• Extemni rychlost dodání
    • Kvalita zboží
  • Peníze jsem poslala a nic nepřišlo.

Dloiho to trva

• Zboží mělo dojít za 1-2 pracovní dny. Už je to 6 dnů a žádné zboží, ani žádná reakce e-shopu.

• Kvalitní služby a výrobky

• na stránkách píšou 1-2 dny, skladem a po zaplacení přijde informace, že dorazí až za měsíc...:(

Klamavé informace k produktu

• Objednala jsem tři kusy deštníků,každou jinou barvu.Bohuzel pouze jeden jediný splňoval objednaný odstín.Coz teda mě mrzí,neboť černá je snad nezaměnitelná barva!?

Zboží (2 zástěry) bylo objednáno 7.5., ačkoliv bylo obratem zaplaceno okamžitou platbou, 9.5. byla poslána upomínka ze strany obchodu na platbu. Na tu jsem odpověděla skenem potvrzení platby. A 10.5. bylo teprve potvrzeno uhrazení objednávky. Od té doby se obchod neozval, zboží nedorazilo. Takové jednání je v dnešní době naprosto nepřípustné. Dnes je 31.5. a nemám vůbec žádné zprávy.

• Nepravdivé informace
    • Nevím kde je zboží

Zatím nic moc,čekám už moc dlouho

Objednaná položka je skladem, přesto vám přijde email, že zboží přijde za 7-21 dnů, takže se na to nespolehat, jedná se jen o tržiště, žádný solidní eshop, raději si objednávejte na dobírku, nebo vůbec

Rychlost, dobrá komunikace.

Přišel mi jiný typ zboží, než jsem měl objednáno a navíc ještě rozbité.

• Jiná velikost

BEZ KOMENTÁŘE

• Obchod slibuje odeslání zboží do 1-2 pracovních dni,ale zboží mi po týdnu ještě nedorazilo.Rychle dodání byl důvod ,ze jsem si zboží objednala u tohohle e-schopu,ale není to pravda.Takze si zde už nic neobjednam.Zbozi jsem potrebovala rychle,ted už je mi k ničemu .

Objednáno bylo zboží ve velikosti S, doručena byla velikost XL. To opravdu nosit nebudu

Nic moc nedodržení dodání zboží

Splnilo co isem očekával

• Ve středu objednáno,v pátek doručeno.