• Vše ok

vše ok

• velmi příjemný proklientský přístup i komunikace

Výborná a rýchlá komunikace, kvalitní balení a super ceny.
    Děkuji

• Velice rychlé doručení.

Vše proběhlo v pořádku

• velký výběr zboží
    • velmi rychlé vyřízení objednávky

už jem si objednávala a ještě budu,objevila jsem dobré produkty,které chci,tak hned po novém roce,spkojenost

Vše ok

Bohužel jsem pozapomněl uhradit objednávku a obchod ji bez jakékoli připomínky nebo telefonátu stornoval. Asi mají zákazníků tolik, že je přehazují vidlemi. No co už, zboží jsem objednal jinde, jen mě nemile překvapil laxní přístup tohoto eshopu!

Reakce obchodu www.4bio.cz

děkujeme za vaši recenzi. Jak píšete objednávku jste sice vytvořil, ale neuhradil. Byl Vám zaslán email s tím, že balíček není uhrazen. Tudíž nechápu, když zboží nezaplatíte hodnotíte náš eshop? Pokud by byla uhrazena, byla by obratem expedována. Stačilo nás kontaktovat a objednávku jsme mohly obnovit. Je ale asi lehčí ohodnotit eshop negativně, než uhradit objednávku.

Děkuji
    739 349 214

Zbozi dodano do jine balikovny v uplne jinem meste! Nejsem uplne spokojena s balenim veci v krabici, sklenicka oleje mi malem vypadla ze zmuchlaneho papiru navrchu, jak mam poznat ze to neni jen "airback"? Vubec v krabici naky bordel, nebyla uplne cista. Jedna vec byla nedobytna ve folii. Ze bych byla tak blba a objednala si olej testr misto normalni velikosti? A ze bych byla tak blba ze jsem si objednala horkou cokoladu kde je ve slozeni na 1.miste cukr? To bych si v zivote nekoupila. No chtela jsem se ted na popis produktu na eshopu + jejich recenze podivat, a eshop je snad kompletne prazdny??? Nic nemuzu najit, stranky neexistuji??? Co se to deje? Mam pocit ze jsem objednavku tvorila na nakych praskach :/ Ted bych si tento eshop vubec nevybrala, nic tam neni.... nechapu. Jo a jeden caj s expiraci v lednu, taky nic moc.

Reakce obchodu www.4bio.cz

balíček jsme zaslali na Vámi uvedenou Balíkovnu. To že ji pošta zaslala jinam opravdu nemůžeme. Zboží jsme Vám chtěli odeslat znovu, ale to jste odmítla. Jako náhradu jsme Vám nabídli peněžní částku. Co se týče čaje, jeho expirace byla uvedena na stránkách. Pokud jste ho nechtěla, neměla jste ho vkládat do košíku. Čokoládu jste si taktéž do košíku dala sama. Eshop je nyní uzavřen z důvodu zahraničí cesty (Srí lanka, jsme dovozce čajů) nejsme schopni týden odesílat balíčky, o tom jsme Vás také informovali. Nebudeme přeci přijímat objednávky a neodesílat je. Balíčky balíme do papírové krabice s papírovou výplní. Pokud je tam sklo, balíme ho do fólie.

Drtivá většina zákazníků je s námi spokojena a vrací se k nám.

Děkujeme za Vaši recenzi

739349 214

spokojenost,doporučuji

Rychlé dodání, vše ok.

Reakce obchodu www.4bio.cz

Děkujeme a budeme se opět příště těšit na Váš nákup.

vše ok

Reakce obchodu www.4bio.cz

Děkujeme a budeme se opět příště těšit na Váš nákup.

739 349 214

• Vše v pořádku, rychlé dodání, spokojenost

• dobrá cena

Spokojenost.

Rychlé dodání, malý dárek k objednávce, doporučuji.

• ... naprostá spokojenost :o)