• levné díly na dron syma x5c

• Rychlá dodávka

• Rychlost vyřízení a odeslání.

Naprosto bezproblémový eshop.Jsem spokojen -)))

• žádná

OK

• Velký výběr náhradních dílů za solidní ceny na drony Syma

Zboží by mohlo být lépe zabalené, kupoval jsem tělo dronu Syma X8 a konce vyčnívaly z krabice byly jenom ve fólii

• zboží dorazilo v pořádku

Špatný přístup špatná komunikace

• Výborný přístup

skvělá komunikace

Byla to moje první objednávka, tak nemohu hodnotit

První nákup, vše dobře.

• perfektní komunikace, služba co měla doručit balíček udělala chybu a obchod se k tomu postavil čelem - jsem velmi spokojena

• velice perfektní jednání, rychlost dodání zboží

výborný obchod

• -NIC
    • -NIC
    • - A ZASE NIC
    • - Zboží nepřišlo, nepřišlo ani potvrzení objednávky na můj email, zaplaceno online kartou, na e-mail neodpovídají, ani jeden telefon ze dvou uvedených na stránkách nezvedají. S něčím takovým jsem se ještě nesetkal, jsem rád že jsem objednal zboží pouze za 200 Kč, o které jsem nejspíš přišel, nehledě na to že konkurence má zboží výrazně levněji a že jsem na to velice chvátal po 3 dnech se ani nikdo neozval, nic nemám a přišel jsem o peníze.
    • Podvodníci tfuj tfuj tfuj.

VYSOCE NEDOPORUČUJI!!!!!

Reakce obchodu 4-me.cz

Vážený pane Vítku! Objednávku jste učinil dne 3.1.2018 a tato byla vyexpedována dne 4.1.2018. Ovšem k Vaší smůle jste ve svém profilu na našem e-shopu vyplnil špatný email, tudíž jste nemohl být notifikován o stavu zpracování Vaší objednávky, neboť systém automaticky odesílá maily na email uvedený zákazníkem. Tracking Vaší objednávky je zde: https://www.zasilkovna.cz/vyhledavani?det=Z%20152%205049%20424
    který dokazuje, že Vaše objednávka je na cestě k Vám!
    Ostře se proto ohrazujeme proti Vašemu nařčení o podvodnících a šíření pomluvy spolu s poškozování dobrého jména naší společnosti!

Velmi doporučuji jsem spokojená.

• nevím
    • zboží nedorazilo a až po 2 urgencích mi byly vráceny peníze

nedoporučuji

Reakce obchodu 4-me.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Zásilka byla ale bohužel ztracena přepravcem, o čemž jsme zákazníka neprodleně informovali a peníze ihned vrátili zpět.