Bohužel jsem pozapomněl uhradit objednávku a obchod ji bez jakékoli připomínky nebo telefonátu stornoval. Asi mají zákazníků tolik, že je přehazují vidlemi. No co už, zboží jsem objednal jinde, jen mě nemile překvapil laxní přístup tohoto eshopu!

Reakce obchodu www.4bio.cz

děkujeme za vaši recenzi. Jak píšete objednávku jste sice vytvořil, ale neuhradil. Byl Vám zaslán email s tím, že balíček není uhrazen. Tudíž nechápu, když zboží nezaplatíte hodnotíte náš eshop? Pokud by byla uhrazena, byla by obratem expedována. Stačilo nás kontaktovat a objednávku jsme mohly obnovit. Je ale asi lehčí ohodnotit eshop negativně, než uhradit objednávku.

Děkuji
    Lukáš Machálek
    739 349 214

Zbozi dodano do jine balikovny v uplne jinem meste! Nejsem uplne spokojena s balenim veci v krabici, sklenicka oleje mi malem vypadla ze zmuchlaneho papiru navrchu, jak mam poznat ze to neni jen "airback"? Vubec v krabici naky bordel, nebyla uplne cista. Jedna vec byla nedobytna ve folii. Ze bych byla tak blba a objednala si olej testr misto normalni velikosti? A ze bych byla tak blba ze jsem si objednala horkou cokoladu kde je ve slozeni na 1.miste cukr? To bych si v zivote nekoupila. No chtela jsem se ted na popis produktu na eshopu + jejich recenze podivat, a eshop je snad kompletne prazdny??? Nic nemuzu najit, stranky neexistuji??? Co se to deje? Mam pocit ze jsem objednavku tvorila na nakych praskach :/ Ted bych si tento eshop vubec nevybrala, nic tam neni.... nechapu. Jo a jeden caj s expiraci v lednu, taky nic moc.

Reakce obchodu www.4bio.cz

balíček jsme zaslali na Vámi uvedenou Balíkovnu. To že ji pošta zaslala jinam opravdu nemůžeme. Zboží jsme Vám chtěli odeslat znovu, ale to jste odmítla. Jako náhradu jsme Vám nabídli peněžní částku. Co se týče čaje, jeho expirace byla uvedena na stránkách. Pokud jste ho nechtěla, neměla jste ho vkládat do košíku. Čokoládu jste si taktéž do košíku dala sama. Eshop je nyní uzavřen z důvodu zahraničí cesty (Srí lanka, jsme dovozce čajů) nejsme schopni týden odesílat balíčky, o tom jsme Vás také informovali. Nebudeme přeci přijímat objednávky a neodesílat je. Balíčky balíme do papírové krabice s papírovou výplní. Pokud je tam sklo, balíme ho do fólie.

Drtivá většina zákazníků je s námi spokojena a vrací se k nám.

Děkujeme za Vaši recenzi

Lukáš Machálek
    739349 214

• Nepravdivé informace

Velmi nepříjemné a drahé procitnutí, prostě nefunguje,oproti skoro induloně,jen tahate z lidí peníze, což je trestuhodne!věřila jsem Vám a jsem velmi zklamaná a nikomu NEDOPORUČUJI!!!

Reakce obchodu www.4bio.cz

děkujeme za vaši recenzi. Pokud nejste s výrobkem spokojena, můžete nám ho do 14 dnů zdarma zaslat. Tento olej patří k nejprodávanějším a nejchválenějším. Používá ho opravdu spousta zákazníků. Bohužel nemusí vyhovovat všem. Opravdu netaháme peníze od zákazníků a snažíme se jim vyjít vždy vstříc. Zde hodnotíte pouze produkt a ne náš eshop. Bude Vás kontaktovat náš zákaznický servis a probere s Vámi vrácení produktu i peněz zdarma.

www.4bio.cz

• Dostal jsem jiné věci než jsem objednal
    • Dlouhá doba dodání až po urgenci

Reakce obchodu www.4bio.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Za komplikace se zdržením objednávky omlouváme. Jeden produkt z objednávky byl momentálně nedostupný, a proto se zdrželo odeslání objednávky. O tomto jsme Vás informovali. Náš zákaznický servis Vás bude ještě kontaktovat.

739 349 214

• Platba předem,pak nemusím zboží dostat tudíž nedůvěryhodná společnost
    • Nedůvěryhodný obchod kde se za nedodané zboží platí předem!!!!

Platba předem za nedodané zboží

Reakce obchodu www.4bio.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Objednávku jste měl vytvořenou, ale nezaplacenou, tudíž jsme ji nemohli odeslat. Po kontrole výpisu, jsme nenašli platbu od Vás. Ještě se s Vámi spojíme a prověříme, bohužel jste nás ani nekontaktoval.

Po kontrole zákazník nezaplatil s tím, že neplatí předem, i když si to zvolil sám. Nereagoval na sms a ani na email s tím, že platba není zaplacená. Po delší době reagoval s tím, že objednal jinde na dobírku. Stačilo nám přitom dát vědět, že chce změnit na platbu dobírkou.

Přejeme hezké a klidné svátky

• Zboží jsem objednal 23.10.2020 a bylo doručeno až 2.11.2020

Reakce obchodu www.4bio.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Jak píšete zboží jste si objednal v pátek 3.10.2020 23:30:18 (tedy již téměř v sobotu). První balíček jsme odeslali v pondělí 26.10.2020, první pracovní den) . Po zjištění ztráty balíčku na Zásilkovně, jsme ho zaslali znovu . Tudíž kvůli tomuto opatření doputoval balíček tak pozdě. Vzhledem k tomu že jsme ho zaslali dvakrát s dopravou zdarma, nám přijde hodnocení neadekvátní a zkreslené. Vzhledem k množství objednávek, které každým dnem přibývají nejsme schopni je odeslat v den objednání. Jsme jenom lidi a ne stroje.

Tým www.4bio.cz

• Objednávka zněla na 6ks Nopal BIO, ale bylo dodáno pouze 1ks z důvodu, že je na skladě pouze 1ks a další budou až v r.2021! MĚLO BÝT NA WEBU UVEDENO ČERVENĚ - MÁME NA SKLADĚ POSLEDNÍ KUS!

Reakce obchodu www.4bio.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Tato situace byla uvedena stránkách. Musíte číst celý text. Nemůžeme za zákazníky kontrolovat jejich objednávky. Výrobek bude mít výpadek až do příštího roku, nejsme výrobci, ale prodejci. Navíc jsme Vám neúčtovali dopravu, tudíž jsme bez marže a navíc máme od Vás špatnou recenzi.

Tým 4bio.cz

Zboží jsem si u nich objednala, bylo skladem. Za 4 dny ,po mé urgenci, proč se nic neděje s objednávkou mi napsali, že mají dovolenou a zboží se bude expedovat až za týden.

Reakce obchodu www.4bio.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Jak bylo uvedeno na webu, měli jsme dovolenou. Tato informace byla uvedena na hlavní stránce a i u výběru dopravce (myslím že 2 upozornění stačí). Navíc Vám z dovolené náš pracovník napsal, že máme zavřeno. Poté jste objednávku zrušila. Produkty máme skladem a byly připravené k odeslání.

Děkujeme za pochopení
    Tým www.4bio.cz

• Zboží skladem bylo odesláno po 14cti dnech a stejnak nedorazila kompletní objednávka. Prodejce ani nebyl schopen napsat email, že něco chybí.

Reakce obchodu www.4bio.cz

jak bylo uvedeno na našich stránkách, měli jsme dovolenou. Rád bych upravil, že zboží skladem nebylo a byla tam 5 denní lhůta, než zboží dorazí na sklad. Objednávku jsme odeslali co nejdříve to šlo.

Děkujeme za pochopení
    www.4bio.cz

Jedna položka nedodána. Asi místo ní nějaké dva vzorky.
    Žádné vysvětlení.

Reakce obchodu www.4bio.cz

omlouváme se za komplikace s nedodáním 1 kusu zboží. Dle telefonického hovoru Vám bude zaslán chybějící kus. Příště zadejte slevový kód Sleva5 Sleva je 5% na celý nákup. Vzorky k nákupu dáváme zákazníkům automaticky (pokud je máme skladem).