• Jednoznačně doprava

Doprava (kurýr INTIME) strašná!!! ráno před sedmou přišel e-mail, že dnes doručí mezi 10-13 hod. Je potřeba dát vědět den předem, aby na zásilku někdo čekal a měl nachystané peníze. Většina lidí je touhle dobou v práci!!!!!volám na číslo kurýra, abych se s ním domluvila, ten mi sdělil, že moji zásilku nemá, že ji veze kolega, číslo nemá.... Volám tedy ústřednu, když se proklikám telefonním systémem, sdělí mi, že mám volat v uvedené pracovní době a hovor se přeruší. Pracovní doba není ale v e-mailu!! Zburcuju a zorganizuju polovinu rodiny....7:25 přišla sms, že balíček doručí mezi 8-11 hod!!!!! Takže máme čekat celý den????? 7:27 další sms opět s časem 10-13 hod.... To se všichni zbláznili???? Doporučuju zásilkovnu, pošlu si kam potřebuju, vyzvednu v klidu kdy se mi to hodí!!!!

rychlý, spolehlivý

• super rychlé dodání zboží

Vše v naprostém pořádku

• Vše proběhlo bez komplikací.

byla jsem spokojená . Objednávka byla vyřízená brzy a zboží přišlo v pořádku . Nebyl problém

Super nákup, skvělá komunikace, rychlé dodání!!! Máte 1 ************** :-D

• Zboží bylo velmi rychle dodáno.

• Dobrá domluva ochota. Při nespokojenosti se zbožím mi byly ihned vráceny peníze zpět.

Zboží dodáno hned druhý den. Vše v pořádku.

Tento obchod doporučuji, zatímco ostatní mají sice vše "skladem", při další komunikaci se dozvíte, že skladem sice ano, ale u dodavatele, tedy se Vám termín dodání protáhne.
    Komunikace výborná, ve středu jsem objednala a v pátek jsem měla kolem oběda zboží doma. Za mě jednoznačně doporučuji.

• Přehledný,maximální spokojenost

Velmi rychlé odeslání zboží, radovala jsem se z toho. Bohužel kvůli obchodem zvolenému dopravci balíku - společnosti In time - nakonec trvalo doručení již odeslané zásilky týden, resp. museli jsme si pro balík po týdnu dojít pěšky do Poštomatu, protože kurýr nebyl schopný balík ani napodruhé doručit.

Pokud obchod změní dopravce, s radostí nakoupím znovu, protože hračka je krásná.

• Ochota , komunikace

• U panenky upadly po chvili ruce.

Reakce obchodu aaaHračky.cz

Jedná se spíše o dekorativní panenku. Pochopitelně můžete uplatnit reklamaci, pokud jde o vadu výrobku. aaaHračky.cz

• zajímavá cena za zajímavé zboží

rychlé dodání

• dobrá komunikace, vzhledem k tomu, že jsem nějakým způsobem objednal špatné moření, ale v potvrzujícím telefonu jsme se domluvili na správnou barvu a potom přišel i potvrzující e-mail se správnou barvou.
    • nevím

doporučuji protože jsem byl spokojen
    Stanislav Sojka