zboží přišlo v sáčku, objednávala jsem v dóze, čerstvé zboží má mít konzistenci jemného prášku, v tomto byly tvrdé hroudy, které se musí rozklepat.

Nemam problem s prodejcec, ale tim drahym hnusem od Keto.
    Obchod je OK.

Obchod účtuje dobírku vtipné na tom je, že dopravce za který obchod nemůže, ale může si nastavit pravidla obchod s dopravcem po Vás požaduje úhradu převodem a to i přestože máte platbu v hotovosti. Takže platba převodem je u obchodu zdarma ta samá platba u dopravce za poplatek :) Upozornění samozřejmě nikde.

zboží dorazilo včas, poškozené, obchod nereaguje, na stránkách nemají obchodní podmínky, reklamace, nic..sliby po telefonu

• Čekám již týden po zaplacení na zprávu o termínu dodání....

Krome potvrzeni platby mi ani po tydnu neprisla zadna zprava, ze by bylo na objednavce pracovano, nebo by cekala na vyzvednuti. Je sice prosinec, ale email by neuskodil. Budu se muset ptat co se s objednavkou stalo.

Zatím to tak dlouho netrvalo a i když jsem vás písemně informovala,tak bez odezvy, Alena školna

• Po 11-ti dnech zboží nikde,na dotazy nereagují.
  • Za objednané zboží jsem před 6 dny zaplatil požadovanou kupní cenu a doposud jsem zboží neobdržel a není mi ani znám současný stav moji objednávka. Obchod se mnou nekomunikuje.

• žádné zboží, žádná komunikace

Obchod je v pohodě ,ale díky dopravě budu objednávat raději jinde.

• Dlouhá doba dodání

Na webových stránkách klamou zákazníka dodáním do 48 hodin a potom se odkazují na Obchodní podmínky, kde je 7-10 dní na pouhé předání dopravci. Při zaplacení objednávky kartou, se objednávce nikdo nevěnuje, dokud ji nepotvrdíte navíc ještě e-mailem.

U tohoto obchodu jsem objednával několik let. Poslední zásilka byla odeslána přes DPD. Veškeré předchozí objednávky doručovalo PPL, vždy spolehlivě a bez problému. První zásilka přes DPD nedoručena. Reklamace se potáhne, zásilku kurýr údajně předal a ná ji podepsanou. Jediná osoba na adrese jsem já, ale nic jsem nepřevzal a nepodepsal. Zboží jsem chtěl objednat znovu, ale na dobírku, s tímto dopravcem předem nic platit už nechci, jiný dopravce dle info od 4finess není možný. Dodat na dobírku některé produkty ale také na. Vstřícnost k zákazníkovi tedy 0. Většina eshopů má několik možných možných alternati dopravy. Tento obchod nic takového nenabízí. Zákazníku trhni si, buď budeš skákat jak my chceme, nebo jdi jinam.....Děkuji za skvělý přístup, půjdu jinam.

• cen

Po potvrzení objednávky žádná komunikace, zboží nepřišlo. Naštěstí mě to nic nestálo, protože nepřišly ani pokyny k zaplacení.

Objednal jsem si zboží téměř za 4tisícekorun.
    Všechno mi přišlo, kromě 1kg vaječného proteinu. Nejdříve jsme se s paní Dianou po telefonu dohodli,že mi ho pošlou.
    Svou dohodu však najednou nehodlají splnit. Bordel!

• Objednávky rychle zpracovaný
    • Dlouho čekám na svojí objednávku . Musel jsem kontaktovat obchod ,kde mám objednávku .
    • Když zboží není, tak by mělo být zákazníkovi zavoláno ,aby mu byl dán jiný produkt po dohodě.

• Nízké ceny
    • Poslední dobou horší kvalita.

Tři produkty co jsem měl v objednávce mě došli v divném stavu, Lysin zavání po zvratkách a chutná kysele ten raději nebudu užívat a vyhodím ho. Ornithin a Citrulin zavání nějakou chemii jakoby desinfekce. Po ujištění z shopu ze je vše v pořádku a že prověřili šarže které mi poslali jsem skusil Ornithin nic mi to neudělalo tak doufám že je v pořádku. Zajímavé je že Glutamin co byl ve stejné objednávce je naprosto v pořádku chutná i voní tak jak má. Nicméně znovu od nich tyto aminokyseliny nekoupím nemám v ně důvěru.

• Lesní jahoda 5x15 příchuťová kapsle s náhradním sladidlem. Srovnání dříve prodávaných lisovaných tablet s nynější formou želatinových tobolek, při přípravě nápoje ve stejném složení musím použít dvě tobolky oproti jedné tabletě k dosažení srovnatelné chuti, což znamená 100% nárůst ceny.