• Dlouhá dodací doba

Přišlo něco jiného než inzerují.

• Od zaplaceni zbozi pred 7 dny zadna zprava o odeslani. Zbozi melo byt skladem ihned k odeslani.

• zboží vůbec nedorazilo
    • žádná komunikace

Zboží ještě nebylo dodáno, a nabízený termín dodání se vůbec nedaří splnit. Zboží zaplaceno, a nic se neděje.

• Obchod nereaguje na dotaz kde je zboží

Objednávka stále nedorazila. Zboží zaplaceno dopředu. A nikdo se neozyva . Zatím nedoporučuji!

Zboží zatím neporušené.

• Strašně dlouhá doba na doručení. Stále zboží nemám, ani netuším, kdy mi.bude doručeno. Žádné informace.

• lžou o datumu doručení
    • lžou o datumu doručení

• strašně dlouho trvá dodání zboží - stále ho nemám a to mám zhodnotit, jak jsem se zbožím spokojená

Dne 28.7 jsem u vás objednala zboží ještě nedošlo

nic

Na webu slibují dodání do 2 pracovních dní, čekám už 3. týden

Podvodný e-shop! Tvrdí, že mají zboží skladem a doručení je za 1-2 pracovní dny, ovšem po objednání přijde e-mail, kde oznamují dodací lhůtu až 30 dnů. Po 3 týdnech čekání jsem objednávku zrušil, nicméně zatím mi nebyly vráceny peníze.

• Dobrý den, přišel mně jeden balíčky s tužkami, půlka poloprázdný a některé jsou prázdné.

Zboží bylo zaplaceno převodem a platba byla uskutečněna ale zboží nemohou odeslat ,že platba jim nedošla.

• Zásilku jsem uhradila již před 2 týdny, na internetu píší dodání do 2 dnů a není to pravda. Jsem zklamaná.

Zboží bylo zaplaceno, ale nebylo dodáno, i když na stránkách obchodu je u něj poznámka "skladem, doručení za 1-2 pracovní dny". To je ovšem klamavá reklama, protože obchod po zaplacení objednávky zboží teprve objednává u dodavatele, což může trvat i 30 dní.

• Dlouhé doručení

Objednala jsem před týdnem a zboží stále nedorazilo. Na stránkách se píše “doručení 2-3 dny. Do e-mailu mi přišlo, že zboží k nim dorazí za 7-30 dní. Oni možná doručí za 2-3 dny, ale budete možná čekat měsíc, než jim zboží dodavatel doručí. Je to chyták.