• nakoupil v obchodě aaaHračky.cz před 2 týdny

• super rychlé dodání zboží
  • nakoupil v obchodě aaaHračky.cz před 2 měsíci

Vše v naprostém pořádku

• nakoupil v obchodě aaaHračky.cz před 3 měsíci

• Vše proběhlo bez komplikací.
  • nakoupil v obchodě aaaHračky.cz před 7 měsíci

byla jsem spokojená . Objednávka byla vyřízená brzy a zboží přišlo v pořádku . Nebyl problém

• nakoupil v obchodě aaaHračky.cz před 8 měsíci

Super nákup, skvělá komunikace, rychlé dodání!!! Máte 1 ************** :-D

• Nevím o žádných výhodách
    • V sortimentu mají produkty, které se již objednat ve skutečnosti nedají

Asi nejvíce, co mě může na eshopech naštvat je to, když eshop má v nabídce nějaký produkt, který ve skutečnosti ani nelze objednat. Člověk akceptuje delší dobu dodání, jelikož je produkt skladem u dodavatele. Ale záhy dostanete storno potvrzení objednávky, protože dodavatel již zboží nemá. Tak proč to eshop má v nabídce?

• nakoupil v obchodě aaaHračky.cz před 9 měsíci

• Zboží bylo velmi rychle dodáno.
  • nakoupil v obchodě aaaHračky.cz před 10 měsíci

• Dobrá domluva ochota. Při nespokojenosti se zbožím mi byly ihned vráceny peníze zpět.
  • nakoupil v obchodě aaaHračky.cz před 10 měsíci

Zboží dodáno hned druhý den. Vše v pořádku.

• nakoupil v obchodě aaaHračky.cz před 10 měsíci

Tento obchod doporučuji, zatímco ostatní mají sice vše "skladem", při další komunikaci se dozvíte, že skladem sice ano, ale u dodavatele, tedy se Vám termín dodání protáhne.
    Komunikace výborná, ve středu jsem objednala a v pátek jsem měla kolem oběda zboží doma. Za mě jednoznačně doporučuji.

• Přehledný,maximální spokojenost
  • nakoupil v obchodě aaaHračky.cz před 1 rokem

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• nakoupil v obchodě aaaHračky.cz před 1 rokem

Velmi rychlé odeslání zboží, radovala jsem se z toho. Bohužel kvůli obchodem zvolenému dopravci balíku - společnosti In time - nakonec trvalo doručení již odeslané zásilky týden, resp. museli jsme si pro balík po týdnu dojít pěšky do Poštomatu, protože kurýr nebyl schopný balík ani napodruhé doručit.

Pokud obchod změní dopravce, s radostí nakoupím znovu, protože hračka je krásná.

• Ochota , komunikace
  • nakoupil v obchodě aaaHračky.cz před 1 rokem

• Ani na dvou telefonních číslech nebyl několikrát nikdo k zastižení.

Tento obcjhod vážně nikomu nedoporučuji.

Reakce obchodu aaaHračky.cz

Dobrý den, měli jsme na webových stránkách avizovanou dovolenou, zavřeno. Navíc zákazníkům ihned po vytvoření objednávky došel email, že budeme moci objednávky vyřídit až poté.

• nakoupil v obchodě aaaHračky.cz před 1 rokem

• U panenky upadly po chvili ruce.

Reakce obchodu aaaHračky.cz

Jedná se spíše o dekorativní panenku. Pochopitelně můžete uplatnit reklamaci, pokud jde o vadu výrobku. aaaHračky.cz

• nakoupil v obchodě aaaHračky.cz před 1 rokem

• zajímavá cena za zajímavé zboží
  • nakoupil v obchodě aaaHračky.cz před 1 rokem

Zboží-luk se šípy je svou konstrukcí a použitého materiálu naprosto nefunkční.Doporučuji ověřit si mé zhodnocení jednoduchou zkouškou.Následně pak tento výrobek NEPRODÁVAT !. Já jsem jej koupil jako dárek a nemohu jej vrátit protože je již mimo můj dosah.

• nakoupil v obchodě aaaHračky.cz před 2 lety

rychlé dodání