrobku
    • Přehlednost sránek, dodáací doba vybraného produktu

Dejte si pozor, pokud potřebujete věci hned.

• Spatne info o zbozi na sklade
    • Nekomunikace ze strany obchodu - vsechny kontakty byli z me strany

Objednane zbozi melo byt skladem na zaklade webstranek prodejce. Nikoliv a dozvedela jsem se to az po telefonatech z me strany. Nakonec po dvou tydnech cekani jsem napsala prodejci email a zeptala se na stav objednavky; bylo mi zdeleno, ze litujou, ale zbozi se jiz nevyrabi a chteli nabidnout jine alternativy. Jeste v ten den jsem stejne zbozi obejdanala u jineho prodejce a dorazili za 1 den. Tohle byl prvni a posledni nakup s AAAKocarky.cz

• vybrané zboží jsem potřebovala
    • Označení "skladem" je evidentně nesmysl
    • nesmyslně dlouho trvala odpověď na objednávku
    • dále nekomunikuje

pokud něco potřebujete rychle, vyhnětě se tomuto e-shopu obloukem

• - siroky sortiment vyrobkov a pomocok
    • -obchod sme si vybrali hlavne kvoli dostupnosti tazko zohnatelnej korby na kocarek
    • -velmi prijemne pani predavacky a ochotne ko,unikovat
    • - niekolkokrat sa zmenili podmienky nakupu: zmena nanoznikov a vyssia cena, vyssia cena deky kvoli jednej vysivke atd. a samozrejme toto na stranke pred objednavkou uvedene nebolo
    • -cize zastarala aktualizacia udajov
    • délka dodání,nekomunikace

nedoporučuji,dlouhá doba dodaní

• Prijatelne ceny.
    • Zbozi nabizene SKLADEM - skladem nemaji, hodinu po zaplaceni objednavky mi volali, ze zbozi nemaji a prijde jim pristi tyden. Slibili, ze se ozvou, az budou zbozi posilat - uplynulo vice jak 10dni a nikdo se neozval, zbozi nemam.

Urcite se sem jiz nikdy nevratim, poslala jsem temer 800,- na ucet a ani po 10ti dnech od objednavky zbozi nemam. Musim je sama kontaktovat, abych se dozvedela, co je s moji objednavkou.

Zboží jsem objednala a po pár dnech mi bylo řečeno, že není na skladě. Pokud zboží budu opravdu chtít,tak až za cca měsíc. Na zprávu jsem reagovala,že pokud mi zaručí 100% dodání zboží,tak nemám problém počkat..Ale nebudu čekat na něco měsíc,aby mi pak bylo řečeno(po měsíci čekání),že zboží ani nedoručí. Bohužel mi na tento mail už nikdo neodpověděl!!!

• Na internetu uvádějí krátké dodací lhůty, což není pravda