• Nedodali zaplacene zbozi vcas. Nekomunikují.

Pani bola velmi prijemna a ospravedlnovala sa mi za oneskorenie..No zbozi som schvalne objednava 2 tyzdne predtym ako som ho potrebovala, avsak stale nedorazilo, takze velke sklamanie!
    Tovar expedovali az na 12.den lebo kolegyna mala dovolenku.. Zavana mi to socializmom.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

Tragedie

• komunikace se zákazníkem

ve středu mi byla objednávka potvrzena, až následující úterý mi byla bez sdělení důvodu zrušena

Ikdyž zboží bylo označeno jako skladem (proto jsem si obchod vybral), bylo doručeno až za 12 dní od objednávky!!

• problém všech, kteří nemají vlastní sklad, nakupují od překupníků a pak zákazník nic nemá

pozor na zboží z externího skladu, je a není

Reakce obchodu 4baby

Dobrý den pane XY, děkujeme za recenzi, jen bych ji ráda uvedla na pravou míru. Vlastní sklad máme a poměrně obsáhlý, máme dokonce i vlastní kamennou prodejnu v Praze 4.
    Některé sezónní zboží je občas vyprodané a nestihneme ho včas stáhnout z eshopu. V tom se vám musím omluvit.

zboží jsem objednala 25.11. - je 8.12. a doposud jsem zboží neobdržela a není ani žádná komunikace ze strany obchodu.

• Zajímavé originální zboží.
    • Komunikace se zákazníkem. Dodržení deklarovaných dodacích lhůt.

Komunikace s obchodem je bohužel na velmi špatné úrovni. Líbilo se mi originální zboží - body little monsters. Zvolil jsem platbu přes internet a dodání přes uloženku. V pondělí jsem objednal zboží a zaslal platbu. Okamžitě mi přišel emal že objednávka byla vytvořena. Těšil jsem se na zboží, které podle stránek obchodu zasílají do 1-2 dnů od přijetí platby. V pátek, tj. 5-tý den, žádná reakce z obchodu, že zboží je na cestě, natož že pladba dorazila v pořádku. Sám jsem musel telefonicky zjistit stav objednávky. Po telefonickém dotazu o stavu objednávky zboží byla zásilka poslána v pondění. Netuším, kdy by zboží dorazilo bez telefonického datazu, ale ozhodně to není a ani nebylo slibované 1-2 dny.

Dobrý den pane Králíku,
    velmi nás mrzí, že jste takto nespokojen. Dodací lhůta byla delší (6 dní) z důvodu, že jste zvolil doručení přes Uloženku. Tam zásilky - během prázdnin, kdy je méně objednávek - vozíme 1x týdně. Českou poštou, GLS odesíláme zboží každý den. Naše chyba byla, že jsme vás o termínu doručení neinformovali dříve. Poučili jsme se, děkujeme.

• Objednávala jsem capáčky. Mezi botičkami je půl centimetru rozdíl. Obchod reklamaci neuznal. Velká nespokojenost!!

• U zboží měli napsáno,že je na skladě a když jsem hned zaplatila,druhý den mi napsali,že ho nemají a ani neseženou.
    • Poslala jsem jim jiný typ,který jsem si vybrala a dva dny se mi nikdo neozval,musela jsem tam volat.
    • Ten den mi pak poslali mail,že zboží je na skladě,že můžou odeslat za další dva dny.
    • Poté už neodeslali mail o odeslání zboží,takže jsem nevěděla zda ho opravdu odeslali.
    • A jako vrchol,aniž by mě upozornili,poslali mi nakonec zboží v jiné barvě a s jiným obrázkem,jen ze stejné serie !!!

Já tedy obchod nedoporučuji. Měli klamavé informace na webových stránkách,poté vázla komunikace z jejich strany a nakonec bez upozornění mi odeslali jiné zboží než jsem chtěla.

Reakce obchodu 4baby

velice mě mrzí, že jste nespokojena. Snažili jsme se Vám vyjít vstříc a do dvou dnů sehnali lahvičku, kterou jsme neměli v sortimentu. Objednali jsme ji podle názvu, jestli se obrázek přesně neshodoval s fotkou, kterou jste našla na cizích webových stránkách, jsme nemohli ovlivnit. Mailem ve středu jsme vás informovali, že zásilku odešleme v pátek a také ji v pátek odeslali.
    Zboží samozřejmě můžete vrátit, proplatíme vám i poštovné.
    Jen jsme se snažili vyjít maximálně vstříc.
    Kateřina Navrátilová
    4baby.cz

• žádné informace o přijetí a zpracování objednávky, o přijetí platby, o odeslání

Reakce obchodu 4baby

Dobrý den, informace o přijetí, zpracování a odeslání objednávky jsou generovány automaticky systémem. Pravděpodobně jste zadala špatnou nebo nefunkční e-mailovou adresu.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• nízke ceny, ale = nízka kvalita
    • nepřehledný web, málo zboží, nekvalitní věci, málo věcí pro miminka, omezený výběr velikosti,...

určitě tady již nekupovat nebudu

• Rychlou dodací lhůtu.
    • Komunikační problémy v případě dodání špatného oblečení, nepřehledné webové stránky.

• Žádná komunikace !

Bylo zaplaceno hned po nákupu.
    Nedostal jsem bohužel po 2 týdnech od nákupu zatím ani zboží a ani zprávu o vyřízení objednávky. Nevím na čem jsem ! Rozhodně příště zde nakupovat nebudu.

Reakce obchodu 4baby

Dobrý den, omlouváme se za prodlení. V tuto chvíli není dostupný svačinový box. V pondělí odešleme vše a svačinový box následně, na naše náklady. Předpokládaný termín dodání svačinového boxu je 1 týden.

• dlouhá dodací doba - u položky uveden termín dodání 7dní - já čekám více jak 14dní!!!
    • nevím, proč jsou výše v dotazníku uvedeny jen dvě položky, když jsem objednávala mnohem více věcí???!!!

obchod zatím doporučit nemohu - má objednávka stále nebyla vyřízena!!! tzn.zatím jsem nespokojená

Reakce obchodu 4baby

Dobrý den, bohužel nemohu zjistit o kterou objednávku se jedná, ale pravděpodobně máte objednané botičky Inch Blue. Ty se, pokud nejsou skladem, vyrábí na zakázku v Anglii a pak je dodací lhůta 3 týdny. Vždy o tom zákazníky informujeme předem a vyžádáme si jejich souhlas. Můžete mi napsat ověřím přesně o jakou objednávku se jedná?