Hrůza, kabát za 500 teda spíš úplně tenká mikina, která se ze spodu párá!! Šaty příšerny. Leginy taky hrozný,pruhledny, materiál děs!! Už teda nikdy víc!!

• Žádná
    • Totální katastrofa, nikdy jsem neobjednavala a byla zlákaná kamarádkou, že prý stránky B&S jsou v poho. Při dvou objednávkách pokaždé alespoň dva kusy oblečení špatně, úplně jiné kusy, ihned po prvním nošení se oblečení trhá a vytahá. Jsou to normální vietnamci

• Vše v pořádku
    • Skvělá komunikace

Vše došlo rychle a v pořádku

• Možnost osobního odběru
    • Pohodlné a příjemné roušky
    • Rychle doručeno
    • Cena odpovídá kvalitě produktu

Za mě hůře přehledné webové stránky. Po chvíli se člověk zorientuje.

• Velikosti neodpovídají
    • Zboží je přeprodávané ze sapy
    • Když napíšete negativní recenzi na Facebooku hned vám ji smažou
    • Tabulky velikostí nejsou k sehnání

• Jediné co mužů pochválit je rychlý dodej zboží, když to klapne.
    • Zasílají zboží, které neodpovídá inzerci a to 2x po sobě.
    • Kurýrní společnost nedodává zboží a vrací je zpět do e-schopu.

• Osobní odběr
    • Osobní přístup

Objednala jsem si na doporučení kamarádky, a opravdu mohu jen doporučit, rychlé dodání

Nakoupila jsem roušky, velká spokojenost, perfektně se dýchá, a mají velký úspěch. Objednalo i několik mých kamarádek a také spokojenost. Balíček dorazil do dvou dnů. Komunikace na 1

• Otřesné

Hadry a věci nakoupené v sape. Potom to prodává dál se 100% přirážkou. Čínské hadry hnus. Velikosti neodpovídají. Zboží přijde za 14 dnů a ještě něco jiného než si člověk objedná. Upozornění na fb. Člověka zablokuje a odstraní komentáře. Nahlasuju na čoi

• otras...pár krát som objednala...materiál hnus ..nezhodovalo sa z objednaným zbožím...krajkové legíny bez krajky....velikosť objednaná xl došla 36....objednané čepica a čelenka samozrejme došli roušky....komunikace nulová...otrasné čínske handry!!
    • .

• *** editováno***

Obchod při viru Covid 19 prodává antibakteriální roušky s aktivním stříbrem? Když upozorním na Facebooku, jejich skupiny, že je zbytečné si připlácet, a neochrání v tomto případě více jako ty obyčejné šité tak mě ze stránky samozřejmě vykopnou!?

Chtějí jen vydělávat a nejsou fér! Zboží je z tržnice.
    *** editováno***
    Nedoporučuji.

• komunikace
    • rychlost dodání
    • materiál
    • nemohu se dočkat balíčku :D potřebovala bych ho vždy hned :D

• dobrá cena
    • kvalitní zboží
    • informace o doručování
    • spokojenost!

Nabízí sortiment a rychlost dodání, kterou jsem jinde nezaznamenal, prakticky do třetího dne jsem uvedený výrobek měl v rukách, to je masakr.

• rychlé dodání před Vánoci
    • komunikace
    • hezký materiál

Nakupoval jsem před Vánoci dárky pro manželku a děti a byl jsem moc spokojený. Rychlé dodání překvapilo a potěšilo. Rodina měla pod stromečkem radost. Nakupoval jsem poprvé ale naprosto bez problému. Rád objednám další zboží.

• úžasná komunikace s obchodem jak telefonicky tak na facebooku
    • bezproblémový obchod
    • krásné padnoucí zboží
    • žádnou jsem neshledala

• Skvěla komunikace

S eshopem jsem byla spokojena. Nato, že již bylo těsně před svátky, vše proběhlo rychle. zboží doručeno Třetí den od zaplacení