Velmi seriozní komunikace. Vše dorazilo v naprostém pořádku. Doporučuji, opravdu kvalitní výrobek.

• Moc oceňuji ochotný přístup a možnost poradit se o výběru flétny po telefonu.

• kvalitu

zatím zboží nemám, ale věřím, že budu spokojena

• - komunikácia s pánom Hegerom je super, všetko, čo som potrebovala som vybavila rýchlo
    • - kvalitná práca
    • - prehľadná stránka
    • - brožúrka s radami ako správne hrať
    • - jednoduché ladenie flautičky

Na flautu som síce čakala mesiac, ale musím podotknúť, že sa oplatilo počkať. Určite obchod odporúčam, keď si našporím a naučím sa lepšie hrať, budem v nákupe týchto panových flautičiek pokračovať :) Je vidieť že pán Heger ich vyrába s láskou...

• vysoká kvalita, rychlost dodání ,
    • žádné slabiny neshledávám

100 procentní spokojenost,obchod vřele doporučuji

Sorry, I can't read the text

• ... Kvalita a umělecké provedení výrobku, dobrá komunikace ...

... zřejmě jediný výrobce kvalitních hudebních nástrojů Panových fléten v ČR, umělecké zpracování, ruční práce, slušná cena a dobrá komunikace s výrobcem ...

Ocenila jsem vstřícnou komunikaci s výrobcem a rychlost dodání. Kromě toho, je to nádherný nástroj!

• Jediný český výrobce.
    • Skvělé zpracování.

Vstřícná komunikace, rychlé jednání, osobní přístup. Mohu doporučit.

• skvělé zboží za nízkou cenu oproti světovým značkám, které jsou na podobné úrovni
    • žádné slabiny nemá

jednoznačně perfektní domluva, skvělý přístup a rychlost

• velmi krásné a kvalitní zboží

• Nakoupila jsem to, co potřebuji z domova a nemusela nikam jezdit.
    • O žádných nevím.

Nakupovala jsem zde poprvé a obchod bych doporučila.

Přiznávám, že moje reakce asi nebyla adekvátní, v potvrzovacím mailu opravdu je odkaz na sledovaní stavu zakázky, ale o pár řádek výše je také uvedeno, že do týdne budu kontaktován ohledně termínu doručení - to jsem si zapamatoval a už neměl čas si chodit hledat mail a klikat v jakém stavu objednávka je. A když na mne najednou vybafne požadavek na hodnocení něčeho, co se ještě neuskutečnilo, tak jsem napsal co jsem napsal. Možná by bylo dobře tu větu o kontaktu do týdne z mailu odstranit, obzvláště když výroba nástroje není otázka týdne - což naprosto chápu, rozumím tomu a dál bych trpělivě čekal na dokončení výroby nebýt výzvy začít psát recenzi. Kromě toho by asi také bylo ku prospěchu věci, kdyby se ta desetidenní lhůta na výzvu k hodnocení spouštěla až po doručení nástroje.

Tímto se tedy panu Hegerovi omlouvám za mou neadekvátní reakci, která byla spíš reakcí na ten systém e-obchodu.

Nástroj jsem si vybral po více velmi pozitivních recenzích výrobků pana Hegera a obdivuji že ho dokáže během devíti dnů vyrobit. Dnes jsem po mé negativní reakci ihned dostal mail, že včera byl nástroj odeslán a tak se těším a uvidím až ho budu mít v rukou.
    Zdeněk

Před deseti dny jsem se domluvil, zaplatil předem, platbu mi potvrdili a od té doby žádná reakce a zboží nikde.

Reakce obchodu David Heger -Panex

Velmi nás mrzí tato negativní reakce zákazníka. Nicméně flétny jsou většinou vyráběny na zakázku, proto je dodací doba trochu delší než u běžného zboží.(maximálně 14 dní) Navíc i tento zákazník měl (jako všichni ostatní zákazníci) možnost sledovat stav výroby krok za krokem v přehledném online nástroji, jehož link je zasílán při objednávání.
    Není tudíž pravda že zákazník nebyl informován o stavu zpracování zakázky.

David Heger - výrobce

Ochota samotného majitele firmy pomoci.

srozumitelnou informaci o zboží, které nabízí

• V obchode se nachazi jedinecne zbozi, ktere provozovatel obchodu sam vyrabi.
    • Nezaznamenal jsem

Obchod mohu doporucit, zbozi je velmi dobre vyrobeno a skvele funguje i vypada, behem zadavani vyroby se mnou majitel komunikoval e-mailem a komfortne mi poradil ve vsech vecech ohledne zbozi, kterym jsem nerozumnel.

Dekuji

Fletna byla darek a nemohl jsem ji konzultovat s obdarovanym, proto jsem velmi ocenil vstricny a chapavy postoj vyrobce, vcetne dodani v baleni bez obchodniho oznaceni, aby prekvapeni nebylo prozrazeno.