• Tričko krásné

• Výborný obchodník, kvalitní materiál i potisk, rychlé dodání

• Super kvalita,doručení a komunikace rychlá a vše proběhlo bez problémů.Dekuju,oblečení se moc libilo

• Rychlé vyřízení objednávky, komunikace
    • Žádná neexistuje

Jsem velice spokojen a doporučuji všem kteří uvažují o nákupu podobného zboží. Já osobně mám v plánu příští rok, že si koupím mikinu i tričko.

• Rychle dodání

• rychlé vyřízení objednávky

Spolehlivý

• Rozumné ceny
    • Velký sortiment
    • Rychle dodáno

První nákup v obchodě. Velmi dobrý zkušenost. Dobře zabaleno.

• Rychlé dodání zboží

• Rychlost dodání,komunikace

Kvalita zboží, rychlost dodání

• Kvalita bavlny

• Rychlé dodání, trika jsou velmi kvalitní a potisk je super
    • Není zadna

Spokojenost, barvy trika odpovídají danému vyberu, kvalita je super a potisk nemá chybu..

• velice rychlé dodání, vše v pořádku

Kvalita trička neodpovídá přemrštěné ceně.

Reakce obchodu 123triko.cz

Dobrý den, mrzí nás, že si myslíte o to, že vybrané triko je předražené. Nabízíme trika od 349 Kč. Jsou to trika od firmy z ČR, tiskneme certifikovanými inkousty, na certifikovaný textil, nejmodernější japonskou technologií. Při porovnání cen na levnější trika za 349 Kč až okolo 500 Kč na trika z organické bavlny jsme na tom podobně jako konkurence. Nabízíme malé, střední, velké a extra velké potisky. Bohužel nejsme schopni mít trička pod 300 Kč jako některá konkurence, která používá vše čínské. Nechceme se snížit a nabízet necertifikované barvy a materiály. V případě, že klient není spokojen, nabízíme vrácení peněz. Jsme rádi, že drtivá většina zákazníků právě oceňuje kvalitu. Tím však nechceme říci, že občas i my dostaneme horší kvalitu textilu od dodavatele, kterou také reklamujeme.

Tým 123triko.cz

• Celkem rychlé vyřízení objednávky.
    • Triko není kvalitní. Je širší než delší a to ještě není vyprané.

Reakce obchodu 123triko.cz

Dobrý den, nabízíme několik druhů triček a některé střihy jsou širší pro osoby, které nemají atletickou postavu. Stačí si jen prohlédnou rozměry a vybrat dle potřeby. Například trika Native a Classic jsou užší střihy. Můžete prosím poslat na [email protected] rozměry trička? Pokud to nesedí podle tabulky, tak je možné požádat o výměnu zdarma. Děkujeme

EDIT:
    1. den jsme se pokusili domluvit pomocí e-mailu a chtěli jsme změřit rozměry a poslat nové triko ZDARMA. Neúspěšně, bez reakce
    2. den jsme se pokusili domluvit pomocí telefonu a chtěli jsme změřit rozměry a poslat nové triko ZDARMA. Neúspěšně, bez reakce
    Takže opravdu nevíme jak to vyřešit. Pokud si někdo vybere extra velké triko s volnějším střihem a má k dispozici další užší střihy, tak nás mrzí tato recenze.

• rychlost doručení

Reakce obchodu 123triko.cz

Děkujeme za kladnou recenzi :)

• Rychlost vyřízení objednávky

• rychlost doručení

• Velký výběr, rychlé vyřízení objednávky

• Rychlost, dobrá komunikace