• Měla jsem objednané kalhoty zelené XL, přišly kalhoty bílé XXL.Jsoz úžasné, bílou barvu přežiju a jsem ráda, že jste poslali XXL,ty XL by mi asi byly malé.

Zboží bylo zaplaceno převodem a platba byla uskutečněna ale zboží nemohou odeslat ,že platba jim nedošla.

Rychlí, v pořádku supr

• Deklarovaná doba dodaného zboží byla dle nabídky obchodu.

• Zásilku jsem uhradila již před 2 týdny, na internetu píší dodání do 2 dnů a není to pravda. Jsem zklamaná.

Zboží bylo zaplaceno, ale nebylo dodáno, i když na stránkách obchodu je u něj poznámka "skladem, doručení za 1-2 pracovní dny". To je ovšem klamavá reklama, protože obchod po zaplacení objednávky zboží teprve objednává u dodavatele, což může trvat i 30 dní.

• Dlouhé doručení

Objednala jsem před týdnem a zboží stále nedorazilo. Na stránkách se píše “doručení 2-3 dny. Do e-mailu mi přišlo, že zboží k nim dorazí za 7-30 dní. Oni možná doručí za 2-3 dny, ale budete možná čekat měsíc, než jim zboží dodavatel doručí. Je to chyták.

• Zboží skladem odesláno do 3 dnů...

• U všeho mnou vybraného zboží bylo uvedeno "skladem" a doba dodání 2-3 dny. V podmínkách, které přišly s potvrzením objednávky a fakturou, se ale uvádí 7-30 dní. Po patnácti dnech zatím nic, zato dotazník spokojenosti hned za týden. Takže : Ráda bych si jako zákazník dobrovolně rozhodla pro případnou dobu čekání už při výběru zboží místo toho, aby mi někdo "věšel buliky na nos".

Po týdnu nevím jestli bylo zboží odesláno.

Výhoda

• Dlouhá doba dodání, sliby do 2 dnů a nic

• Příliš dlouhá doba dodání.

dlouhá dodací lhůta

Zboží ještě nedorazilo,čekám 2 týdny. Dodání mělo být do 2 dnů.

Nevím,uatím zboží ještě nedorazilo, nemůžu hodnotit.

• Zboží mi po 14 ti dnech nedorazilo a nikdo mě o ničem neinformoval.

Objednávka .č. 2021107385 ze 17.6.2024 mi do dnešního dne 18.7.2024 nebyla doručena . Podotýkám, že se jednalo o letní šaty, které mi na podzim po prázdninách a dovolených nebudou k ničemu.

Objednávala jsem 3 různé věci, jedna přišla 2x, druhá v jiné barvě a třetí vůbec. Nakupovala jsem poprvé a naposledy.

Prosím ještě mi nedošla objednávka kód 2021108038 za 158 Kč 1 ks. Děkuji za vyřízení. Myslikova