• rychlá komunikace
    • rychlý výdej
    • levné
    • není co vytknout

• Dodání bylo rychlé
    • S objednávkou byla okamžitě zkontrolována dostupnost ve skladu (před platbou)

• Ochotní prodavači

• Milá obsluha,paní vždy poradí

• Rychlá a příjemná komunikace

Profesionalita, rychlost, příjemné chování. Byla jsem mile překvapena. Více takových...

• osobní přístup, skvělá komunikace a dohoda

stále nevím, kdy bude objednávka připravena k vyzvednutí....po 10 dnech.

• nekomunikativnost, naslibovana dostupnost, poté se již nikdo neozyva

• Rychlost vyřízení objednávky, výborná komunikace a milý personal

Velmi vstřícná paní prodavačka

• Velice milé jednání ze strany obchodu

Na dnešní dobu nezvyklý styl nákupu. Zboží objednáte a až pak jste kontaktováni s tím, že ho vlastně nemají. Objednávku jsem zrušila, protože bych na zboží musela čekat nejméně 14 dní. Komunikace po telefonu dobrá, ovšem internetové stránky pomalé a nepřehledné. Malý výběr druhu dopravy.

Naprosto profesionální přístup, v prodejně se nám nadstandartně věnovali, vše vysvětlili, ukázali, poskytli veškeré informace, byli milí a ochotní. Dodávka byla velmi rychlá, telefonická komunikace též nadstandartní, obchod zásilku sám dovezl. Doporučuji.

Zboží, které nemáte na skladě, a ani mít nebudete, by jste dle mého názoru měli z espohu odebrat. ;)

• Skvĕlá komunikace

Koupila jsem si kočárek firkon vesta a jsem nadšená, protože jsem hledala retro kočárky už kvůli velkým kolám a velkého prostoru v korbičce. Při objednání vše v pořádku, kočárek dorazil v pořádku a při rozbalení vypadá ještĕ hezčí než na obrázku. Zatím jen vyzkoušený, ale vĕřím tomu, že až v nĕm budu vozit moji holčičku tak splní všechna má očekávání :)

• Velký výběr
    • Poradenství

• široký sortiment
    • velice milá a vstřícná paní prodavačka
    • dobré ceny

Asi nikdy jsem neodcházela z návštěvy obchodu tak nadšená. Paní prodavačka naprosto úžasná ženská. Předvedla nám několik druhů kočárků, vše trpělivě vysvětlila, řekla klady a zápory. Nic nenutila a nechala výběr čistě na nás. Věnovala se nám snad hodinu a stále úsměv na rtech. žádný náznak, že bychom jí otravovali.
    Kočárek a autosedačku nám nechávají v obchodě až do porodu. Dokonce se ptala, zda si ho chceme vyzvednout v krabici a nebo nám ho mají složit.
    Za sebe rozhodně doporučuji!!! Kdyby to šlo, dám rozhodně více než 5 hvězdiček.

Skvělá komunikace, velmi vstřícný přístup a bezchybné zboží :)

• Sice mi napsali, ze zbozi neni skladem a ze budu cekat 14 dni. Coz bylo super. Ale ze 14 dni se staly 4 tydny... coz u zimniho fusaku je uz opravdu dlouho
    • Stale se vymlouvali na dodavatele. Znovu se jiz neozvali vzdy jen na muj podnet a vzdy odpovedeli stejne. Je to na ceste od dodavatele (14dni). Dodavatel cech...