• Dlouhá doba dodání.

Reakce obchodu A-mania.cz

velice nás mrzí, že jste s nákupem u nás nebyl spokojený. O době dodání je zákazník vždy informován a pokud se vyskytne problém snažíme se jej ihned vyřešit.

• Dlouhé dodací lhůty.

Dobrý den Andreo,

velice nás mrzí, že jste s nákupem u nás nebyla spokojena. O dodací lhůtě je zákazník vždy informován u objednávky zboží, proto s tím musí počítat.

• celkem dobrý výběr
    • zboží mělo jinou velikost

s rozpaky

Reakce obchodu A-mania.cz

děkujeme za velikost. Mrzí nás, že došlo k určitým nesrovnalostem. I přesto věříme, že se na nás někdy ještě obrátíte. Uděláme maximum pro Vaši spokojenost.

Přejeme krásný den!

www.a-mania.cz

• Zobrazene zbozi na webu neodpovidalo dodanemu zbozi

Zavadejici informace na webu - dodanemu zbozi neodpovidalo barevnou variantu potvrzeni na objednavce a popisu na webu - vysvetleno ze strany eshopu jako "poskytnuty spatny obrazek zbozi od dodavatele" - neadekvatni forma komunikaci se zakaznikem v ramci reseni vznikle situace

• Nepřišlo zboží, které jsem si objednal.

Reakce obchodu A-mania.cz

obraťte se prosím na naše callcentrum pro vyřešení situace.

Děkujeme

www.a-mania.cz

Boty jsem objednala, za pár dní napsali, že boty nemají skladem a jestli si vyberu něco jiného. vybrala jsem další boty a zeptala se jestli je maji, oni na to že ano a po dalších dnech mi napsali že boty se budou expedovat asi za 14 dní.
    To ne, objednávam si boty, protože je potřebuji a ne čekat měsíc.
    Už nikdy, objednávku jsem stornovala a peníze mi odeslali zpět a docela rychle ...aspoň něco=)

Dobrý den, Andy,

velice nás mrzí, že jste s nákupem u nás nebyla spokojena. Doufáme, že k nám opět třeba někdy zavítáte a něco pěkného si vybereme. Uděláme maximum pro Vaši spokojenost.

Krásný den!

www.a-mania.cz

Stejný problém jako u jiných internetových obchodů, nabízené zboží není skladem.

Reakce obchodu A-mania.cz

bohužel většina e-shopu má některé zboží na centrálních skladech, tak to prostě je. O tom, že zboží není skladem ví zákazník ihned při prohlížení produktu. Také se ihned dozví předpokládanou dobu doručení, která se pohybuje v rozmezí 3-6 dnů. O expedici zákazníka ihned informujeme. Pokud vznikne problém, zákazníka kontaktujeme. Nikde neslibujeme, že veškeré naše zboží je skladem. Mrzí nás, že jste s nákupem u nás tedy nebyl spokojen. Jsme férový e-shop a snažíme se zákazníkovi maximálně pomoci.

Přejeme pěkný den!

• nekominikace, nedodání zboží

Reakce obchodu A-mania.cz

v případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo na chatu. Rozhodně Vám vždy odpovíme, co nejrychleji to jen bude možné.

www.a-mania.cz

ani po cca měsíci zboží nedorazilo...

Reakce obchodu A-mania.cz

omlouváme se za vzniklé komplikace. V případě jakéhokoliv dotazu ohledně zboží nás neváhejte kontaktovat.

• Žádne
    • Neschopnost

Zaporne

Dobrý den, pane Matejik,

velice nás mrzí, že jste byl s nákupem u nás nespokojen. V případě jakéhokoliv dotazu nás zákazník může kontaktovat a vše se budeme snažit okamžitě vyřešit.

• Dodací lhůta

Reakce obchodu A-mania.cz

děkujeme za hodnocení našeho obchodu. Doufáme, že k nám brzy opět zavítáte a něco pěkného si vyberete,

www.a-mania.cz

• Chybí komunikace ze strany obchodu

Reakce obchodu A-mania.cz

je nám líto, že jste s nákupem u nás nebyl spokojený. V případě jakéhokoliv dotazu nás může zákazník kontaktovat telefonicky, na chatové poradně nebo e-mailem.

www.a-mania.cz

• Zboží objednáno před 12ti dny a stále nic. Přitom byla annoncována doba doručení 3-6 dní. Přišem pouze email, že objednávka byla přijata a pak, že se vyřizuje - zboží ve skladě dodavatele. To jest za 8 pracovních dní vše.

Dobrý den, Davide,

velmi se omlouváme za vzniklé problémy. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, rádi Vám sdělíme, jak to s Vaší objednávkou vypadá. Někdy se stane, že se zboží opozdí na cestě z centrálního skladu a tím se bohužel protáhne doba doručení. I přesto doufáme, že jste s doručeným zbožím spokojený.

Přejeme krásný zbytek léta!

• kvalita zboží
    • slušnost,vstřícnost,profesionalita

Kvalita zboží je v pořádku.Komunikace se zákaznikem velmi strohá.

Reakce obchodu A-mania.cz

mrzí nás, že jste s nákupem u nás nebyl spokojen. I přesto Vám přejeme dlouhou spokojenost s našim výrobkem.

Přejeme krásné léto!

dlouhá doba dodání

Dobrý den Moniko,

bohužel zboží, které nemáme skladem, má delší dobu dodání. O době dodání však zákazníka informujeme. Mrzí nás, že jste s nákupem u nás nebyla spokojena.

Přejeme krásné léto!

• Jedině pohodlí -koupě s domova
    • jsem hodně zklamaná JEDINÉ POUŽITELNÉ JSOU PANTOFLE .Třičtvrtáky jsou Mi o 2čísla větší a tepláková souprava také- nepoužitelná -je dost sprosté když jsem objednala Dámskou a zaslali jste Mi PÁNSKOU .Zboží Mimo pantoflí vrátím a požaduji vrácení peněz.

Reakce obchodu A-mania.cz

obdrželi jsme od Vás objednávku na pánskou soupravu vel. 10 (XL), dámské 3/4 legíny vel. XL a dámské pantofle. Tato objednávka nám přišla od Vás, my jsme s ní nic nedělali. Potvrzení této objednávky Vám přišlo i na email, kde si vše můžete zkontrolovat. Je nám líto, že jste s nákupem u nás nebyla spokojena, ale bohužel chyba není na naší straně. My jsme Vám zaslali zboží, které jste si objednala. Pakliže se zbožím nejste spokojena, samozřejmě není problém jej vyměnit nebo vrátit.

I přes vzniklé nepříjemností Vám přejeme krásný den!

www.a-mania.cz

Objednali jsme pro syny 2 fotbalové míče Adidas, ani jeden nedrží nahuštěný, do několika hodin jsou měkké. Budeme určitě reklamovat, velké zklamání pro kluky. Těšili se na ně pod stromečkem.

Reakce obchodu A-mania.cz

v takových případech se na nás okamžitě obraťte, není problém u nás věci vrátit nebo reklamovat. Věřte, že nás to netěší a uděláme maximum, abyste byli s nákupem u nás spokojeni.

Krásný den a šťastný Nový rok!

www.a-mania.cz

• obchod ma zaujimavy tovar, ale uz nikdy u nich nenakupim, nakolko komunikacia a ochota bola na bode mrazu. spravila som u nich dost vysoku objednavku, takze trochu ochoty by nezaskodilo
    • komunikacia, neustretovost voci zakaznikovi

neodporucam, dnes by mali predavajuci poskytovat sluzby na vyssej urovni, napr. ked u nich vystavite novu objednavku a vasu povodnu vam este neodoslali - kde je problem, ak ich poziadate, aby objednavky zlucili a poslali obe za jeden poplatok postovneho? u nich ocividne problem je a nejde to, musela som si to vydupat pod hrozbou, ze novu objednavku stornujem a nakupim inde - niekde to tak funguje, malo by aj u nich

Dobrý den Eriko,

je nám líto, že jste s nákupem u nás nebyla spokojena. Věřte, že ze vzniklých nesrovnalostí nemáme radost. Vždy se snažíme udělat pro naše zákazníky maximum. Bohužel někdy není chyba jen u nás. Věříme, že se Vám nepříjemné nákupy na internetu budou vyhýbat obloukem.

Přejeme krásné a veselé Vánoce

• Nabídka
    • Doručování

Došlo mi potvrzení o objednávce a odeslání, ale zásilka nebyla doručena stále.

Dobrý den Jane,

v případě problémů nás vždy prosím okamžitě kontaktujte. Každý problém se snažíme okamžitě vyřešit.

www.a-mania.cz

• Mají tam špatné fotky typů bun které už neexistují, údajně

Dobrý den Verunko,

velice nás mrzí, že jste s nákupem u nás nebyla spokojena. Snažíme se dělat maximum pro spokojenost našich zákazníků. Doufáme, že k nám opět někdy zavítáte. Budeme se snažit Vám být maximálně nápomocní.

Pěkný den a krásné Vánoce!