Univerzální ovladač v mém případě funguje pouze na zkopírování ovladače Nice. Ostatní ovladače v mém případě kopírovat nelze.

• Nikdo mi to tam nezvedá.

zbozi nefunguje

• Nefunguje

• ovladač nefunkční - nefunkční diody

• Ovládač podle návodu nefunkční

Obchod nedoporučují

Zboží jsem obratem zaplatil, ale zboží zatím nedorazilo. Část objednávky nebyla skladem a proto zatím čekám, až bude objednávka kompletní, aby mohla být odeslána.
    Pokud zboží dorazí a dostanu informaci od obchodu o stavu objednávky, rád obchod doporučím svým známým.

Dobrý den Méďo Béďo,

pokud si objednáte zboží, které není skladem, může se dodání opozdit.
    Ne každý dodavatel reaguje promptně na naše objednávky.

Jak ale koukám do našeho CML, zboží jsme vám dnes odeslali, zítra bude u vás...

m: 777-764-669

Obchod inzeruje, že je zboží u externího dodavatele s dodánám do 6 dnů. Od platby uběhlo již 11 dnů a obchod nezaslal zboží, ani informaci, proč tomu tak není.

Reakce obchodu 1pohony.cz

omlouvám se za nepříjemnost, ale ani přímo výrobce elektroniku skladem nemá.
    A pokud ji nemá výrobce, není ji kde koupit.

Nekompletní dodávka nekomunikuje

• Zboží bylo skladem, přesto ani za týden od nákupu nedorazilo a nikdo mě nekontaktoval. jediné co jsem dostal je email s informací, že se objednávka zpracovává.

Nemohu dále soudit, ale dodací lhuta a neinformovanost o pozdějším doručení zboží které je skladem, mě vedou k názoru, že obchod nedoporučuji.

• Dorucenie
    • Výrobok dodaný chybný. Zaslaný späť. Čakal som postup výmeny za iný. Spoločnosť vraj zaslala na posúdenie výrobcovi. Mohol som odstúpiť od zmluvy ale chci firme dobre..... Čakaj blbec.. To ako ja. Nikdy viac.

Popis vyrobku neodpovidal realite.

Reakce obchodu 1pohony.cz

ano, uznávám, u ovladače Somfy byla malá chybka. Nově již nejsou rozlišovací prvky (náhradní barevná tlačítka) součástí balení, výrobce to bez předchozího upozornění přestal dodávat. V balení je již jen černé tlačítko.

Na funkci ovladače to samozřejmě nemá vliv...

Pavel Chudík

zboží jsem dosud neobdržel a už chcete hodnocení?

• Ani neví co prodávají

Reakce obchodu 1pohony.cz

koupil jste si 4 panty na vrata. Na eshopu máte nejen rozměry pantů, ale i video, aby bylo pant vidět, ze všech stran.

Ale nebuďte smutný, pokud jsme vás tak zklamali, že nás nedoporučujete, pošlete nám panty nazpět, vrátíme vám peníze nejen za zboží, ale i za doptavu.

Přeji vám lepší den než ten, kdy jste psal recenzi...

tel: 777-POHONY

• Nebyl dodán český navod

• zaplaceno 17.9.2020 a do 1.10.2020 nic nepřišlo

• Rychlá reakce na e-mail před objednávkou
    • Ověření / potvrzení kompatibility prodejcem
    • Lživé údaje o dostupnosti zboží
    • Absolutní nespolehlivost s termínem dodání
    • Nekomunikace ze strany eshopu (po objednávce)

Nezodpovědný eshop. Zboží uvádí jako skladem, přesto jsem dostupnost ještě pro jistotu ověřil před objednáním přes e-mail, kdy mi bylo potvrzeno, že zboží mají skladem a jsou schopni ho expedovat následující den. Jednalo se o dárek, proto pro mě bylo důležité dodání do pátku (objednáno v úterý). Když se ani ve čtvrtek nic s objednávkou nedělo, pokoušel jsem se dovolat - telefon buď vypnutý nebo ho nikdo nebral. Na e-mail mi odpověděli ve čtvrtek večer, že zboží skladem není. Slušný eshop by alespoň dal vědět hned a nečekal až se ozve zákazník.

Už nikdy více. Raději opravdu vybírat větší a spolehlivé eshopy..

Dobrý den Martine,

sám uvádíte, že jsme se spolu o zboží bavili. Skladem byl jen jeden, poslední kus zboží. Ale je třeba taky uvést, že to bylo v pondělí odpoledne.
    Ale, opět jak uvádíte, objednal jste až v úterý, a to v 7,28 h. No a v pondělí večer někdo jiný udělal objednávku, na to samé zboží . Takže zboží šlo tomu, kdo to dříve objednal. Tohle mi přijde fér..

Jako "Slušný eshop by alespoň dal vědět hned a nečekal až se ozve zákazník" jsem vám email o tom, že zboží není skladem, odeslal v den objednávky, tedy ještě v úterý, a to přesně v 10, 54 h.
    Email odchází automaticky vždy, když něco není skladem. Aby se zákazník mohl zařídit jinak, pokud mu to "hoří".

Mohu se vám jen omluvit, že nemám více zboží skladem, ale prostě i nyní je stále s dodávkami zboží Itálie problém. Když zboží nemá výrobce, není kde koupit..

Ohledně telefonu, volejte jen v pracovní dobu (9 - 16 h). Byť je to mobilní číslo, domů si ho na noc nenosím.

Za 1pohony.cz
    tel: 777-POHONY

• Objednán ovladač Sommer Parl bílá/růžová - doručen ovladač v barvě černá/růžová

• Ovladač jsem měl možnost objednat u jiné firmy a druhý den mi dorazil "vše pro vrata"
    • Výrobek nemají na skladě a ani neví, kdy ho budou mít na skladě.

Dobrý den

jak jste psal, objednal jste si ovladač, ikdyž nebyl skladem. Máme ho již 4 týdny objednaný. Dokonce i zaplacený. Stále ho však nemáme skladem. A jak se koukám na zpravodajství z Itálie, ještě nějakou dobu ho mít skladem ani nebudeme.
    Omlouvám se vám, ale s tímhle nic neudělám..

777-POHONY

zboží nefunguje, a z obchodu se mnou nikdo nekomunikuje

Dobrý den Libore,

pokud si koupíte univerzální ovladač, může se stát, že nebude s vaším originálním ovladačem spolupracovat. To se u univerzálů stává..
    Upřesněte nám typ starého ovladače, technik prověří vzájemnou kompatibilitu. Pokud jste si vybral špatně, můžete bez problémů ovladač vrátit, nebo vám můžeme navrhnout jiné, funkční řešení.

A ohledně "nekomunikace". Libore, pokud se nám neozvete, nenapíšete prostě email nebo alespoň nezavoláte na mobil, težko s vámi můžeme komunikovat. To snad chápete..

Děkuji za objednávku.