• Obchod neuvádí tel. kontakt, na email nereaguje
    • zboží posláno na fakturační adresu místo na dodací ač vše bylo správně zadáno

Na eshopu tvrdili, že zboží je skladem, poté s velkou časovou prodlevou zavolali, že nevědí, kdy to bude a jestli chci čekat. Když jsem potvrdil odhodlání na vybrané zboží počkat, asi po dvou dnech přišel email, že eshop na mou žádost objednávku zrušil. Nekorektní jednání, dlouhé prostoje v komunikaci.

• Slibují termín dodání 7 dní, ale to nejsou schopni dodržet, protože jsou závislí na dodavateli

Objednal jsem hru Hotel ktera na webovych strankach byla skladem po 10 dnech mi oznamili ze je mimo Sklad abych poslal detaily uctu ze mi vrati penize od te doby se nic nedeje vrele nedoporucuji

Týden po vytvoření objednávky jsem se mejlem dotázal na její stav a byl jsem informován, že zboží v rozporu s údaji na webu nebylo skladem a doobjednali ho z Anglie.
    Rovněž stránka s volbou způsobu převzetí zboží je uživatelsky poněkud zmatečná: měli jsme se žežnou za to, že jsme si zvolili doručení, ale objednávka se uložila s osobním převzetím.

Na e-shopu měli u zvoleného zboží napsáno, že zboží je v externím skladě, coz v praxi znamenalo, že teprve zboží poptávali u výrobce, od kterého jsem věděla, že zboží není a hned tak nebude dostupné. Přesto si okamžitě peníze strhli při platbě kartou. Nikdo mě nasledne neinformoval a pokud bych se po týdnu sama neozvala, asi bych na zboží čekala třeba do jara. Na můj požadavek přislíbili okamžitě vrácení peněz na účet, které v praxi trvalo týden a 3 mé telefonické urgence.

objednané zboží velikostí vůbec neodpovídá

Zboží objednáno a zaplaceno 21. 8. Objednána fuchsiová softshellová bunda s černou kapucou a jarmilky 23,5 pro dceru do školky. Na skladě údajně 3 kusy. Tak jsem si říkala, že do 1. 9. bundička bude :-) Po týdnu na můj dotaz obchod odpověděl, že zboží nemá skladem. Po dalším týdnu na mou výhrůžku zrušením objednávky proběhl telefonát, že bundy již od dodavatele mají a pošlou druhý den. Tak jsem tedy počkala, protože ta bunda se mi fakt moc líbila a krásně šla k nově koupeným černým botám s fuchsiovými pásky pro dceru. Dneska jsem si šla na poštu pro balíček a ... Jarmilky nejsou vel. 23,5, ale 23,5 cm... takže tak pro mě (alespoň si můžu jít zacvičit), ale ok, jsem debil, nepřečetla jsem si to pořádně. Jenže bunda je jahodová a má šedý prsní díl. Je úplně jiná, než jsem objednala. Akorát opravdu nemám odvahu s tímto obchodem už nijak komunikovat, natož posílat zboží zpět, protože by mi pravděpodobně přišly zelený bačkory. Nikdy více :-((( Paní Adéle bych doporučovala, aby se na eshop radši vybodla!

• prestoze na eshopu pisi, ze zbozi je skladem, uz 14 dni cekam a po pisemne urgenci mi bylo oznameno, ze snad zitra nebo pozitri....

• Bohužel,ale pokud bych sama nenapsala,dodnes nebím,že zboží nebylo skladem a dodání se hoodně natáhlo a sám se nikdo neozval

objednala jsem termosku a náhradní brčka k ní, která nesedí.. :(

Reakce obchodu 4baby

Dobrý den, je nám líto, že jste vybrala brčka, která patří k jiné termosce. Snažíme se výběr zákazníků kontrolovat a případně je na to upozornit, ale ne vždy se nám to podaří stihnout. Brčka samozřejmě rádi vyměníme. Napište na mail [email protected] k jaké termosce brčko potřebujete. 4baby.cz

• minimální nabídka s předraženým zbožím

absolutně nezajímavé

• Možnost nakoupit dárkový poukaz

Dárkový poukaz jsem nakoupila jako dárek pro přátele, respektive k prvním narozeninám jejich dcerky, aby si dle svých potřeb vybrali, co se jim bude hodit. Poukaz bych si bývala raději vytiskla sama (nebo i vyrobila), ale tuto možnost obchod nenabízí. Místo toho jsem musela zaplatit 80 Kč za dopravu poukazu. Dorazila obálka velikost A5, ve které je dárkový poukaz vytištěný na měkkém lesklém papíře, kód slevy je na něj dolepen ručně a navíc je rukou napsáno datum vystavení poukazu. Celý poukaz působí značně amatérsky. Doporučila bych, aby poukaz posílali raději v elektronické verzi na email, aby za něj zákazníci nemuseli platit poštovné.... Dárek jsme ještě nepředali, nemůžu tedy hodnotit, jak snadno půjde poukaz v ochodě na nákup uplatnit.

• naprosto žádné
    • Naprosto vše na co sáhne
    • 10 dní jsem čekala na dodání zboží do obchodu a po 11 dnech mi obchod odpověděl, že zboží je vyprodané a že nedorazí

Rozhodně si zde nic neobjednávejte a nekupujte! Myslím to vážně!
    11 dní jsem čekala na h*vno
    nebyli mi schopní sami napsat a zboží stejně nedorazilo

Reakce obchodu 4baby

Dobrý den paní Hamáčková, velmi se omlouváme za komplikaci s pumpičkou na míč za 30,- Kč. Pumpičku jsme objednali u dodavatele a bohužel nám ji nedodali, neboť se mezitím vyprodala. Mrzí mě, že jsme vás o této komplikaci nemohli informovat dříve, a že jsme vám tím způsobili problémy takového rázu, že jste se uchýlila k vulgární recenzi. 4baby.cz

• žádné, dosud jsem zboží ani zprávu o dodání zboží neobdržela

neplatit vybrané zboží dopředu, nebude vám dodáno, nabídnou vám jiné, které vám ani po 10 dnech nedodají, pošlou vám ale dotazník k vyplnění, jak jste se zbožím, které dosud nemáme spokojeni !!!!

• Zbozi neodpovida popisu. Koupite perovou bundu a dorazi "vaťák"

Pokud nechcete zbozi vracet hned, radeji sahnete nekam jinam. Osobne nejsem spokojen. Je velky rozdil mezi popisem zbozi a realem.

• mizerná dodací lhůta

pokud něco potřebujete rychle, nenakupujte v tomto obchodě

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu.

• Oblečení bohužel NENÍ ORIGINÁL např. Next a pod., ale tipla bych to na nějaký zásilkový čínský obchod typu aliexpres.
    • Je to klamání zákazníka!!!
    • Tričko je např.2x tak široký než dlouhý, prostě typická čína (samozřejmě to neodpovídá obrázku). Mikina je z nekvalitního materiálu, ale alespoň nositelná. Jediné v pořádku byly capáčky G mini, ty jsou originál.

Nemůžu doporučit, protože klamou zákazníka. Neoriginální zboží vydávají za značkový outlet.

Reakce obchodu 4baby

Dobrý den, zboží, které jste objednala, bylo již slevněno na minimum. Jedná se o outlet, který v tuto chvíli již neprodáváme - pouze doprodáváme pár zbylých kousků. Tričko za 39,- Kč a mikina za 150,- Kč. Pokud nejste spokojena, zašlete zboží zpět, vrátíme vám platbu včetně poštovného. Děkujeme 4baby.cz