• nevím
    • zboží nedorazilo a až po 2 urgencích mi byly vráceny peníze

nedoporučuji

Reakce obchodu 4-me.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Zásilka byla ale bohužel ztracena přepravcem, o čemž jsme zákazníka neprodleně informovali a peníze ihned vrátili zpět.

• Inzerované zboží nemáte na skladě. Proč jej tedy inzerujete???

Reakce obchodu 4-me.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení,
    To, že zboží nebylo skladem je jasně vidět na našich www stránkách.

Zboží jsem koupil před 10 dny a stále čekám. Přes telefon se nebylo možno spojit a odpověď na mail dorazila až po dvou dnech. V něm jsem se dozvěděl pouze, že zboží mají objednané a že čekají příjem někdy za týden. Takže to mám jako čekat na své zboží dalších cca 10 dní? V dnešní době. Příště už ne...

• Zboží se po 2 dnech používání rozbilo, oprávněná reklamace odmítnuta.

V tomto obchodě již nic kupovat nebudu a všem doporučuji, aby se mu z dálky vyhnuli.

Reakce obchodu 4-me.cz

Reklamace na zboží byla zamítnuta oprávněně. Charakter "závady" jasně ukazoval na mechanické poškození zboží pádem, proto byla reklamace zamítnuta. Vaše poškozující hodnocení na nás se tedy nezakládá na pravdě!

Zboží objednáno 2.5.2016, dnes je 22.5.2016 a stále nedorazilo. Rychlejc by to dorazilo i z Číny.

• nemají jedno zboží a než ho dodají doprodají druhé a já čekám marně

smutný příběh

• Dobré ohodnocení zboží, které jsem vybrala
    • Nabízí zboží, které nemá skladem.

Objednala jsem zboží - vrtulník, který byl v nabídce napsaný, že je skladem. Bylo sice napsáno, že dodán bude do 2 týdnů. Pokud bylo ale napsáno, že je skladem, očekávala jsem dodání dříve. Nestihla jsem dárek na vánoce. Do obchodu jsem volala, jednání bylo velmi slušné, ale zboží, které jsem objednávala 14.12. večer (to byl pátek) zatím nemám.(je po vánocích, neděle 27.12.) Ale podle e-mailu je už na cestě, proto jsem objednávku nezrušila.

Reakce obchodu 4-me.cz

Vážená paní Simono, děkujeme za Vaše vyjádření. U zboží jak píšete byla uvedena doba dodání 14 dnů, nejedná se tedy o zboží které bylo skladem. Vždy se snažíme zákazníky co nejlépe informovat o skladové dostupnosti, což se ve Vašem případě stalo. Proto nás Vaše hodnocení mrzí. Vaše www.4-me.cz

• Objednávky přes internet

Reakce obchodu 4-me.cz

Dobrý den, co je důvodem udělení negativního hodnocení? Pokud je nějaký problém, rádi Vám bude nápomocni ho vyřešit k Vaší spokojenosti. Děkujeme.

• Neuznává reklamaci

Nekvalitní zbozi svedou na vaše špatné zacházení.

Reakce obchodu 4-me.cz

Prosím o specifikaci zboží na které nebyla uznána reklamace? Děkuji.

• Koupil jsem hlavice oral-b a po prvním vyčistění je hlavice nefunkční

Podezřele levné hlavice a tomu i odpovídající kvalita. Výdrž hlavice je 1x až 3x vyčistění, pak nefunkční.

Reakce obchodu 4-me.cz

Dobrý den, velmi nás mrzí, že Vám dorazilo vadné zboží. Určitému procentu defektních výrobků se bohužel nelze vyvarovat. Samozřejmě v takovém případě máte nárok na reklamaci a nabízíme Vám i určitou kompenzaci ve formě slevy na další nákup.
    Děkujeme za pochopení, špatná recenze nás samozřejmě mrzí :(

• Zboží apsolutne nefunguje

Reakce obchodu 4-me.cz

Mohl byste, prosim, specifikovat, se kterým zbožím je problém a které nefunguje? Děkuji