• Kvalitní zboží
    • Prezentace která odpovídá realitě -
    • Super ceny
    • Snad každý den mají nové zboží

Obchod doporučuji naprosto vymakanej e-shop

• Unikátní, kvalitní materiál
    • Rychlé doručení
    • Milá a příjemná komunikace
    • Všechny informace jsou srozumitelné a přehledné
    • Úžasné kousky oblečení

Na doporučení kamarádky jsem se musela podívat na tento e-shop. Nedávno jsem si tam objednala teplý kabát na zimu a nemůžu se dočkat letní kolekce! Barunka to vždycky ukáže, jak vše sedí a já si to umim lépe představit. Nejsem žádná modelka a proto oceňuji, že se kousky fotí na opravdový ženský. Příjemný materiál, rychlé doručení a já to teď ukazuji kámoškám. Opravdu kam se hrabou obyčejné obchody v obchodních centrech. Ty kousky prostě musíte mít. I já doporučuji všem!❤️

• Vysoká kvalita
    • Reálná prezentace produktů
    • Veliký výběr
    • Výborná komunikace
    • Už tři objednávky a žádné nevýhody jsem nenašla

Tento e-shop mi ukázala kamarádka, která zde nakupuje dlouho. Mám tři objednávky za sebou za jeden měsíc a jsem nadšená. Výborná kvalita, dorazilo vše tak jak mělo přesně podle fotografií.
    Komunikace na 1, měla jsem za dva dny doma.
    Na nic si nehrají, to už se dneska jen tak nevidí.

Jediné mínus je, že je to hodně návykové nakupování , takže brečí moje peněženka.

Jarmila

• kvalitni hezke obleceni
    • rychle doruceni
    • super prijemna komunikace
    • nejradeji bych objednavala furt :D

Nejlepsi e-shop s oblecenim. na vraceni mate 14 dnu takze akorat na vyzkouseni, dorucuji rychle. Vsechno skvelyy !!

• Skvělá komunikace
    • Hezké věci

Naprostá spokojenost

• rychlost dodání
    • komunikace

Zde nakupuji nejradši. Vstřícný přístup a skvělé ceny. :) Určitě doporučuji.

• Čekám na odeslání zboží déle jak týden a stále se nic neděje
    • Příšerná komunikace, nikdo na zprávy neodpovídá několik dní
    • Několikrát zasláno špatne zboží nebo jiná velikost

• Dlouhé čekání na vrácení peněz
    • Na svém e-shopu mažou negativní recenze

Čekání na vrácení platby dlouhé, když sem se připoměla bylo mi slíbeno, že se na to někdo podívá a nic. Dnes sem se tedy připoměla zas včetně toho jaké jsou podmínky dané zákonem - tak prý peníze budou vráceny. Tak jen doufám, že to tak opravdu bude.

Napsala jsem recenzi i přímo na jejich e-shop a tu samozřejmě smazaly.

Určitě už znovu neobjednám..

• Zadna

Nekvalitní zboží! Je to předprodej ze SAPY! Zadna nebo arogantní komunikace, neskutečné dlouhá doba odeslání a ještě delší doba vracení platby za vrácene zboží! Madam si tam na něco hraje, ale kvalita věci je otřesná.

• Žádná kominikace
    • Nespolehlivost

Objednávala jsem cca7x z toho 4x špatně zaslané zboží, buď úplně něco jiného, nebo jiná barva. Žádná omluva z jejich strany. Jakmile jim napíšete záporné hodnocení na jejich stránky obchodu, nebo na Facebook, okamžitě ho smažou.

• Objednávka nepřišla kompletní, na 20 mailů nikdo nereaguje, nikdo nekomunikuje. Už jsem se smířila s tím, že jsem přišla o peníze. Obchod nedoporučuji!!!!!!!

• Nevrací peníze za vrácené zboží

Nedoporučujo, objednávka z konce srpna, zaslána špatně jedna položka, zboží jsem vracela a peníze dostala zpět až po dvou měsících a asi 10 emailech, peníze byly vráceny hned ten den, co jsem psala, že věc budu již řešit právní cestou a přes ČOI.

• špatná komunikace, peníze mi do dnešního dne nebyly vráceny. Nedoporučuji !!!

• Žádná

Tak ja mám stejnou zkušenost, arogance, hrozná komunikace, třikrát nakup, pokaždé něco špatně, telefony neberou, na chatu automatická odpověď bez odezvy, maily také. Vše řešeno až po několikáté urgenci, kdy už mi dochazela trpělivost. Na fcb a webu vše ideál protože nemá nikdo možnost napsat záporné hodnocení. A přitom škodí sami sobě, je to skoda a zbytečné, věci mají hezké, ale kazí si to svým strašným chováním. Ale tak jim je asi jedno ze jim odpadne par zákazníků stále jich je dost, kteří věří těm krásným hodnocením na webu a fcb a nebo pro nakup vydrží cokoli.

• Vse

Obchodu se doporučuji vyhnout! Objednávku vám pošlou se zpožděním, v šíleném stavu zabalenou s jinými věcmi a nebo i chybějícími, ale kdykoliv jim zavoláte a na několikátý pokus to zvednou, tak vám naslibuji vše, co chcete slyšet. Na sociálních sítích vypadá vše nádherne a úžasne, ale skutečnost je úplně jiná, tam se jen dámy předvádí a hrajou si na něco, na co skutečně nemají. Pokud si chcete ušetřit nervy, tak si nic neobjednavejte

• Žádná komunikace
    • Nekvalitní zboží

Příšerné zboží, nekvalitní SAPA tržnice a ještě poslali jiné zboží, o tom že vůbec nekomunikují i když zprávy čtou se ani nebudu rozepisovat, více už tady nikdy!

• Bylo mi zasláno nefunkční zboží.

Nedoporučuji!

• Kvalita

Zboží přišlo obratem, super cena a kvalita
    Jednu věc jsem vracel, manželce neseděla, a vrácení bylo zdarma, komunikace pohodová, na telefonu příjemní a ochotní.
    Takže i jako chlap musím doporučit

S obchodem nejsem spokojená. Nejen, že mi na 2x popletli jednu objednávku, ale i kvalita oblečení je hodně na špatné úrovni. A to ani nemluvím o tom, že jsem na objednávku čekala přes dva týdny od zaplacení.

• Žádná výhoda
    • Naprosto příšerná komunikace.
    • Zboží velice nekvalitní.
    • dvakrát jsem prosila o velikost xs, jednou přišlo M, potom balik neprevzali, nakonec poslali XL.
    • Dlouhá doba na vracení peněz.
    • Nikdy víc.
    • Mám pocit ze když nemají velikost kterou požadujete, pošlou jinou.