Nakupují poprvé zboží ještě nemam

Je to týden od objednávky, dorazil pouze prví mail o převzetí objednávky a od té doby nic.

• Pod popisem: zboží skladem,doba doručení 1-2dny. Po platbě informace emailem doba dodání 7-30dní

• Podvodníci.

Po 6 týdnech od potvrzení objednávky zboží stále nedorazilo.Jsem moc zvědavý jestli mi odepíšou na email se žádostí o vrácení platby.Naštěstí to byly asi jen 2 kilča.

Zboží po měsíci ještě nedorazilo

• Nemůžu hodnotit, na zboží stále čekám

• Jedná velká katastrofa

Od objednávky 8 dní a zboží nikde,komunikace žádná,!!!!KATASTROFA!!!!

zboží bylo psáno skladem, tak jsem očekávala, že dorazí brzy... Bohužel. Nejraději bych objednávku zrušila

Zboží jsem vrátil zpět a obchod absolutně nekomunikuje

• Zboží mi nepřišlo. Nereagují na zprávy ani na emaily.

Zboží od vás mi nepřišlo.

• Zboží mi nedošlo ani mi nikdo neodpověděl na meil proč zboží nepřišlo.Jsem z toho sklamana

Dobry den, objednávka byla uskutečněna a zaplacena k 8.2.24 a dodnes objednane zboží nebylo doručeno.

Zboží zaplaceno, zatím ho nemám.

• Nic z toho co jsem si objednala nepřišlo

Je to podvodný e-shop a okrádá lidi

• Nepravdivé informace o dodání. V eshopu uvedeno zboží skladem, doručení za 1 až 2 pracovní dny. Zboží objednané 7.11.2023 bylo doručeno 16.2.2024 (doručena za 101 dnů).
    • nespolehlivost
    • při výběru zboží uvádí prodávající, že je skladem, po úhradě mi přijde zpráva, že zboží doručí v rozmezí 6 až 30 dní. Jasné klamání zákazníka!!!

• Poslali jste zboží v jiné barvě,než jsem si objednala

Měla jsem objednané zboží Samolepicí ochraná fólie u dveří auta v ČERVENÉ barvě a velké zklamání došla fólie ve stříbrné barvě

• Zboží nebylo doručeno