Rychlost

Poslali mi jiný rámeček než jsem chtěl. Jelikož mi nepasoval tak byl poškozen a nelze vrátit. Takže díky za vyhozených devět stovek.
    Nepasuje šuplík ani rámeček...

Reakce obchodu 2din.cz

bohužel od Vás nemáme zadanou reklamaci, email ani telefon, tudíž jsme nemohli vyhovět vrácením peněz, či výměně zboží.

Vždy se snažíme vyjít vstříc, hlavně poté, když je chyba zjištěna na naší straně.

Snažili jsme se dnes 9.5.2023 dovolat, ale bohužel máte nedostupný telefon. Prosíme tedy o zavolání, či napsání emailu abychom to mohli společně vyřešit.
    Je potřeba aby jste nám zaslal kód produktu, který Vám přišel. Takto nemůžeme vědět, kde nastala chyba.

Hezký den,

• Zbozi v akci, cena

Objednane zbozi dne 16.4.2023, za 2 dny (18.4.2023) email s informaci: “ objednané zboží, které nemáme fyzicky skladem, proto jsme tyto položky objednali u našeho dodavatele.

V drtivé většině, zboží obdržíme do 1-2 pracovních dní od naších dodavatelů”. Dnes je 27.4.2023 a zbozi nikde. Informace taky nikde. Clovek potrebuje delat a nemuze!! Vedet to, tak koupim radsi draz a zitra to mam doma!!!

Reakce obchodu 2din.cz

předem se omlouváme za vzniklé potíže. V době velké akce na kosmetiku se stalo to, že se zboží velmi rychle vyprodalo a na straně dodavatele vzniklo to samé.
    Tím se vše zdrželo. Věřte, že jsme dělali maximum, aby Vám objednávka přišla co nejdříve.

Děkujeme za pochopení.
    Hezký den
    2din.cz

Zboží zatím nemám tak nevím.

Reakce obchodu 2din.cz

zboží již bylo odesláno. Objednávka byla vytvořena v době velké akce na kosmetiku, kde se vše rychle vyprodalo.
    Omlouváme se tímto za vzniklé potíže.
    Věříme, že budete spokojen.

Děkujeme za pochopení a objednávku.
    Hezký den.
    2din.cz

Na zboží údajně skladem čekají na závoz dodavatelem. Přemýšlím o zrušení objednávky. Ve 21.století by již e-shopy měly fungovat o dost lépe.

Reakce obchodu 2din.cz

děkujeme za Vaší reakci, kterou musíme tak trochu vyvrátit.
    Zboží ( hodnota lahvičky s kosmetikou 527Kč ) jste u nás objednal v době obrovské akce na autokosmetiku a v detailu produktu, jsme měli uvedeno u dostupnosti " Skladem do 48hod." což, znamená ( po najetí na dostupnost je napsané jak to probíhá ) , že zboží bylo zřejmě vyprodané a tento typ produktů jsme objednali u dodavatele, který nám během pár dní dodá zboží a jakmile bude na skladě, ihned expedujeme.

Děkuji za pochopení!
    Hezký den.

Vřele doporčuji, rychlý obchod a velmi milá slečna na prodejně. Děkujeme. :-)

• Vše Ok :) rychlost, komunikace…

Spokojenost s nákupem
    Rychlé doručení
    Odolně zabaleno

• Prvý nákup, všetko OK
    • Nič

Spokojenost.

OK

• Už čekám přes týden a furt nepřišel produkt

Vážený p.Crha,

děkujeme, že jste si udělal čas sdílet své pocity ohledně našeho eshopu. Rádi bychom se omluvili za zpoždění, které jste zaznamenal při objednávce.

Dovolte nám, prosím, podat vysvětlení tohoto prodlení. Vaše objednávka byla vytvořena o víkendu a podložky do Vašeho vozidla byly objednány u dodavatele v pondělí až úterý. Dodavatel poté potřeboval nějaký čas na zpracování a odeslání zboží, které k nám dorazilo během 3 dnů. V současné době se plně soustředíme na co nejrychlejší vyřízení Vaší objednávky.

Věříme, že navzdory zpoždění, bude kvalita reproduktorů stát za čekání a budete s nimi spokojen. Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v našem eshopu.

S pozdravem,
    Thomas Riefler

Dobrá komunikace, pomoc při výběru 2 DIN rádia , super, teď jen čekám až mi dojde

• Mají spousty věcí na audio do auta, tento adapter jsem nikde jinde nesehnal.

• Přístup prodejce
    • Rychlost odběru zboží
    • Výhodu nevidím, nabízeno zboží které není možno dodat
    • Zboží nedodano

Dobrý den, p. Jirek,

zboží, které jste u nás objednával bylo poptané u dodavatele, a ten nám sdělil termín dodání cca 6-8 týdnů. S tímto termínem, který jsme Vám sdělili během necelého jednoho dne, jste souhlasil a neměl žádné námitky.

Pro lepší porozumění záporného hodnocení, napište mi prosím na [email protected] a zkusím najít řešení.

Hezký den!
    Thomas Riefler

Spokojenost. Dobrá komunikace obchodu. Rychlost vyřízení objednávky super. Rádio je v autě a funguje vše jak má.

• Rychlost, cena a kvalita produktu
    • Žádné nemám

Jsem velice spokojený