Objednáno 21.2.2020,dnes 3.2.2020 a stále nic.

Špatná komunikace obchodu se zákazníkem. spíš vlastně žádná. Objednané zboží po 12 dnech nedorazilo a do obchodu se nedá dovolat. Obchod avizoval dodání 4-6 dnů.

• rychlost vyřízení objednávky
    • zboží jsem vrátila, vše bylo malé, ani po 10ti dnech si zásilku na poště nevyzvedli, na infolinku se nedá dovolat, neberou telefon

důrazně nedoporučuji

• Zboží mělo přijít 18.12.bohuzel nepřišlo

Reakce obchodu A-mania.cz

velmi nás mrzí, že jsme Vám nemohli zboží doručit. Bohužel tričko, které jste si u nás objednala bylo na doobjednání z centrálního skladu, který nám objednávku stornoval (poslední dostupný kus byl kazový). Poté jsme Vám zaslali e-mail o stornování objednávky. Opravdu se moc omlouváme za způsobené komplikace.

www.a-mania.cz

• Zboží jsem vrátila, neseděla mi velikost. Bohužel, i když zboží dle sledování zásilky si obchod převzal, nepřišel ani e-mail, na zákaznickém účtu rovněž žádná informace, infolinka obchodu nefunguje a peníze rovněž nevrátili...

Reakce obchodu A-mania.cz

moc se omlouváme za toto nedopatření. Peníze Vám samozřejmě byly vráceny.

www.a-mania.cz

zásilku jsem celou vrátila, že mi nevyhovuje velikost ani materiál, bohužel peníze se mi nevrátily.

Reakce obchodu A-mania.cz

moc se omlouváme za toto nedopatření. Peníze Vám samozřejmě už byly zaslány na účet.

Nic jsem nedostal

Reakce obchodu A-mania.cz

velmi nás mrzí, že Vám objednané zboží ještě nedorazilo. Ale pokud zboží nemáme na skladě, při objednávce jste vždy upozorněn, jak dlouho nám toto zboží bude trvat objednat a doručit k Vám. U některých kousků oblečení i bot je delší objednací lhůta (až 14 dní), jelikož zboží je dodáváno z centrálního skladu. Ještě jednou se moc omlouváme.

www.a-mania.cz

Po osmi dnech od objednání mě zákaznický servis informoval o částečné nedostupnosti zboží, které bylo skladem. Tuto informaci bych očekával v daleko kratším termínu. Každopádně po mém odsouhlasení bylo zboží odesláno a bude dodáno po deseti pracovních dnech

Reakce obchodu A-mania.cz

je nám líto, že jste s nákupem u nás nebyl spokojený. Věříme, že při Vašem příštím nákupu u nás už bude Váš dojem lepší.

www.a-mania.cz

Objednávka měla být vyřízená do 4.7.19 a doposus se nikdo neozval, telefonem jsem se nedovolal ,ač jsem to opakovaně zkoušel
    Dr.Lát Petr

Reakce obchodu A-mania.cz

velice se omlouváme za způsobené problémy. Vždy se snažíme pro zákazníka udělat maximum a na infolince pořád někdo je v čase od 8 do 16 hod. Dlouhé dodací lhůty jsou způsobené tím, že zboží objednáváme z centrálního skladu (předběžný termín odeslání je uvedený u každého produktu). Ještě jednou se omlouváme.

www.a-mania.cz

• Když zaplatíte a zboží vratite dostat peníze zpět je nemožné čekám již měsíc! I výměna nešla a boty velmi často nejsou.
    • Možná cena
  • zboží nemělo popisované vlastnosti

Reakce obchodu A-mania.cz

mrzí nás, že zboží nesplnilo Vaše očekávání. Naštěstí ale u nás můžete zboží do 21 dní vyměnit nebo vrátit a my Vám obratem vrátíme peníze.

www.a-mania.cz

• Zboží mi nebylo doručeno na adresu, musel jsem si pro něj dojet na sběrné místo

Zboží mi nebylo doručeno na udanou adresu, musel jsem si pro něj dojet na sběrné místo...

Dobrý den, pane Lubomíre,

balík byl předán dopravě, kterou jste si zvolil. Pokud Vás dopravce nezastihl doma, pravděpodobně balík poté uložil na sběrné místo. Po předání balíku dopravci už to nemůžeme ovlivnit. Doufáme, že na nás nezanevřete a zase si u nás něco vyberete.

Hezký letní den přeji,

www.a-mania.cz

7. 5. jsem objednal, 18. 5. zboží stále nemám. Podle emailu z 12. 5. se stále čeká na vyskladnění z centrálního skladu. V e-shopu uvádějí dodací lhůtu 5-9 dní.

Reakce obchodu A-mania.cz

velmi nás mrzí, že Vám objednané zboží ještě nedorazilo. Ale pokud zboží nemáme na skladě, při objednávce jste vždy upozorněn, jak dlouho nám toto zboží bude trvat objednat a doručit k Vám. U některých kousků oblečení i bot je delší objednací lhůta (až 14 dní), jelikož zboží je dodáváno z centrálního skladu. Samozřejmě se o stavu Vaši objednávky můžete informovat na naši infolince nebo e-mailem. Mrzí nás způsobené komplikace.

• 10 po zaplacení jsem zboží ještě nedostal

Reakce obchodu A-mania.cz

velice nás mrzí, že jste ještě nedostal objednané zboží. Ale na delší dodací lhůtu jste vždy upozorněn při nákupu zboží, kdy se dozvíte, jestli je požadovaná velikost skladem či nikoliv. Pokud zboží nemáme skladem a objednáváme ho z centrální skladu, který sídlí v Německu, dodací lhůta je samozřejmě delší. O stavu Vaší objednávky se můžete informovat na naší infolince či e-mailem. Omlouváme se za způsobené potíže a věříme, že zboží bude co nejdřívě u Vás.

www.a-mania.cz

Mikinu,kterou jsem zakoupil v tomto obchodě za 1.967 Kč pořídíte u konkurence (A3sport,Intersport ad.)o polovinu levněji a stejně tak si koupíte sport.značkové oblečení i doplňky v prodejnách konkurence mnohem levněji,a je z čeho vybírat,takže a.mania pro mne jedno velké zklamání.

Reakce obchodu A-mania.cz

mikinu samozřejmě můžete vrátit a my vám obratem pošleme peníze. Mikinu si pak můžete koupit např. v A3sportu.

Krásný den,

www.a-mania.cz

Zboží mělo být skladem, objednáno 5.12.17 a do dnes 19.12.17 nedorazilo. Obávám se, že do pátku nedojde. Velké zklamání.

Dobrý den Tess,

velice se omlouváme za způsobené problémy. Pokud máme zboží na skladě, tak ho ihned odesíláme. Doporučila bych Vám informovat se na naší infolince, jak na tom Vaše objednávka je a určitě by Vám do Vánoc měla přijít. Ještě jednou nás to velice mrzí.

www.a-mania.cz

• Zatím jsem nic nedostal,proto nemůžu hodnotit.

Reakce obchodu A-mania.cz

pokud jste zboží ještě nedostal, můžete se informovat na naší infolince v jaké fázi se Vaše objednávka nachází. Pokud zboží máme na skladě, ihned ho odesíláme. Když se zboží musí objednávat z centrálního skladu, jsou delší dodací lhůty. Vždy se u objednávaného zboží dozvíte informaci jestli je na skladě či nikoli. Doufáme, že svoji objednávku co nejdříve převezmete.

Krásný den,

www.a-mania.cz

• Zboží ne dodáno zatím vubec

Reakce obchodu A-mania.cz

mrzí nás, že jste své zboží ještě nedostal. Dlouhé dodací lhůty jsou způsobeny na straně firmy adidas, která měnila některé svoje služby. Na telefonu se u nás můžete informovat o stavu svého zboží. Doufáme, že zboží už brzy bude ve vašich rukou a omlouváme se za způsobené problémy.

www.a-mania.cz

Telefon nikdo nezvedá, na mail nikdo nereaguje. Dodací lhůta psaná 4-7 dní. Po objednávce termín doručení za 10 dní. Je to deset dnů a boty nikde. Komunikace žádná.

Dobrý den Veroniko,

velice se omlouváme za způsobené problémy. Vždy se snažíme pro zákazníka udělat maximum a na infolince pořád někdo je v čase od 8 do 16 hod. Dlouhé dodací lhůty jsou způsobené díky firmě adidas, které měnila některé svoje služby.

• komunikace
    • tragická dodací lhůta

Po internetu nakupuji mnoho let, ale takhle "zabržděnou" dodací lhůtu jsem ještě nezažil. Dokonce ani při nákupu ze zahraničí ne!! :-(

Dobrý den Jirko,

těší nás, že jste spokojen s naší komunikací, vždy se snažíme zákazníka informovat pokud se vyskytne nějaký problém či delší dodací lhůta. Dlouhá dodací lhůta je bohužel způsobena na straně firmy adidas, která měnila určité svoje služby. tento problém se snažíme usilovně řešit. I přesto doufáme, že náš e-shop opět navštívíte.