• Rychlost, komunikace

Vážený zákazníku,

děkujeme za vaše pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že oceňujete rychlé vyřízení vaší objednávky a naši komunikaci.

vše v pořádku

Reakce obchodu 2energy.cz

děkujeme za vaše vynikající hodnocení našeho e-shopu. Máme velkou radost, že jste byli s nákupem spokojeni.

tým www.2energy.cz

Rychlé jednání, ochota, přesnost.

Reakce obchodu 2energy.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jsme objednávku zrealizovali k vaší spokojenosti.

• Rychle dodani
    • Super zboží

Vše na jedničku, vysavac šlape jak hodinky ❤️

Reakce obchodu 2energy.cz

těší nás, že jste měli pozitivní zkušenost s nákupem v našem e-shopu. Budeme rádi pokud i nadále zůstanete naším věrným a spokojeným zákazníkem.

Tým z www.2energy.cz

• špatně zabaleno, při přepravě poškozeno

špatně zabaleno, neutěsněno

Reakce obchodu 2energy.cz

vaše zpětná vazba nás mrzí o to víc, že ​​jste nás o této záležitosti nekontaktovali přímo, abychom ji uměli promptně řešit. Jelikož jsme nebyli ohledně poškozeného balení informováni dříve, kontaktovali jsme vás až na základě této recenze. Věříme, že se nám podaří situaci vyřešit k vaší spokojenosti.

Tým z www.2energy.cz

Neustále opakování, že jsou závislí na dodavateli apod. Zboží zaplacené, ale zatím nedorazilo...počkám do pondělí dalšího týdne a poté budu jednat

Reakce obchodu 2energy.cz

v první řadě vám chceme poděkovat za objednávku. Z naší nabídky jste si vybrali produkt o kterém jste byli informován, že se jedná o zboží, které je třeba objednat od výrobce se kterým spolupracujeme. Obdrželi jste info ohledně doručení v rozmezí od 4 - 8 pracovních dnů. Věříme, že vaši objednávku doručíme v avizovaném čase, a že budete se zbožím v konečném důsledku spokojeni.

Tým z www.2energy.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Rychlost, spolehlivost, kvalitní zboží...

Reakce obchodu 2energy.cz

děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě. Budeme rádi, pokud nám projevíte důvěru i v případě budoucích objednávek.

• komunikace

Objednané zboží skladem, termín dodání do 24h-48h, toto zboží skladem nebylo a ani mi nenapsali, že není skladem, když po 4 dnech nepřišla žádná informace o stavu objednávky, tak jsem musel zjišťovat na infolince, co se děje

Reakce obchodu 2energy.cz

vaše reakce nás mrzí. Na základě mailové komunikace evidujeme, že jsme vám poslali mail ihned po zjištění nedostupnosti objednaného zboží. Po nevšimnutí mailu jste nás kontaktovali telefonicky, kde jsme vám situaci opětovně vysvětlili a omluvili. Věříme, že se nám podaří situaci vyřešit k vaší spokojenosti. Byli bychom rádi, pokud byste svou zpětnou vazbu přehodnotili.

Nekomunikují/ 2×email, telefon 4dny nezvládají/

Reakce obchodu 2energy.cz

vaše zpětná vazba nás mrzí. Reakci jsme vám poskytli mailem a věříme, že se nám podaří situaci vyřešit co nejdříve. Jedná se o zvláštní situaci nakolik vaši zásilku evidujeme jako expedovanou, jenže přepravní společnost ji nemá v evidenci. Vážíme si vaší trpělivosti a ujišťujeme vás, že děláme co je v našich silách abychom situaci vyřešili k vaší spokojenosti.

Tým 2energy.cz

• rychlé doručení s dobrým výběrem výrobků

Zákazník si musí dát pozor na zapojení do provozu. Na schémátku přímo na motoru jsou uvedeny kontakty, které však uvnitř na svorkovnici nenajde. Také nejsou na schématu uvedena vinutí a jejich zapojení.

Reakce obchodu 2energy.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste spokojeni s rychlostí dodání vaší objednávky. Nesrovnalosti v rámci schématku přezjistíme. Zatím jsme takovou zpětnou vazbu neodbrželi. Budeme vás zpětně kontaktovat.

tým z www.2energy.cz

Rychlé vyřízení a přišlo přesně to, co jsem chtěl.

Reakce obchodu 2energy.cz

děkujeme, že jste si našli čas na hodnocení nákupu v našem e-shopu. Jsme rádi, že jsme objednávku zrealizovali k vaší spokojenosti.

tým z www.2energy.cz

Rychlá reakce, rychlé objednání, plachta byla v pořádku. Doporučuji

Reakce obchodu 2energy.cz

těší nás, že jste se zúčastnili hodnocení našeho e-shopu a že vyzužívate jednoduchý a rychlý nákup u nás. Děkujeme za projevenou důvěru.

• Velká spokojenost.Doporučuji.

tým www.2energy.cz

Ty to kamna opravdu nedoporučuji !! Kamna mi přišli téměř po měsíci,.S rozbitou dlaždičkou a v troubě byl rozpadlí rošt. Táli na sebe nenavazují a každý z nich je v jiné výšce nemají totiž rovný povrch pod Táli se to snažili srovnat tím že na plechy udělali nějaký navařeniny aby táli měli rovný povrch. Prostě sváry na celých kamnech totální prasárna Dvířka ke kamnum jsou nedomyšlená průduchy ve dvířkách nejdou pořadně zavírat ani otvírat protože plech který má průduchy zavírat se skroutí k jedné straně nemá žádnou kolejničku v který by jezdila takže velmi nepraktické KAMNA MĚ HROZNĚ SKLAMALI FAKT NIKOMU NEDOPORUČUJI

Reakce obchodu 2energy.cz

děkujeme, že jste se zúčastnili hodnocení našeho obchodu. Vaše recenze nás mrzí. Velice bychom ocenili, abyste daný problém prvotně řešili s námi. Jelikož jste nás se vzniklou situací neseznámili, neuměli jsme to promptně řešit. Naši kolegové vás už stihli kontaktovat mailem. Pevně ​​věříme, že se nám situaci podaří vyřešit k vaší spokojenosti.

• rychlost doručení

Reakce obchodu 2energy.cz

jsme rádi, že oceňujete promptní doručení vaší zásilky. Už teď se těšíme na vaši příští objednávku.

• Jsem spokojený

Reakce obchodu 2energy.cz

děkujeme za pozitivní hodnocení. Máme velkou radost, že jste byli s nákupem spokojeni.

Nákup zcela bez problémů

Reakce obchodu 2energy.cz

děkujeme za pozitivní hodnocení. Spokojenost zákazníka je u nás prvořadá. Budeme rádi, když nám opět projevíte důvěru.

Tým 2energy.cz

• Dlouhá doba dodání výrobek je ok

Reakce obchodu 2energy.cz

děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že jste s výrobkem spokojen. Z naší nabídky jste si vybrali zboží u kterého avizujeme delší dobu dodání. Pokud preferujete dodání do 48 hodin, doporučujeme si zvolit zboží, které máme skladem. Budeme rádi, pokud se pro nás opět rozhodnete.

Tým 2energy.cz

Výborné jednání dobrá kvalita tyhle dodání

Reakce obchodu 2energy.cz

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že objednávka vám byla rychle doručena. Děkujeme i za ohodnocení naší komunikace, velmi nás to potěšilo. Budeme rádi, pokud se pro nás opět rozhodnete.