• zakoupeno v 123triko.cz před 1 měsícem

Bezva. Jsem spokojen.

• zakoupeno v 123triko.cz před 2 měsíci

Skvělá komunikace s obchodem, ceny přijatelné.
    Krásné dětské tričko s potiskem Babetty.
    Tento obchod rozhodně doporučuji.

• zakoupeno v 123triko.cz před 3 měsíci

• Objednala jsem již hotový vzor. Kvalita tisku i trička je na jedničku.
    • A rychlost odeslání byla blesková!
    • Jediná nevýhoda při objednávce byla trochu nejasnost kam vepsat konkrétní rok, který měl být vytištěn na tričko, ale po telefonu mi bylo hned odpovězeno, takže nakonec žádný problém.

Celkově doporučuji. Kvalitní výrobek za výbornou cenu.

• zakoupeno v 123triko.cz před 3 měsíci

Vše bez problémů, rychlé dodání, zboží odpovídalo očekávání.

• zakoupeno v 123triko.cz před 3 měsíci

Dobrá komunikace, vše dorazilo v pořádku

• Krásné trika
    • Spoutá motivů a barev
    • Hned po prvním vyprání se na tričkách přetočili švy.

Napřed jsem byla nadšená(trika jsou fakt krásná) a počítala jsem s dalším nákupem,ale po prvním vyprání se přetočili švy (a to i když byly prané při nízké teplotě). Z tohoto důvodu o dalším nákupu neuvažuji.

Reakce obchodu 123triko.cz

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Mohla byste prosím na info@123triko.cz poslat informaci o jaký typ trička se jedná? Trička Basic jsou lety ověřené a drtivá většina klientů si je velmi chválí. Trička Classic jsou levnější a méně kvalitní, ale určitě by měly vydržet desítky praní. Případně prosím zašlete na naši adresu a my zašleme nové.

Rychlé vyřízení objednávky

• Udání požadovaného data dodání na Zásilkovnu - opravdu splněno
    • Možnost pouze platby předem pri objednání větší velikosti, tak doufám, že bude sedět velikost
  • zakoupeno v 123triko.cz před 3 měsíci

• Zboží, které jinde nenajdete.

• Můj první nákup

Rychlost, ochota

• Kvalita produktu
    • Nálepky zdarma k objednávce
    • Velikost sedí podle tabulky velikostí

• Rychlé,pěkný dárek
  • zakoupeno v 123triko.cz před 6 měsíci

• úžasný výběr stylových triček - v mnoha barevných variantách
    • kvalitní materiál
    • kvalitní potisk
    • výborná komunikace ze strany obchodu

Reakce obchodu 123triko.cz

Děkujeme za velmi kladnou recenzi. Opravdu se snažíme nabídnout to co každý nedokáže. Kvalitní design motivů, kvalitní textil za rozumnou cenu, velké množství odstínů, od levných triček až po módní střihy a organickou certifikovanou bavlnu. Certifikovaný a nezávadný potisk nejmodernější technologií je samozřejmost.

• zakoupeno v 123triko.cz před 9 měsíci

• rychlost dodání a kvalita výrobku.

Reakce obchodu 123triko.cz

Děkujeme za kladnou recenzi. Snažíme se o co nejrychlejší výrobu i přes to, že máme přes 40 odstínů barev a mnoho druhů triček a dalšího textilu.

• zakoupeno v 123triko.cz před 9 měsíci

Rychlost,příjemný materiál,moc pěkně provedený obrázek,jasné barvy

Reakce obchodu 123triko.cz

Děkujeme za recenzi a věříme, že naše strategie kvalitních triček, barev a motivů bude mít dlouhodobý úspěch.

• Komunikativnost
    • Pěkný potisk
    • Cenově spíš lehký nadprůměr

Reakce obchodu 123triko.cz

Děkujeme za kladnou recenzi. Cenově jsme lehce nad průměr, protože používáme kvalitní trika od firmy z ČR. Pro potisk používáme pouze certifikované a nezávadné inkousty. Tiskneme na nejmodernější lety ověření technologii Epson. Nepoužíváme levné náhražky inkoustů a trika, které jsou nebezpečné nosit. Toto všechno neumožňuje prodávat za stejné ceny jako firmy, kterým je jedno kde a jak triko bylo vyrobeno. Také si můžete všimnout, že naše návrhy jsou velmi propracované a grafici na výrobě tráví mnohem déle času než u některé konkurence. Děkujeme za pochopení.

• zakoupeno v 123triko.cz před 1 rokem

• Rychlé jednání v případě výměny.

Reakce obchodu 123triko.cz

Děkujeme za kladné hodnocení :)

• zakoupeno v 123triko.cz před 1 rokem

drahá doprava.

Reakce obchodu 123triko.cz

Dobrý den, děkujeme za reakci. Mohu se zeptat jaká doprava se Vám zdá drahá? Zásilkovna stojí 59 Kč, nás stojí 50 Kč + 9 Kč je na balné, kde jsou dvě obálky a předání dopravci. To znamená, že z toho nemáme žádný zisk. Pošta nás stojí 100,5 Kč a DPD 84 Kč, tedy nelze říci, že bychom na dopravě přiráželi nějaké "neslušné" přirážky.

• zakoupeno v 123triko.cz před 2 lety

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.