Vse bez problemu. Velmi vstricne ceny i jednani. Osobni odber byl naplanovan dle mych moznosti. Doporucuji

Reakce obchodu 4COOK

děkujeme za Váš komentář. Snažíme se vždy poskytnout nejen kvalitní produkty, ale také vstřícný a osobní přístup. Je skvělé vědět, že jste byl spokojen s našimi cenami a servisem. Vaše doporučení nás velmi těší a jsme rádi, že jsme splnili Vaše očekávání. Budeme se těšit na Vaši příští objednávku.
    Váš 4cook.cz

Velká ochota, vstřícné jednání.

Reakce obchodu 4COOK

jsme rádi, že naše ochota a vstřícné jednání přispěly k Vaší spokojenosti. Vaše podpora je pro nás velmi důležitá a jsme rádi, že jsme splnili Vaše potřeby.
    Váš 4cook.cz

Rychlá reakce a rychlé dodání. Není co řešit.

Reakce obchodu 4COOK

děkujeme Vám za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jsme byli schopni splnit Vaše očekávání a že jste byl spokojen s rychlostí naší reakce a dodáním. Budeme se těšit na Vaši další objednávku.
    Váš 4cook.cz

Zboží mi bylo doručeno PPL, bohužel byl pekáč rozbitý. Během chvíle jsme se domluvili na výměně, která proběhla ještě téhož dne. Děkujeme.

Reakce obchodu 4COOK

naší nejvyšší prioritou je zajistit spokojenost našich zákazníků, a proto se vždy snažíme vyjít vstříc a poskytnout nejlepší možný servis. Vaše poděkování je pro nás obrovským povzbuzením a motivací pokračovat v tomto úsilí.
    Ještě jednou díky za vaši podporu a přízeň. Těšíme se na Vaši další návštěvu našeho e-shopu!
    Váš 4cook.cz

• Velmi dobrá komunikace, nejvyšší kvalita zboží. Se službou i produktem jsem velmi spokojen. Vysoké doporučení pro tento obchod.

Velice rychlé dodání, vše v pořádku

• velmi vstřícná komunikace, rychlé jednání

• Velmi korektní jednání
    • Nemám

• dobrá komunikace
    • na stránkách nabízejí i zboží, které momentálně nemají

Rychlé dodání, dobrá komunikace,velká spokojenost s výrobkem

Zboží je velice kvalitní. Došlo obratem.

• Rychlé vyřízení objednávky

• Zaslani emailu o naskladneni nedostupneho zbozi, prumerne rychle doruceni.

• vše proběhlo tak, jak má

Reakce obchodu 4COOK

děkujeme za kladné hodnocení. Velice nás těší Vaše spokojenost.

Přejeme krásný den,

Váš 4Cook.cz

• Zboží hezké ale tím to skončilo. Na objednávku vůbec nezareagovali ani nijak neinformovali co se děje či neděje a ještě s drzostí pošlou email abych ohodnotil 4cook.cz ohledně objednávky. Za toto jednání pro mě skončili, protože je spousty jiných a kvalitních - seriózních webů.

Dobrý den, pane Marku,
    na objednávce jste jako způsob platby zvolil bankovní převod. Doposud nám však platba za Vaši objednávku nedorazila a zásilka tak nemohla být expedována. Neevidujeme od Vás ani žádný e-mailový či telefonický dotaz a
    nevíme tedy, kde přesně jsme v komunikaci s Vámi pochybili?
    E-mail, který jste obdržel a umožnil Vám objednávku ohodnotit, je automaticky (po nějaké době) zasílán heurékou. Vnímáte-li skutečnost u Vaší objednávky jinak, neváhejte nás kontaktovat a podíváme se, kde je zakopaný pes.
    Zboží, které jste si objednal, máme stále skladem a rádi Vám jej zašleme.

S pozdravem,
    Mirjana z 4cook.cz
    tel: 739086021
    e-mail: [email protected]

• Rychlost,přehledný výběr
    • Žádná

• Rychlé dodání, perfektně zabalené. Se zbožím jsem velmi spokojená.
    • Zboží jsem měla doma dřív než jsem dostala zprávu o vyexpedování.

Rychlé doručení

Reakce obchodu 4COOK

děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost.

Přejeme krásný den,

Váš 4Cook.cz